PDA

View Full Version : Той е адски непопулярен и все ме сваля!



06-18-2007, 13:42
Той е зубър с очила, о, аз обичам яки момчета, мъжкари, които нямат очила и спортуват.

Kianna
06-18-2007, 13:46
:smt120 Ококорих се от простотия. :smt120

06-18-2007, 13:47
Не, аз просто искам помощ от вас, как да избягам от този ненормалник, който даже ми звъни в къщи?

Destroyfashion
06-18-2007, 13:53
не е ненормалник прсто се е влюбил в теб,но сиг за теб е най - важно мнението на другите за теб и не искаш да те видят с такъв човек

06-18-2007, 13:55
Защо като някое момиче си харесва готини хора смятате, че я интересува мнението на хората?! Просто разбрах, че хората които са ъндърграунд и се цепят, различните са по-лоши от "овцете". Така е, писна ми да ме използват, за да се превърнат от аутсайдери в готини и популярни, а после да викат: "Аз те направих човек". Не е честно!

06-18-2007, 13:59
Не знам защо се смята, че хората, които не са като другите са нещо повече? Та много от тях са психопати. Мен така ме окрадоха, че още го помня! Проблемът ми е, че разни такива боклуци се хващат с мен когато са аутсайдери, стават готини и популярни и всички започват да ги харесват, прехвърлят лошото към мен и аз ставам аутсайдер.

girl_in_black
06-18-2007, 14:18
Темата ти ми направи доста лошо впечатление.Ти опознала ли си изобщо този човек по характер , та искаш да се отървеш от него?Един зубър с очила може да излезе много по свястно момче от всички онези "готини" пичове, които се интересуват само от пари, коли и жени

06-18-2007, 14:19
Темата ти ми направи доста лошо впечатление.Ти опознала ли си изобщо този човек по характер , та искаш да се отървеш от него?Един зубър с очила може да излезе много по свястно момче от всички онези "готини" пичове, които се интересуват само от пари, коли и жени
А от какво може да се интересува един мъж? От кукли?

mechtaq_za_teb
06-18-2007, 14:33
Ne govori za 4oveka predi da si go opoznala [-X Tova e glupava i povyrhnostna postypka.

sashoTo
06-18-2007, 14:34
xfani 2 momcheta i im kaji da go naserat ... :]

Kianna
06-18-2007, 14:38
Темата ти ми направи доста лошо впечатление.Ти опознала ли си изобщо този човек по характер , та искаш да се отървеш от него?Един зубър с очила може да излезе много по свястно момче от всички онези "готини" пичове, които се интересуват само от пари, коли и жени
А от какво може да се интересува един мъж? От кукли?


От образование да се интересува например? :shock: Или то не е за мъже?

06-18-2007, 14:46
Темата ти ми направи доста лошо впечатление.Ти опознала ли си изобщо този човек по характер , та искаш да се отървеш от него?Един зубър с очила може да излезе много по свястно момче от всички онези "готини" пичове, които се интересуват само от пари, коли и жени
А от какво може да се интересува един мъж? От кукли?


От образование да се интересува например? :shock: Или то не е за мъже?
Едно е да учи, ама да задълбава?

krem4et0
06-18-2007, 14:46
Ти си повърхностна просто!

06-18-2007, 14:47
Ти си повърхностна просто!
Това лошо ли е? И кой казва? Че и аз не обичам мухлювци, които са пъпчиви, с очила и не излизат.

06-18-2007, 14:48
КАЖИ МУ ДА НЕ СЕ ЗАНИМАВА С КУРВА КАТО ТЕБ :-)

Kianna
06-18-2007, 14:52
Темата ти ми направи доста лошо впечатление.Ти опознала ли си изобщо този човек по характер , та искаш да се отървеш от него?Един зубър с очила може да излезе много по свястно момче от всички онези "готини" пичове, които се интересуват само от пари, коли и жени
А от какво може да се интересува един мъж? От кукли?


От образование да се интересува например? :shock: Или то не е за мъже?
Едно е да учи, ама да задълбава?


Уникално тъпа. :-D

mi6lenceto9
06-18-2007, 14:56
ima li zna4enie 4e e zubar?vajnoto e dali ti go haresva6 i dali ti 6te pozvoli6 da stane ne6to mejdu vas

06-18-2007, 14:56
Темата ти ми направи доста лошо впечатление.Ти опознала ли си изобщо този човек по характер , та искаш да се отървеш от него?Един зубър с очила може да излезе много по свястно момче от всички онези "готини" пичове, които се интересуват само от пари, коли и жени
А от какво може да се интересува един мъж? От кукли?


От образование да се интересува например? :shock: Или то не е за мъже?
Едно е да учи, ама да задълбава?


Уникално тъпа. :-D
Ами какво искаш ма овцо, да ми говори за ядрени ракети и за някаква си там политика ли ма, тъпачке?

Moderated by krem4et0
т.2 от Правилника!

Kianna
06-18-2007, 14:59
Темата ти ми направи доста лошо впечатление.Ти опознала ли си изобщо този човек по характер , та искаш да се отървеш от него?Един зубър с очила може да излезе много по свястно момче от всички онези "готини" пичове, които се интересуват само от пари, коли и жени
А от какво може да се интересува един мъж? От кукли?


От образование да се интересува например? :shock: Или то не е за мъже?
Едно е да учи, ама да задълбава?


Уникално тъпа. :-D
Ами какво искаш ма овцо, да ми говори за ядрени ракети и за някаква си там политика ли ма, тъпачке?


На тебе никой няма да ти говови за ядрени ракети и за политика,защото всеки по-нормален и свестен няма да се изплюе даже върху теб. :-D

hoseto_
06-18-2007, 15:00
:-D :-D :-D :-D :-D :-D не бе говорете си за подземния живот на картофите или за вноса на магданоса :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

06-18-2007, 15:07
магданоза

kindergarden
06-18-2007, 15:08
защо има такива хора аутсайдери :arrow: защото има такива като теб,който се мислят за голямата работа и който има повечко мозък го превръщате в аутсайдер и какво като е зубър страх те е че има повече мозък от теб или какво това което казваш е много тъпо и ограничено то и самото ти мислене е такова виждаш само игличките и дрешките и това е не виждаш същността на човек [-( [-( [-( [-( [-(

п.п. нищо лично :mrgreen:

hoseto_
06-18-2007, 15:10
магданоза
съгласен

johnnyknoxville
06-18-2007, 15:13
ti obichash mujkari bez ochila koito sportuwat toi obicha teb.. na mujkarite ako ne sa zagoreli dali ne im e sushtoto mnenieto za teb?bez da se obijdash

06-18-2007, 15:14
ima li zna4enie 4e e zubar?vajnoto e dali ti go haresva6 i dali ti 6te pozvoli6 da stane ne6to mejdu vas
Не, не го харесвам. Просто не е мой тип.

hoseto_
06-18-2007, 15:17
ima li zna4enie 4e e zubar?vajnoto e dali ti go haresva6 i dali ti 6te pozvoli6 da stane ne6to mejdu vas
Не, не го харесвам. Просто не е мой тип.

ми кажи му го. какво занимаваш нас простолюдието изучаващо висше.

06-18-2007, 15:18
ima li zna4enie 4e e zubar?vajnoto e dali ti go haresva6 i dali ti 6te pozvoli6 da stane ne6to mejdu vas
Не, не го харесвам. Просто не е мой тип.

ми кажи му го. какво занимаваш нас простолюдието изучаващо висше.
От кога в 4 клас се учи за висше?

alkobalko
06-18-2007, 15:20
Повърхностно е да съдиш за едно момче само по външния вид. Но все пак това си е твоя избор. Най-добре е да му кажеш, че между вас не може да се получи нищо.

hoseto_
06-18-2007, 15:21
ima li zna4enie 4e e zubar?vajnoto e dali ti go haresva6 i dali ti 6te pozvoli6 da stane ne6to mejdu vas
Не, не го харесвам. Просто не е мой тип.

ми кажи му го. какво занимаваш нас простолюдието изучаващо висше.
От кога в 4 клас се учи за висше?
като стигнеш 4 клас ще разбереш

06-18-2007, 15:22
Тесна путка, хуй чевръст.
moderated by krem4et0
т.2 от Правилника!

GOLBEZ
06-18-2007, 15:34
Не съм чел до тука менията , предполагам че са глупости затова направо казвам какво мисля.

Радвай се че има поне един който да те сваля. И браво на момчето да продължава.

sasha_90
06-18-2007, 15:45
Не гледай външната красота-тя лъже!

GOLBEZ
06-18-2007, 15:48
Отделих 30 секунди от безценното си време да прочета по диагонал постовете . Наиситна има една много лоша представа за хората дето им е интересно и искат да научат нещо. Въпрос към всички : Разтълкувайте ми понятието Зубър.

Ето мойто тълкуване :
Зубърът (Bison bonasus), наричан още и Европейски бизон, е едър бозайник (Mammalia) от разред Чифтокопитни (Artiodactyla). Съществували са три подвида зубри:

* Bison bonasus bonasus - Беловежки зубър
* Bison bonasus hungarorum - (изчезнал)
* Bison bonasus caucasicus - Кавказки зубър (изчезнал)

* Мъжки
o Маса—500-1000 и повече кг.
o Височина на холката—170-200 см.
o Дължина на тялото—около 3 м.
* Женски
o Маса—350-500 кг.
o Височина на холката—160-190 см.

Flame_guardian
06-18-2007, 15:53
Зубър , естествено, носи смисловото значение на задръстеняк, който се интересува само от оценките си и не може да общува пълноценно с околните. Заради това обикно0вено зубърите са непопулярни.
За тая която е пуснала темата: ти искаш готини а ние дали те искаме? С това отношение ще си останеш сама освен ако не си красива.

06-18-2007, 15:55
Зубър , естествено, носи смисловото значение на задръстеняк, който се интересува само от оценките си и не може да общува пълноценно с околните. Заради това обикно0вено зубърите са непопулярни.
За тая която е пуснала темата: ти искаш готини а ние дали те искаме? С това отношение ще си останеш сама освен ако не си красива.
Спокойно, красива съм. А ти сигурен ли си, че си готин?

Flame_guardian
06-18-2007, 15:57
естествено че съм. А ти защо не публикуваш някоя снимчица?

hoseto_
06-18-2007, 15:58
естествено че съм. А ти защо не публикуваш някоя снимчица?
ти пък сеа ко искаш да изгониш половината хора от форума :-D

06-18-2007, 15:58
естествено че съм. А ти защо не публикуваш някоя снимчица?
А, значи и ти си нормален като мен.

Flame_guardian
06-18-2007, 15:59
естествено че съм. А ти защо не публикуваш някоя снимчица?
ти пък сеа ко искаш да изгониш половината хора от форума :-D
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

06-18-2007, 16:00
Аз забравих да ви кажа, че той говори, че съм курва и уличница и на учителите, а причината е, че не му обръщам внимание. И ми звъни през нощта.

hoseto_
06-18-2007, 16:01
Аз забравих да ви кажа, че той говори, че съм курва и уличница и на учителите, а причината е, че не му обръщам внимание. И ми звъни през нощта.
и са сети след 3 страници хранилка по тебе :lol: :lol: :lol:

Мечока
06-18-2007, 16:05
Форумците ли? Всички са ми еднакви, дори не им помня никовете и аватарите.

kindergarden
06-18-2007, 16:07
Аз забравих да ви кажа, че той говори, че съм курва и уличница и на учителите, а причината е, че не му обръщам внимание. И ми звъни през нощта.

а това не си ли го измисли вече :-k :-k :-k :-k :-k но ако се лъжа и е истина ми тогава не е бозайникът зубър :-D :-D а лицемер и леко психопатец #-o и ако е така кажи му го в очите :arrow: между нас няма да се получи спри да ми звъниш и да говориш против мен =;
айде успех :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

koalka
06-18-2007, 16:07
По-добре не лъжи момчето, ако си мисли, че има някакви надежди.Ходи си при големите батковци.

Sam90
06-18-2007, 16:10
оххххх ето намери си готиния (онзи с жълтото човече), и са кво?! Да не би като е готин (или поне той така си мисли..) да е кой знае кво?! Не. Амааааааааааааааааааааа е готин, начи става - айде зимайте се пък квот ще да става, нали сте готини ... :roll: #-o ](*,)

malkoto_sladur4e
06-18-2007, 16:10
:smt120 Ококорих се от простотия. :smt120

krem4et0
06-18-2007, 16:16
Ти си повърхностна просто!
Това лошо ли е? И кой казва? Че и аз не обичам мухлювци, които са пъпчиви, с очила и не излизат.
какво искаш да кажеш с това-и кой го казва! Да, гаджето ми не е смотан, но съвсем не е плейбоя на града и супер отракан. Когато съм се влюбил в него не съм мислила колко е популярен, а какъв човек е. А и аз носех очила(сега съм на лещи) и изкарвам само отлични бележки, дори и като студентка. Това означава ли, че съм задръстена? да мислеш за 1 човек нещо, само защото изглежда по 1 или друг начин е повърхностно!

Flame_guardian
06-18-2007, 16:18
оххххх ето намери си готиния (онзи с жълтото човече), и са кво?! Да не би като е готин (или поне той така си мисли..) да е кой знае кво?! Не. Амааааааааааааааааааааа е готин, начи става - айде зимайте се пък квот ще да става, нали сте готини ... :roll: #-o ](*,)
Ти пък кво даваш мнение като никой не те пита? Не се занимавай с мен, умирай си в кофите и не пиши глупости

06-18-2007, 16:21
Мале мноу ме кефиш дай скайп и годинки :wink: :D :lol:

pyx4eto
06-18-2007, 16:21
Хубаво,не го харесваи,никои не те кара!Но поне не го обиждаи,защото мога да ти гарантирам,че тои със сигурност ще постигне нещо смислено в тоя живот докато ти се занимавяаш с яките мъжкари.И какво значи обичам момчета БЕЗ ОЧИЛА?Ти какво гледаш-мускулите и това в панталоните или характера и душата?Естествено,че е важно как изглежда един човек,но...ти вече се изхвърли!
А по темата:Като толко искаш да се оттървеш му го кажи!Горкото момче,наистина се чудя как се е влюбило в такава като тебе!

Flame_guardian
06-18-2007, 16:26
Мале мноу ме кефиш дай скайп и годинки :wink: :D :lol:
дай си ти твоя скайп.

06-18-2007, 16:46
Хубаво,не го харесваи,никои не те кара!Но поне не го обиждаи,защото мога да ти гарантирам,че тои със сигурност ще постигне нещо смислено в тоя живот докато ти се занимавяаш с яките мъжкари.И какво значи обичам момчета БЕЗ ОЧИЛА?Ти какво гледаш-мускулите и това в панталоните или характера и душата?Естествено,че е важно как изглежда един човек,но...ти вече се изхвърли!
А по темата:Като толко искаш да се оттървеш му го кажи!Горкото момче,наистина се чудя как се е влюбило в такава като тебе!
А не може ли да има всичко? И акъл, и душа, и мускули?

hoseto_
06-18-2007, 16:47
ми неможе

06-18-2007, 16:48
Да, бе, нали едно момиче със сърчица на аватара каза, че нейното гадже е такова. Вярвам й...

Sam90
06-18-2007, 16:53
Да, харесвам песните и, харесвам и как изглежда....харесвам и Nightwish...значи съм и чалгар и метъл, а? :) Ето съвет - може би не трябва да съдиш хората по тва какво слушат ;)

06-18-2007, 16:54
Да, харесвам песните и, харесвам и как изглежда....харесвам и Nightwish...значи съм и чалгар и метъл, а? :) Ето съвет - може би не трябва да съдиш хората по тва какво слушат ;)
Един съвет - ти си музикален помияр. Не може да си толкова неориентиран и да слушаш всичко и в секса ли си неориентиран бе гей?

hoseto_
06-18-2007, 16:55
Да, бе, нали едно момиче със сърчица на аватара каза, че нейното гадже е такова. Вярвам й...
аз ли сам кюрав. така и не видях момиче със сърчица на аватара или поне не мнение което да отговаря на твоя пост

krem4et0
06-18-2007, 16:57
А аз бе!
Не съм казала това-явно си измисляте. Прочети поста ми пак!!!

Sam90
06-18-2007, 16:57
Да, харесвам песните и, харесвам и как изглежда....харесвам и Nightwish...значи съм и чалгар и метъл, а? :) Ето съвет - може би не трябва да съдиш хората по тва какво слушат ;)
Един съвет - ти си музикален помияр. Не може да си толкова неориентиран и да слушаш всичко и в секса ли си неориентиран бе гей?
да, да, разбира се =;


Ех, мн на флууд избих..
Щом момчето не те привлича няма какво да се занимаваш..все пак бъди по-мила ;)


ПП: Малко обърках темите :lol:

06-18-2007, 16:59
Ти си повърхностна просто!
Това лошо ли е? И кой казва? Че и аз не обичам мухлювци, които са пъпчиви, с очила и не излизат.
какво искаш да кажеш с това-и кой го казва! Да, гаджето ми не е смотан, но съвсем не е плейбоя на града и супер отракан. Когато съм се влюбил в него не съм мислила колко е популярен, а какъв човек е. А и аз носех очила(сега съм на лещи) и изкарвам само отлични бележки, дори и като студентка. Това означава ли, че съм задръстена? да мислеш за 1 човек нещо, само защото изглежда по 1 или друг начин е повърхностно!
Ето го доказателството. Спирам да пиша. Не говоря с всеки.

hoseto_
06-18-2007, 17:03
и къде в това мнение видя че приятелят и е мускулест????

Djobno_Gadje_
06-18-2007, 17:05
offfffff...............kakto kazaha:"Okokorih se ot prostotiq"......I az samo s "gotini" mom4eta s1m hodila,s muskuli i t.n., ama ustanovih 4e sa prosto bezmoz14ni s16testva....taka 4e....

gangbang
06-18-2007, 17:09
Той е зубър с очила, о, аз обичам яки момчета, мъжкари, които нямат очила и спортуват.

Счупи му очилата и го прати да блъска :-D

idealnata_t
06-18-2007, 19:48
ооо боже както го описва6 изглежда мн зле ! как може да се занимава6 с такъв идот как вуоб6те може6 да каже6 34е този може и поне малко да те заинтригува

lesstat
06-19-2007, 08:00
леле миличка колко си тъпа
просто да беше казала че ти е противен
за да не ти се смеем тука

rosu
06-19-2007, 08:28
Съгласна съм с мнението на girl_in_black. Напълно тъпо е да наричаш едно момче "зубър с очила" .Това, че ти си падаш само по готини и известни пичове, които се мислят за "много велики" не те прави и теб самата такава [-X .До колкото намерението да се отървеш от него, кажи му, че просто не си подхождате.

rosu
06-19-2007, 08:30
Съгласна съм с мнението на girl_in_black. Напълно тъпо е да наричаш едно момче "зубър с очила" .Това, че ти си падаш само по готини и известни пичове, които се мислят за "много велики" не те прави и теб самата такава [-X .До колкото намерението да се отървеш от него, кажи му, че просто не си подхождате.

Leksi23
06-19-2007, 08:39
na kolko? na 13? OMG :-s NORMALNO E DA SI PADA6 PO GOTINI MOM4ETA, PROSTO SI POREDNATA POV1RXNOSTNA LIGLA. GORKOTO MOM4E, SB1RKALO E V PRECANKATA SI [-(

TikvenaElhichka
06-19-2007, 13:04
И нас това какво ни засяга? Отрязваш го, щом не ти харесва, и толкоз.

SpOrTs_GiRl
06-19-2007, 13:08
Много си повърхностна ! Плюс това ние какво можем да направим?! Да го отрежем вместо теб ли?! Просто му казваш и това е ! ;)

sexy_for_you
06-19-2007, 13:12
тва,че гледаш само външния вид,говори единствено и само лошо за теб.просто поговори с него нормално.явно ти си го провокирала да се влюби,а после си го отблъснала жестоко. :(

06-19-2007, 13:30
Леле колко лицемерие се е изсипало тука... ще издави целия форум
Абе, лешпери, к'во се правите на интересни?!
Нито един от вас няма да излезе с грозно и противно същество заради добрата му душа
Кого се опитвате да излъжете?

~IGNGN (мързи ме да се логна)

06-19-2007, 13:31
Впрочем темата 90% е ебавка

~IGNGN

sexy_for_you
06-19-2007, 13:36
~IGNGN не вярвам да е чак толкова грозен и противен.пък и любовта е по-важна от всичко.тва кой е популярен и кой не не е определящ фактор.момичето просто гледа само външността,а тя се променя/

SpOrTs_GiRl
06-19-2007, 13:41
съгласна съм със последния пост на sexy_for_you.. виж само заглавието на темата - "Той е ужасно непопулярен... и т.н." има ли значение дали е популярен или не?! Трябва ли да е някой к**вар с който да сте само за 2 дни, защото той ще иска някоя "по-популярна?! "

06-19-2007, 13:42
Я не ме занасяй
Външността е важна
Популярност? На кой му пука
Но външността е важна
Когато почнеш да излизаш с някой мегагрозник защото е голяма душичка да кажеш
Дотогава и ти като другите си лицемерка

~IGNGN

cherinka
06-19-2007, 13:46
и какво като е зубър страх те е че има повече мозък от теб
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Просто исках да се изсмея.

Та, това ме навя на мисълта, какво прави един човек умен?

Относно изказването на kindergarden, един човек може прекрасно да знае историята на света и отделните държави, да знае и да владее математиката много добре, но в същото време да не може да завърже един нормален разговор дали с човек от неговия пол или от противоположния.


Таа???

П.П. Ох, ама не, често, този цитат много ме разсмя.

Bourgas_bilder
06-19-2007, 13:47
Вах колко спекли,и тъпи хора има на този свят.Да ти кажа,не всички момчета които имат мускули са идиоти.Това,че си попаднала на боклуци си е твой проблем,при мен не е така.А да кажа на тази смешната дето пуска тази тема>аз лично не бих излизал с такова момиче като теб.Ти ако само мускулите гледаш,мани мани>а това,че момчето учи много,и е с очила>не значи,че трябва да му се подиграваш.Като не искаш с него,просто му го кажи,и това е.Сливи ли имаш в устата.А този смешник,и комплексар от форума,дето ми вика да изпратиш 2-ма да го бият,ще му кажа едно.Ако дойда да те бия аз,и 1-н пиятел няма да ти е приятно нали смешко.Затова не ми го вади голям,и не давай безмислени мнения.Човека не е виновен,че е такъв.Ако някой от вас беше на негово място,нямаше да му е весело нали? Спекло лапе си за мен

Vladokaaa
06-19-2007, 13:47
Той е зубър с очила, о, аз обичам яки момчета, мъжкари, които нямат очила и спортуват.

В случая ти си смотаната да знаеш!!!!

sexy_for_you
06-19-2007, 13:51
Я не ме занасяй
Външността е важна
Популярност? На кой му пука
Но външността е важна
Когато почнеш да излизаш с някой мегагрозник защото е голяма душичка да кажеш
Дотогава и ти като другите си лицемерка

~IGNGN

мисли каквото искаш.аз казвам,че ся този с когото съм,не е мега гъзар и некав мн як,просто си ми е умничък и мн мил.не е най-грозен,но не е от "готините"момчета

iNl0Ve_wItX_liFe
06-19-2007, 14:23
Темата ти ми направи доста лошо впечатление.Ти опознала ли си изобщо този човек по характер , та искаш да се отървеш от него?Един зубър с очила може да излезе много по свястно момче от всички онези "готини" пичове, които се интересуват само от пари, коли и жени
А от какво може да се интересува един мъж? От кукли?


От образование да се интересува например? :shock: Или то не е за мъже?
Мани ти! И за мъже не е , и за жени не е! Абе... неам думи!

06-19-2007, 14:26
Вах колко спекли,и тъпи хора има на този свят.Да ти кажа,не всички момчета които имат мускули са идиоти.Това,че си попаднала на боклуци си е твой проблем,при мен не е така.А да кажа на тази смешната дето пуска тази тема>аз лично не бих излизал с такова момиче като теб.Ти ако само мускулите гледаш,мани мани>а това,че момчето учи много,и е с очила>не значи,че трябва да му се подиграваш.Като не искаш с него,просто му го кажи,и това е.Сливи ли имаш в устата.А този смешник,и комплексар от форума,дето ми вика да изпратиш 2-ма да го бият,ще му кажа едно.Ако дойда да те бия аз,и 1-н пиятел няма да ти е приятно нали смешко.Затова не ми го вади голям,и не давай безмислени мнения.Човека не е виновен,че е такъв.Ако някой от вас беше на негово място,нямаше да му е весело нали? Спекло лапе си за мен
Леле, ти дръвнико се изкара хем умен, хем добър и почтен, хем... мускулест. А сигурно си някое лайно.

BanG
06-19-2007, 14:28
Oлеее кви комплексирани момичета имаа.... Лошо ми стана от тая.. "МОМЧЕТО БИЛО УМНО И С ОЧИЛА"-Ти като си ТЪПА и си без ОЧИЛА ,Кво за повече ли се имаш , бе? Като не ти харесва казваш му,че си имаш друг и точка ма.... Ти кво търсиш...Тия МУСКОЛЕСТИТЕ и ГОТИНИТЕ дето ги харесвате 2/3 от момичетата нали знаеш че гледат да Е*АТ колкото се може повече..седи с тебе има няма 1 седмица и ЧАЛ ПАЧА.. Кво аз примерно съм Умен(5.65 за годината 7клас съм) , Сравнително МУСКУЛЕСТ,забавен,ПОПУЛЯРЕ Н , а ся за готин приятелите ми тряя да кажат... Не се оплаквам от момичетата ,ама съм забелязал ,че на момчета малко по мускулести от мен,НО МНОГО ПО-ТЪПИ от мен се лепят повече момичета , но тея МАЛКО по мускулести (които само релефа им е по-различен ина4е мога да им смажа главите като орехчета) тръват с тях и ги зарязват след 2 дена и после седне с някой такъв като него и почват да си броят гаджетат и да си сравняват кой имал повече.. Зарязаното Момичето седи и реве 1 седмица без да спира..Пфф ти тва ли търсиш?? ТИ СИ ЯКО Т Ъ П А!!!! [-o< :-# :|

06-19-2007, 14:28
ооо боже както го описва6 изглежда мн зле ! как може да се занимава6 с такъв идот как вуоб6те може6 да каже6 34е този може и поне малко да те заинтригува
Еми и аз това се чудя.

06-19-2007, 14:29
Много си повърхностна ! Плюс това ние какво можем да направим?! Да го отрежем вместо теб ли?! Просто му казваш и това е ! ;)
Стиг ас тези клишета, бе! Повърхностен от кога е обида.
ПС. Аз не говоря с всеки!

BanGll
06-19-2007, 14:32
Много си повърхностна ! Плюс това ние какво можем да направим?! Да го отрежем вместо теб ли?! Просто му казваш и това е ! ;)
Стиг ас тези клишета, бе! Повърхностен от кога е обида.
ПС. Аз не говоря с всеки!

ОооОоо Мърлата НЕ ГОВОРЕЛА С ВСЕКИ .. Абе ти си била и надута бе..Ясна си ми вече..Ти си едно КУРВЕ .. просто..и щи кажа да се спъхнеш малко и да свалиш тва самочувствие и да не се мислиш за мис свят , щото ше доиде ден и ше ми лижеш подметките бе краво!!!!

06-19-2007, 14:33
Много си повърхностна ! Плюс това ние какво можем да направим?! Да го отрежем вместо теб ли?! Просто му казваш и това е ! ;)
Стиг ас тези клишета, бе! Повърхностен от кога е обида.
ПС. Аз не говоря с всеки!

ОооОоо Мърлата НЕ ГОВОРЕЛА С ВСЕКИ .. Абе ти си била и надута бе..Ясна си ми вече..Ти си едно КУРВЕ .. просто..и щи кажа да се спъхнеш малко и да свалиш тва самочувствие и да не се мислиш за мис свят , щото ше доиде ден и ше ми лижеш подметките бе краво!!!!
Ма аз не съм руса.

hoseto_
06-19-2007, 19:51
Ма аз не съм руса.
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
не си личи

06-19-2007, 20:08
Много си повърхностна ! Плюс това ние какво можем да направим?! Да го отрежем вместо теб ли?! Просто му казваш и това е ! ;)
Стиг ас тези клишета, бе! Повърхностен от кога е обида.
ПС. Аз не говоря с всеки!

ОооОоо Мърлата НЕ ГОВОРЕЛА С ВСЕКИ .. Абе ти си била и надута бе..Ясна си ми вече..Ти си едно КУРВЕ .. просто..и щи кажа да се спъхнеш малко и да свалиш тва самочувствие и да не се мислиш за мис свят , щото ше доиде ден и ше ми лижеш подметките бе краво!!!!
А ти си мускулест тъпак.

06-19-2007, 20:10
Ма аз не съм руса.
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
не си личи
Ти па си идиот ако мислиш, че косата има значение.

S_L_A_D_U_R_K_A
06-19-2007, 20:17
Ммм никой не те кара да го харесваш и да ходиш с него, ама поне имай уважение към него, харесва те не е виновен, че не изглежда добре и ти нямаш право да го съдиш за това [-X и имаш ограничено мислене, мъжкари :lol:

06-19-2007, 20:18
Е как ограничено, певицата Емилия при Венета Райкова каза, че обичала истински мъжкари.

hoseto_
06-19-2007, 20:20
Ма аз не съм руса.
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
не си личи
Ти па си идиот ако мислиш, че косата има значение.
:-D :-D :-D :-D :-D доколкото видях чивека никъъде не е казал че си руса или блондинка. А твоя отговор е: "Ма аз не съм руса" :D :D :D

06-19-2007, 20:20
Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си, защо ме будиш?
Как съня да гадая
Как да спра да мечтая
Как, лубов да те позная?

refren':
Знай най-гореща
е мойта грешка
и мойте страсти
са най-опасни
пак те чакам в сън
да ми дойдеш

Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си и как да те позная?
Пак съня ще гадая
Пак насън ще мечтая
знай, сама ще те позная

Bourgas_bilder
06-19-2007, 20:26
Ей Мики Маус>не съм лайно за твое сведение.АМа карай,трявбва ли всеки който има тяло да е шматка.Повечето хапчета са така.Друг път като обиждаш,1-во помисли с главата а не със задните си части

06-19-2007, 20:26
Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си, защо ме будиш?
Как съня да гадая
Как да спра да мечтая
Как, лубов да те позная?

refren':
Знай най-гореща
е мойта грешка
и мойте страсти
са най-опасни
пак те чакам в сън
да ми дойдеш

Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си и как да те позная?
Пак съня ще гадая
Пак насън ще мечтая
знай, сама ще те позная

06-19-2007, 22:05
Е как ограничено, певицата Емилия при Венета Райкова каза, че обичала истински мъжкари.

Да, те чалгаджииките са известни с мисленето си...

Както и да е, хора, не разбрахте ли че ви взимат на подбив с тая тема?

~IGNGN

sinful`girl
06-19-2007, 22:26
Много си повърхностна ! Плюс това ние какво можем да направим?! Да го отрежем вместо теб ли?! Просто му казваш и това е ! ;)
Стиг ас тези клишета, бе! Повърхностен от кога е обида.
ПС. Аз не говоря с всеки!


Хахаха ейй такива кифли като тебе как ги мразя,нямаш си идея.Кво,тва че момчето носи очила,грозно е и е зубар,а ти си мега красавицата на училището да не те прави повече от него бе??? Само че мила моя популярността и красотата са до време,ти сега цъкай нагоре-надолу с "готините" и псувай зубара с очилата. Само че един ден ей тези,на които ти им викаш зубари ще са ти шефове,ще изкарват яко пари,а ти ще си тая,която ще им сервира кафето. И миличка след 10 години нито ще си толкова популярна,нито толкова красива и "готините пичове" ще те заебават,защото ще си търсят някоя млада мацка,а ти ще отидеш на боклука.....и после не била повърхностна. А пък тва дали говориш с всеки никой не го интересува.Като е така за кво пишеш по форумите ???

Katerichka
06-19-2007, 22:57
Той е зубър с очила, о, аз обичам яки момчета, мъжкари, които нямат очила и спортуват.

Ти си някаква пикла, която е свикнала с "яки батковци" които вървят с телефончето в ръка и слушат "ПРЕКРАСНАТА" чалгичка, които ги глезят и тем подобни. Какво като е зубар ? Какво като е с очила ? Ти да не би да си по хубава ?