PDA

View Full Version : Moderated:Влюбих се в приятел



vlubenata01
06-18-2007, 15:03
Hora, poznavam edno mom4e ot detskata gradina.Otkakto se poznavame, vinagi sme bili priqteli i ni6to pove4e.Vinagi sme zaedno navan, no ot tova lqto, mislq 4e zapo4vam da se vlubvam v nego.Toi naistina e sladuk (vapreki, 4e toi misli 4e e grozen i debel, az daje nqkolko pati sam mu kazvala, 4e e nai-gotinoto mom4e koeto sam vijdala).4esto mu pravq nameci, 4e go haresvam, no nqma otgovor ot negova strana.Vaprosa mi e: Da mu kaza li 4e go haresvam "po drugiq na4in" s malka opastnost da se otdale4im pri otricatelen otgovor ili da ostana s 4ustvata si i da iztraqq o6te malko .Strah me e da ne zagubq kato priqteli ako toi ne se 4ustva taka.Mislq 4e go 4ustva za6toto naprimer dnes iska6e da se snimame zaedno na moqta webcam i da zapazq snimkite.Naistina bi bilo 4udesno da stanem gadjeta!!!O4akvam savetite vi kakvo da pravq, za6toto sam mnogo obarkana!!!

Moderated by Aleandra!
т. 1 и 7 от Правилника!

гелена
06-18-2007, 15:09
Hora, poznavam edno mom4e ot detskata gradina.Otkakto se poznavame, vinagi sme bili priqteli i ni6to pove4e.Vinagi sme zaedno navan, no ot tova lqto, mislq 4e zapo4vam da se vlubvam v nego.Toi naistina e sladuk (vapreki, 4e toi misli 4e e grozen i debel, az daje nqkolko pati sam mu kazvala, 4e e nai-gotinoto mom4e koeto sam vijdala).4esto mu pravq nameci, 4e go haresvam, no nqma otgovor ot negova strana.Vaprosa mi e: Da mu kaza li 4e go haresvam "po drugiq na4in" s malka opastnost da se otdale4im pri otricatelen otgovor ili da ostana s 4ustvata si i da iztraqq o6te malko .Strah me e da ne zagubq kato priqteli ako toi ne se 4ustva taka.Mislq 4e go 4ustva za6toto naprimer dnes iska6e da se snimame zaedno na moqta webcam i da zapazq snimkite.Naistina bi bilo 4udesno da stanem gadjeta!!!O4akvam savetite vi kakvo da pravq, za6toto sam mnogo obarkana!!!значи мила, има един много ефикасен начин, който винаги действа! Когато сте у вас го накарай да отиде до кухнята да ти донесе нещо! В това време се събличаш, разкрачваш се и започваш да мастурбираш като за последно! Като те види, той ще те пожелае веднага! Няма да е лошо ако му налапаш хуя! И най - важното - остави го да ти се изхвърли върху лицето, а слет това оближи спрмата и кажи - "Много е вкусна! Искаш ли да станем гаджета?" Той ще ти отговори - "Да" и ще си готова!
Успех!

Moderated by Aleandra!
т. 1 и 7 от Правилника!

Cvetito_master
06-18-2007, 15:11
mi v kofti sityaciq si,spored men iz4akai o6te malko,produljavai s namecite i ako se otdade ydoben moment deistvai...sq ne go poznavam i nz kak 6te ragra ako my priznae6 ama moe da si razvalite i pritqelstvoto taka 4e nai dobre e da iz4aka6 o6te malko.yseph :P

hoseto_
06-18-2007, 15:13
винаги съм казвал: "по-добре говори", има и вероятност да ти откаже, но какво от това. важното е да знаеш че има вероятност и да се съгласи

Mad&Bad
06-18-2007, 15:14
По-добре му кажи какво чувстваш, защото иначе ще те разяжда от вътре пък и да се скарате поне ще знаеш, че си му казала истината. Още повече след толкова години приятелство не вярвам заради това, дори и да не чувства нищо към теб, да си развалите отношенията. Ти прецени.

vlubenata01
06-18-2007, 15:54
mi v kofti sityaciq si,spored men iz4akai o6te malko,produljavai s namecite i ako se otdade ydoben moment deistvai...sq ne go poznavam i nz kak 6te ragra ako my priznae6 ama moe da si razvalite i pritqelstvoto taka 4e nai dobre e da iz4aka6 o6te malko.yseph :P

Mnogo vi blagodarq, osobeno na Cvetito_master , nastina imah nujda ot savet.6te te poslu6am i nqmam tarpenie da se :smt008 s nego. NO shte po4akam.
O4akvam novi saveti!! :smt007

vlubenata01
06-18-2007, 15:54
mi v kofti sityaciq si,spored men iz4akai o6te malko,produljavai s namecite i ako se otdade ydoben moment deistvai...sq ne go poznavam i nz kak 6te ragra ako my priznae6 ama moe da si razvalite i pritqelstvoto taka 4e nai dobre e da iz4aka6 o6te malko.yseph :P

Mnogo vi blagodarq, osobeno na Cvetito_master , nastina imah nujda ot savet.6te te poslu6am i nqmam tarpenie da se :smt008 s nego. NO shte po4akam.
O4akvam novi saveti!! :smt007

hoseto_
06-18-2007, 15:56
[-X [-X [-X [-X [-X колкото повече чакаш толкова повече губиш (личен опит)

dfr
06-18-2007, 17:02
moito momi4e ako toi ima 4uvstva i tova 4e i ti ima6 e super za6toto s malko vreme i nqma da vi pravi vpe4atlenie fakta 4e ste bili ot deca zaedno.ima razlika mejdu ednite i drygite 4uvstva.az naprimer zavar6ik mai mesec i do sega ne bqh izpitvala tezi 4uvstva kam edin moi say4enik.v momenta s nego mi e mn got i iskam da bada s nego za 6tastie i toi iska da e smen .be6e mi trydno v na4aloto zatoto do predi mesec bhme v edin klas ama s vremeto tova ne ti pravi vpe4atlenie prosto za6ttoo darjanieto ni edin kam dryg e razli4no.

koalka
06-18-2007, 17:09
Ако му правиш намеци, той най-вероятно ги усеща...
Все пак мисля, че трябва да говориш с него и да му кажеш.Може и той за изпитва нещо, а може и да не-може би само той знае.

NightSky
06-18-2007, 17:14
Най-добре му кажи.Докато ти изчакваш, той може да тръгне с друга.

PerfectStrang3r
06-18-2007, 18:26
Аз лично бях в такава ситуация.. намек след намек от моя страна ии накрая се престраших, казах й и ето ни от добри приятели в голяма любов. Действай, не се притеснявай.

SpOrTs_GiRl
06-18-2007, 20:07
дам по-добре поговори с него :-)

vlubenata01
06-20-2007, 09:29
Blagodarq Vi, 4e ste tolkova otziv4ivi i vednaga mi otgovarqte, no mislq da poiz4akam.Toi ne e ot tezi mom4eta, koito tragvat po momi4eta vednaga 6tom zarejat nqkoq.Vsa6tnost toi si e imal samo 1 priqtelka i ne be6e seriozna.Az bqh po sa6tiq na4in.Imala sam samo 1 gadje i ne be6e seriozno gadje.Ta, az sam sigurna 4e nqma da si hvane druga, pak i to nqma koga, za6toto toi e postoqnno s men i ne se otdelqme!! :D :D :D Mislq si 4e ve4etoi me vazpriema kato pove4e ot nai-dobrata si priqtelka.6te iz4akam o6te malko i se nadqvam daje toi sam da napravi parvata kra4ka, za6toto nqma da mu se 4aka.A ako ne stane, az 6te deistvam!!! :D :D :D :smt049 :smt055 :smt049

vlubenata01
06-20-2007, 09:30
Аз лично бях в такава ситуация.. намек след намек от моя страна ии накрая се престраших, казах й и ето ни от добри приятели в голяма любов. Действай, не се притеснявай.

Mnogo se radvam za vas i se nadqvam i s nas da stane taka!!!

06-20-2007, 09:47
Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си, защо ме будиш?
Как съня да гадая
Как да спра да мечтая
Как, лубов да те позная?

refren':
Знай най-гореща
е мойта грешка
и мойте страсти
са най-опасни
пак те чакам в сън
да ми дойдеш

Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си и как да те позная?
Пак съня ще гадая
Пак насън ще мечтая
знай, сама ще те позная

sage
06-20-2007, 10:22
Не видях никъде да казваш на по колко години сте.
Бъди сигурна, че ако тръгнеш сега с него ще изживеете една приказка. Наистина ще бъдете много щастливи и тази връзка ще си остане за цял живот. Но лошото е, че тази приказка най-вероятно ще свърши все някога. И тогава ще те боли много :( Но никога няма да съжаляваш, че си била с него. Успех!

P.S. За намеците - щом няма опит с момичетата не разчитай той да подхване нещо. Може и да ги разбира, но никога няма да бъде достатъчно сигурен и все ще се пита "абе тя какво имаше предвид?" и също най-много да ти отвърне с намек. Така че ако някой ще действа това трябва да си ти :)

vlubenata01
06-20-2007, 11:00
Не видях никъде да казваш на по колко години сте.
Бъди сигурна, че ако тръгнеш сега с него ще изживеете една приказка. Наистина ще бъдете много щастливи и тази връзка ще си остане за цял живот. Но лошото е, че тази приказка най-вероятно ще свърши все някога. И тогава ще те боли много :( Но никога няма да съжаляваш, че си била с него. Успех!

P.S. За намеците - щом няма опит с момичетата не разчитай той да подхване нещо. Може и да ги разбира, но никога няма да бъде достатъчно сигурен и все ще се пита "абе тя какво имаше предвид?" и също най-много да ти отвърне с намек. Така че ако някой ще действа това трябва да си ти :)


Po na 15 sme i mislq 4e si prav i savsem skoro 6te deistvam.Samo trqbva da izdebna udoben moment.Lele, ne znam kak 6te stane i mnogo me e strah!No kakvo da mu kaza.
Prosto kato go vidq da mu vikna i da mu kaza:" Hei, ******, iska6 li stanem gadjeta?" li? I toi 6te ostane porazen! Toi sigurni nikoga ne si e pomislql daje 4e az moga da se vlubq v nego. No ne6to mi podskazva 4e 6te bade iznenadan priqtno i 6te prekarame tazi hubava prikazka nqzabravimo!!
Molq samo davaite idei kak da podhodq, ta dori da ne se zamisli i da kaze "Daaaa!!!" [-o< [-o< [-o< [-o<

malkata_glupa4ka
06-22-2007, 07:20
ami, ne znam kak da stane.Az bqh v po4ti sa6tata situaciq, no toi podhodi prav.Prosto vednaj dokato si sedqhme n apeikata toi se pribliji do men i me celuna i sled tova popita: Iska6 li stanem gadjeta? Az otgovorih "Da" i bqhme zaedno dosta dulgo vreme!

vlubenata01
06-22-2007, 07:51
ami, ne znam kak da stane.Az bqh v po4ti sa6tata situaciq, no toi podhodi prav.Prosto vednaj dokato si sedqhme n apeikata toi se pribliji do men i me celuna i sled tova popita: Iska6 li stanem gadjeta? Az otgovorih "Da" i bqhme zaedno dosta dulgo vreme!

Az ne mislq 4e toi 6te podhodi prav, za tva az trqbva.Haide daite mi saveti kak da stane, molq vi seeeeeeeeeeeee! [-o< [-o< [-o<

sladka_pleven4anka
06-22-2007, 08:15
гадно!!аз сам в същата ситоация-само 4е има една подробност-тои е адски притеснителен(така 4е те разбирам как се 4увства6).най-добре да ако тои са6то те харесва-действаи,но ако не отговаря няма смисал да съсипе6 приятелстжото си.УСПЕХ!!

lovers
06-22-2007, 09:23
Awe Izchakai oshte munichko! :P Veche ako ne podava ako ti e na surce mu kaji,no ima golqma veroqtnost da si zagubite priqtelstvoto! :(

LaDy_DaQnA
06-22-2007, 12:28
Moi prqteli sa izpadali v podobno polojenie i sum gi pitala kak se chstvat i te sa mi otgovarqli.Ako ti mu priznae6 a toi ne te haresva moje da mu stane kofti da neznae kakvo da ti otgovori i naistina da se otdalechite.Iz4akai malko vreme predi da predpriemesh krachka napred.

Lapi
06-23-2007, 13:09
Така значи и аз бях в същото положение O:) какво направих аз ли?Ми говорихме си и аз му казах,че съм отрязала едно момче защото харесвам друг и той ме попита кой е другия и аз му викам,че ако му кажа ще трябва да го убия и му казах!той в началото се засрами и незнаеше кво да каже но аз го отпуснах и всичко се оправи!Та с 2 думи:Важен е подхода! [-X Успех! :wink:

06-23-2007, 19:41
Neznam za podhoda az sushto ne se haresvam debel sum i spored men sum i grozen
No momicheto koeto e s men sega mi kazva che ne e taka
No spored men prosto mu kaji malko shte e shokiran v nachaloto no se pak dori i da ti otkaje prekaleno dulgo se poznavate che da se otdalechite :wink:

young_rich_famous
06-23-2007, 19:51
Аз бях в такава ситуация със сегашната ми приятелка ... Познаваме се от 4 години ... първите две минаха като миг ... все заедно и все споделяхме ... и накрая както се получава се влюбих в нея ... една вечер както си седяхме гушнати и споделих, че не я харесвам само като най-добрата приятелка, но и като нещо повече ... потах я какво ли ще стане ако те целуна ... и тя пробвай ... е вече близо 2 години от тези 4 сме гаджета ... и всичко е уникално красиво ... та давам ти съвет, бъди смела и действай ... той ако те харесва като повече от приятелка, ще потвърди чувствата ти ... но ако изчакаш прекалено дълго, ще изгубиш ( личен опит ) ... ми това е ... действай и успех :smt008 Най-красивата любов, е между най-добри приятели ... поне според мен :smt006