PDA

View Full Version : Моля ви за помощ и съвет



здравейте
06-18-2007, 12:30
Здравейте :smt006 Казвам се Ани и съм на 15. От известно време има връзка с едно момче, и наскоро решихме да я консумираме, но излезе един малък или по-точно проблем заради големината. Работата е там, че той е на 19 и е свикнал да го прави без презерватив, но аз не съм и този път настоях, и ето го и проблема-члена му е доста дебел, и когато е с презерватив, не му е удобно и свършва по-трудо. Бихте ли ме насочили към някои марки или видове презервативи, с които неудобството да се ограничи? Благодаря предварително :smt006

06-18-2007, 12:57
durex lila'

aniezina
06-18-2007, 16:35
Оле хора и аз ви моля пишете някви марки щото и ние имаме същия проблем! [-o< :-D :oops:

shizzle
06-18-2007, 16:54
Durex си имат XXL модел. А Lifestyle са поначало с оптимистични размери (ако не се лъжа, де, доста време мина, откакто ползвах нещо различно от Durex).

Иначе искам персонално да кажа колко ме изпълни с кеф фактът, че си накарала приятеля си да сложи презерватив! Просто.. не знам, много ми е готино, че са останали такива дами наоколо.

И само да вметна - има голяма вероятност приятелят ти просто да се преструва, за да те убеди да го правите без презерватив. Естествено, че с кондом ще свършва по-трудно и че изпитва известен дискомфорт (особено, ако е свикнал без) Но подобен дискомфорт е нищо в сравнение с една нежелана бременност или болест!

Много важно! Щом е имал небезопасни контакти преди теб, задължително го замъкни на изследване, ПРЕДИ да го правите без презерватив.[/img]

Josefinne
06-18-2007, 16:57
Аз лично харесвах и Спортекс, когато го правех с кондом. После АЗ отвикнах :D. Oтносно отвикването на мъжете - да, по-яко е без, но поддържам хипотезата на shizzle, че го е изкарал чисто оправдание, за да те накара да го направите без и да се изкефи повече. :mrgreen:

shizzle
06-18-2007, 17:14
Josefinne?! Кажи ми, че нарочно използва "хипотеза" и, че всъщност осъзнаваш разликата между "хипотеза" и "теза"! Ще си една от първите такива, които срещам из интернето..

Здравейте
06-19-2007, 09:01
Благодаря :smt006 Относно тезата, че го е направил за да ме накара да го правим без, не вярвам да е истина...
Първо, мисля, че ме познава и знае, че ще намеря начин, но няма да се откажа от безопасния секс. Още повече, че той не ми е споделял направо че му пречи кондома, но аз самата си го усещам и искам не само на мен да ми е кеф, а да намеря решение от което и двамата да сме доволни. И отново ви благодаря :smt006