PDA

View Full Version : Аутсайдерите и готините са един дол дренки!



06-18-2007, 13:05
Защо като някое момиче си харесва готини хора смятате, че я интересува мнението на хората?! Просто разбрах, че хората които са ъндърграунд и се цепят, различните са по-лоши от "овцете". Така е, писна ми да ме използват, за да се превърнат от аутсайдери в готини и популярни, а после да викат: "Аз те направих човек". Не е честно!
Не знам защо се смята, че хората, които не са като другите са нещо повече? Та много от тях са психопати. Мен така ме окрадоха, че още го помня! Проблемът ми е, че разни такива боклуци се хващат с мен когато са аутсайдери, стават готини и популярни и всички започват да ги харесват, прехвърлят лошото към мен и аз ставам аутсайдер.

06-18-2007, 13:11
В 4 форума го разтръби това. ПРЕЖИВЕЙ ГО ! Почваш да ми мязаш ти на аутсайдер.

Кианна
06-18-2007, 13:13
В 4 форума го разтръби това. ПРЕЖИВЕЙ ГО ! Почваш да ми мязаш ти на аутсайдер.
Май си говориш сам/а.

Гина
06-18-2007, 13:14
Така е, и мен ме използват, но вече няма да говоря с всеки.

06-18-2007, 13:24
Да, и се смятат за нещо повече, а самите те гледат да те направят аутсайдер и те да станат популярни. Едно тъпо момче, как можах да говоря с него беше типичен зубър - грозна прическа, очила и др. И въпреки това направих компромис да говоря с този загубен аутсайдер, а сега аз съм аутсайдер, а той е лидера на класа. Вече не носи косата си така, не носи ония дрехи и няма очила.

06-18-2007, 13:48
Така си е. Не се захващайте с отритнати.

06-18-2007, 13:51
Аутсайдерите са комплексари.

outlawzzz
06-18-2007, 14:19
Да, и се смятат за нещо повече, а самите те гледат да те направят аутсайдер и те да станат популярни. Едно тъпо момче, как можах да говоря с него беше типичен зубър - грозна прическа, очила и др. И въпреки това направих компромис да говоря с този загубен аутсайдер, а сега аз съм аутсайдер, а той е лидера на класа. Вече не носи косата си така, не носи ония дрехи и няма очила.

Ti pa da ta eba v ovcata smotana,kirliva,probita i ne6tasna kvo si misli6 4e kat si govorila 1,5 ili 6 puti s nqkoi i si go napraila 4ovek.Tor dolna takava skapana ebi si maikata i idi si nameri nqkade da ti naleqt akul 6ot nema6 nekaf :smt013 :smt013

karlos
06-18-2007, 14:20
що накрая не дадете по едно определение що е аудсайдер и готин. така мн общо си говорите.

06-18-2007, 14:21
Аутсайдер, който вече се прави на готин Никола Ивелинов Есмеров от 23 СОУ.
Готин човек - Лилия Георгиева от същото соу.

alkobalko
06-18-2007, 14:23
Хора всякакви, престани да им впечатляваш толкова.