PDA

View Full Version : kakvo da pravq sega



ot4aqnka
06-18-2007, 12:23
Малко тъпа тема, но....Та значи влюбена съм в едно момче.И съм сигурна, че той не е безразличен или поне преди не беше.Но има един проблем той е много търсен, много е сладък и има много обожателки.Та този индивид има приятел който се мисли за много голям и постоянно говори, че по малките от него са тъпачки.Разликата ни е само 2 години аз на 15 той на 17. Но този негов пр само му пълни главата с глупости и би му се присмял ако излиза с мен защото съм по малка от него.И незная какво мога да направя.Искам да го спечела и знам, че бих успяла ако го няма неговия пр.Познавам го откакто бяхме деца и той никога не е бил такъв, стана така когато се срещна с него.Адски много го обичам, но какво да направя за да не ме мислят за малка пикла?
Някой има ли идеи или съвети?
Благодаря предварително.

06-18-2007, 13:00
trugni s priatelq mu
:twisted: :twisted: :twisted:

sasha_90
06-18-2007, 14:51
Искаш да не те мислят за пикла?
Бъди себе си!И ако е писано и ако този който харесваш ще те хареса.

mid_get
06-18-2007, 15:46
Хъх...първо, аз никога не бих се влюбила, а дори и харесала, момче като "твоето" :wink: Не за друго...а щото такъв тип, който се ръководи от чуждото мнение няма как да ме впечатли (",) Нали всеки си е индивидуалност, къ'в е смисъла :-k (е, вярно, че другия му е фрд, ама все пак нали и той си има глава на раменете :smt016 ) А и не виждам защо, ако те харесва, да не тръгне с теб ;-) Опитай, въпреки всичко :smt006 Може и да му дойде акъла (неговия :smt005 ) и да прогледне [-o< Успех :wink:

NightSky
06-18-2007, 15:51
Не бива да се променяш, за да бъдеш с него.Бъди каквато си и ако той наистина има чувства към теб, ще пренебрегне така наречения си ''приятел''

koalka
06-18-2007, 16:32
Говори с него и го питай какви чувства има.Ако наистина чувства нещо към теб, няма да слуша приятеля си.

LilitoO
06-18-2007, 16:54
Може да пробваш да излезете без приятеля му да знае...после вече мнението на приятеля ням ада е от значение...ако ще става нещо :))

SpOrTs_GiRl
06-18-2007, 19:12
Говори с него и го питай какви чувства има.Ако наистина чувства нещо към теб, няма да слуша приятеля си.

да, когато е сам без "приятеля" си би трябвало да ти каже истината. Питай го ! :-)

TuZAra
06-18-2007, 21:31
Миличка :) много сажелявам ама щи го кажа директно или си тап или си сляпа.Ако те е харесвал да е трагнал теб ние момчетата сме така не изпускаме нито ч вазможност ... прави си изводи

_[LiFe-StiLe]_F
06-19-2007, 05:26
просто не се дръж като дете ;)