PDA

View Full Version : Тя не говори с всеки, но я харесвам



06-18-2007, 12:45
Едно момиче много я харесвам, но тя не говори със всеки. Не веднъж реже момчета, които не са достатъчно спортисти и вика: "Аз не говоря с всеки.". Да заякна ли за да я сваля? Много я харесвам, а и би ми харесало да съм jock или preppie, а не някакъв загубен nerd.

outlawzzz
06-18-2007, 13:44
be mahai q taq naduta krava."Az ne govorq sus vseki" taq za kfa se ima za mis svqt li ebi i maikata nqma smisal da se zanimava6

Kianna
06-18-2007, 13:46
be mahai q taq naduta krava."Az ne govorq sus vseki" taq za kfa se ima za mis svqt li ebi i maikata nqma smisal da se zanimava6


Е па,и Мис Свят да е какво?Няма да може да каже 2 думи на кръст ли?

Тая е някоя буца.. :-D

06-18-2007, 13:50
be mahai q taq naduta krava."Az ne govorq sus vseki" taq za kfa se ima za mis svqt li ebi i maikata nqma smisal da se zanimava6


Е па,и Мис Свят да е какво?Няма да може да каже 2 думи на кръст ли?

Тая е някоя буца.. :-D
Вярвайте ми, аз не бих си говорил с момиче... аз си имам приятели момчета. С момиче не искам и да чувам да съм приятел. Писна ми да слушам как гаджето й й съдрава гъза.

cosmo__girl`
06-18-2007, 14:25
хахах тая верно от коя планета е паднала?? ми като не говори с всеки да си стои в къщи..така никой няма да я заговаря!! Спред мене няма смисъл да си правиш труда да я заговаряш....но от опит глава не боли така че..нз..ти си решаваш :)

06-18-2007, 14:27
АЗ ПЪК Я РАЗБИРАМ! НЕ ВЕДНЪЖ СЪМ ПАТИЛ И СА МИ ЗАБИВАЛИ НОЖ В ГЪРБА, ЗА ДЕТО ВСИЧКО ИМ СПОДЕЛЯМ. НЕ МОЖЕ ВСЕКИ ДА ТИ Е ПРИЯТЕЛ И НЕ БИВА.

alkobalko
06-18-2007, 14:33
На твое място не бих се опитвала да правя каквото и да е било. в крайна сметка не е единственото момиче на земята.
А с това самочувстваие, дори и да ти обърне внимание ще ти отрови живота.

Djobno_Gadje_
06-18-2007, 16:41
Kak moje da se zanimava6 s taq?I pita6:"Da zaqkna li za da q svali?" P1lna prostotiq....A i da ne si bil s neq kvo ti puka ni6to nqma da izpusne6 vse pak taq e nqkva kuxa leika...ne govorela s vseki..dr1n dr1n

NightSky
06-18-2007, 16:54
Хич не се занимавай с нея

Sam90
06-18-2007, 16:55
ахахха...горката :lol:

coldspagetti
06-18-2007, 17:10
taq za akul i harakter 4uvala li e ili si misli 4e s tva sa pulni muskulite

06-18-2007, 17:12
Ми не знам. Точно за това я харесвам

Мнението е било редактирано от Machoka.

koalka
06-18-2007, 17:59
Не си заслужава.

06-18-2007, 18:01
Абе ще направя мускули не заради нея, а заради себе си. Пък тогава ако ще ме хареса - добре, ако не - да ходи на...

BebeTooOoo
06-18-2007, 18:03
Не си заслужава да се променяш заради момиче.Бъди такъв какъвто СИ.

pyx4eto
06-18-2007, 18:05
ОМГ!Тая да не е ледената кралица?!Мани я и забрави за нея...дори и да ти пусне ще ти разбие сърцето и ще те зареже заради някои по як мъжага от теб! =;

06-18-2007, 18:23
ОМГ!Тая да не е ледената кралица?!Мани я и забрави за нея...дори и да ти пусне ще ти разбие сърцето и ще те зареже заради някои по як мъжага от теб! =;
Не обичаш ледени кралици, а в аватара ти има такава.

idealnata_t
06-18-2007, 18:24
оОООООО тая е луда как може да говори такива не6та ТАЯ ква е бе !ако си свестен няма да се занимава6 с нея луд ли си мн е зле горката ВИНАГИ има хора които те харесват такъв какъвто си и не е нужно да се променя6 заради няква дрисла която нз кво иска се6та6 ли се нито е принцеса нито няква ПАРИС ХИЛТЪН

06-18-2007, 18:25
оОООООО тая е луда как може да говори такива не6та ТАЯ ква е бе !ако си свестен няма да се занимава6 с нея луд ли си мн е зле горката ВИНАГИ има хора които те харесват такъв какъвто си и не е нужно да се променя6 заради няква дрисла която нз кво иска се6та6 ли се нито е принцеса нито няква ПАРИС ХИЛТЪН
Като ти гледам ника и ти си като нея, кой ще си каже, че е идеален.

idealnata_t
06-18-2007, 18:29
оОООООО тая е луда как може да говори такива не6та ТАЯ ква е бе !ако си свестен няма да се занимава6 с нея луд ли си мн е зле горката ВИНАГИ има хора които те харесват такъв какъвто си и не е нужно да се променя6 заради няква дрисла която нз кво иска се6та6 ли се нито е принцеса нито няква ПАРИС ХИЛТЪН

idealnata_t
06-18-2007, 18:33
ИЗВИНЯВАИ МН само 4е аз не казвам 4е НЕ РАЗГОВАРЯМ СЪС СЕКИ а напротив оби4ам да говоря със стра6но мн разли4ни типове хора

tuzaro
06-18-2007, 18:39
най-добре и хвърли един бой да слене на земята

idealnata_t
06-18-2007, 18:41
и аз тва викам бати надутата па4а

BWald0rf
06-18-2007, 18:48
Оф не си струва да се хабиш за такава.Колкото и да е хубава и незнам си каква това самочувствие е над предела на нормалното...Ми като не говори със всеки да си гледа работата.Аре тегли и една майна и я зарежи...Можеш да си намериш каде каде по хубаво и добво момиче..Не ти трябват такива надути....

EvilBrunette
06-18-2007, 18:58
Ами има една мисъл "Който е приятел на всеки, не е приятел на никого.", така че не бих съдила това момиче така сурово. А от къде знаете? Може просто да е срамежлива и да си мислиш, че е надута. :oops: Ако си по-постоянен, не се отказваш лесно и си остроумен, съм сигурна, че ще я впечетлиш. Разбира се има и вариант да е някоя надувка, но не вярвам, че щеше да си паднеш по нея, ако беше такава. :wink: Съветът ми е да не се предаваш, а и покажи, че се различаваш от другите. Мускулите далеч не са толкова важни, колкото чувството за хумор и остроумието! Наблегни на тях ;-) Ако наистина държиш на нея, трябва да я проучиш добре, да разбереш от какво се интересува и т.н. На мен, а и предполагам на повечето момичета, ни правят впечетление умните и мили момчета (джентълмени) :smt016 . Хах спирам до тук че ти изнесох голяма лекция! Искрено ти пожелавам успех! O:)

idealnata_t
06-18-2007, 19:07
да скъпа съгласна съм ама се6та6 ли се малко е зле тва да го каже6 на 4овек на които се праи6 4е ложе

06-18-2007, 19:27
Оф не си струва да се хабиш за такава.Колкото и да е хубава и незнам си каква това самочувствие е над предела на нормалното...Ми като не говори със всеки да си гледа работата.Аре тегли и една майна и я зарежи...Можеш да си намериш каде каде по хубаво и добво момиче..Не ти трябват такива надути....
Нарпротив, в предела на нормалното е, ако съдя по учениците в моето вече бившо училище - 23 СОУ.

TuZAra
06-18-2007, 21:19
Абе ще направя мускули не заради нея, а заради себе си. Пък тогава ако ще ме хареса - добре, ако не - да ходи на... :-D :-D :-D :-D OMG Ти 14 години имаш ли ве

06-19-2007, 08:24
Ами има една мисъл "Който е приятел на всеки, не е приятел на никого.", така че не бих съдила това момиче така сурово. А от къде знаете? Може просто да е срамежлива и да си мислиш, че е надута. :oops: Ако си по-постоянен, не се отказваш лесно и си остроумен, съм сигурна, че ще я впечетлиш. Разбира се има и вариант да е някоя надувка, но не вярвам, че щеше да си паднеш по нея, ако беше такава. :wink: Съветът ми е да не се предаваш, а и покажи, че се различаваш от другите. Мускулите далеч не са толкова важни, колкото чувството за хумор и остроумието! Наблегни на тях ;-) Ако наистина държиш на нея, трябва да я проучиш добре, да разбереш от какво се интересува и т.н. На мен, а и предполагам на повечето момичета, ни правят впечетление умните и мили момчета (джентълмени) :smt016 . Хах спирам до тук че ти изнесох голяма лекция! Искрено ти пожелавам успех! O:)
Ето едно норално мнение, на човек, който не е в детската градина...

mechtaq_za_teb
06-19-2007, 09:29
Не си заслужава да се променяш заради момиче.Бъди такъв какъвто СИ.Syglasna sam.V kraina smetka zashto ti trqbva da se promenqsh za neq,ako ne te haresva takav kakavto si?Nqma smisal.

SpOrTs_GiRl
06-19-2007, 12:34
ОМГ!Тая да не е ледената кралица?!Мани я и забрави за нея...дори и да ти пусне ще ти разбие сърцето и ще те зареже заради някои по як мъжага от теб! =;

съгласна съм и така както я описваш.. явно е МНОООГО надутра.. забрави я по-добре ! Въобще не сев занимавай с нея! Тя не те заслужава !

sexy_for_you
06-19-2007, 12:46
be mahai q taq naduta krava."Az ne govorq sus vseki" taq za kfa se ima za mis svqt li ebi i maikata nqma smisal da se zanimava6


Е па,и Мис Свят да е какво?Няма да може да каже 2 думи на кръст ли?

Тая е някоя буца.. :-D

напълно съм съгласна :-D

Vladokaaa
06-19-2007, 12:47
Едно момиче много я харесвам, но тя не говори със всеки. Не веднъж реже момчета, които не са достатъчно спортисти и вика: "Аз не говоря с всеки.". Да заякна ли за да я сваля? Много я харесвам, а и би ми харесало да съм jock или preppie, а не някакъв загубен nerd.

Заебия я!!!

06-19-2007, 12:50
kak moje da se zanimava6 s taq. ne moga da vi razbra mom4etata. edin ot nai-dobrite mi fr, koito e neveroqten 4ovek, strahoten i na vun6en vid i kato harakter. mn momi4etata mu se lepqt. toi oba4e se e zalepil za edna debela krava, ot na4aloto na u4ebnata godina se opitva da q svali a tq vse go reje bez dori da se opita da go opoznae. i vs go mislqt za super jaluk a toi prosto q haresva. taka 4e ako ti ne iska6 da te mislqt za jaluk zabravi za taq macka

SouL^*DiViNe
06-19-2007, 14:27
Бъди такъв какъвто СИ.
Кратко и ясно =D>

06-19-2007, 14:29
kak moje da se zanimava6 s taq. ne moga da vi razbra mom4etata. edin ot nai-dobrite mi fr, koito e neveroqten 4ovek, strahoten i na vun6en vid i kato harakter. mn momi4etata mu se lepqt. toi oba4e se e zalepil za edna debela krava, ot na4aloto na u4ebnata godina se opitva da q svali a tq vse go reje bez dori da se opita da go opoznae. i vs go mislqt za super jaluk a toi prosto q haresva. taka 4e ako ti ne iska6 da te mislqt za jaluk zabravi za taq macka
Доротейке, познах те, никой не ме смята за жалък. И какво като е дебела, и ти си дебела. Какво ме интересува външността, а?