PDA

View Full Version : Аз и момиче... само приятели друг път!



06-18-2007, 15:02
Леле, писна ми да дружа с момичета. Само ми говорят как ги ебало гаджето в гъзо. Тия са адски тъпи. Повече никога няма да дружа със същество от женски пол. И без това като приятели са ми неприятни. Съвет?

hoseto_
06-18-2007, 15:03
стани гей

06-18-2007, 15:04
Напротив, гейовете дружат с момичета, истинските мъжкари спят с тях.

hoseto_
06-18-2007, 15:07
е последно сега: харесваш или не момичета

06-18-2007, 15:14
parvo za6to se vodi6 stqh ili si gei ili ti e kef da im slu6a6 koq kak svar6vala ti priqteli nqma6 li si da te izvedat ne si misli 4e nqkoq ot tezi 6te ti pusne!11

Black_JAG_Bundy
06-18-2007, 15:20
Браво пич, научил си една от големите истини в живота - жената е израстък около вагината. Демек за нищо освен секс не стават...

06-18-2007, 15:26
Така е, аз познавам толкова много момичета, които ходят с тъпаци.

Sam90
06-18-2007, 15:27
ц ц ц ц мали мали :lol: Да ви имам мъжкарщината...вие кво на по 12 ли сте???

По темата: Виж, никой не те кара да слушаш каквото и да е.... недей да разделяш приятелите си на м и ф - дружи просто с хората, които те кефят, независимо дали са м или ф. Ако ти е неприятно да слушаш за секс, просто и казваш и готово ;)

hoseto_
06-18-2007, 15:27
Браво пич, научил си една от големите истини в живота - жената е израстък около вагината. Демек за нищо освен секс не стават...
кат та гледам си привържвник на тезата:"И сам война е войн" или "Имам 2 ръце - мога да карам цял ден" :D :D :D

06-18-2007, 15:28
е последно сега: харесваш или не момичета
Харесвам ги за гаджета, но не и за приятели. Щото няма как да си останем такива, или тя ще се влюби или аз в нея, защото съм много влюбчив. А някои не ги понасям - говорят интимния си живот пред мен, а аз съм момче.

hoseto_
06-18-2007, 15:29
че като не ти е приятно смени темата на разговор

Black_JAG_Bundy
06-18-2007, 15:30
Браво пич, научил си една от големите истини в живота - жената е израстък около вагината. Демек за нищо освен секс не стават...
кат та гледам си привържвник на тезата:"И сам война е войн" или "Имам 2 ръце - мога да карам цял ден" :D :D :D
Ми по добре си ми е...
и не съм на 12 btw :smt011

hoseto_
06-18-2007, 15:32
ми карай си с ръцете тогава :D а иначе на колко си - 10???

Valar
06-18-2007, 15:32
На колко години си!?
Като не искаш приятелство от дадено момиче просто и го покажи!

NightSky
06-18-2007, 15:33
Кажи им че ти е неприятно да слушаш за това.

one_more_minute
06-18-2007, 15:36
Man you've gotta problem, who made you fuckin' king
A macho pig with nothing in your head.
No girls around you, their place is not at gigs,
Don't want 'em on the dance floor 'cos they're weak.
A woman's place, the kitchen, on her back,
It's time to change that attitude, and quick.
[Chorus]
Showing us your phobias, you're scared to see 'em think,
You'd rather dress 'em up in pretty lace,
All nice and colored pink.
You feel so fucking threatened,
When they stand out in front,
A stupid, passive piece of meat is all you really want
But it's:
Not just boys' fun [4x]
There's girls who put out fanzines, others put on shows,
Yet they're not allowed to get out on the floor.
Some make the music, well that you can accept.
Hell, maybe live you'll get some tits and ass
You fucking moron, your brains have run amuck,
A girl's only lot in life is not to fuck!

Black_JAG_Bundy
06-18-2007, 15:36
ми карай си с ръцете тогава :D а иначе на колко си - 10???
18
МЪЖЕ ОТ ВСИЧКИ СТРАНИ - ОБЕДИНЯВАЙТЕ СЕ. =D> =D> =D>

Valar
06-18-2007, 15:40
ми карай си с ръцете тогава :D а иначе на колко си - 10???
18
МЪЖЕ ОТ ВСИЧКИ СТРАНИ - ОБЕДИНЯВАЙТЕ СЕ. =D> =D> =D>
За каква кауза!?
Тъпо е да се самосъжаляваш по-цял ден за това,че некфа кифла те е зарязала!
Още повече да поставяш всички по-общ знаменател! :roll:

06-18-2007, 15:41
На 18 съм - очаква се да съм разбрал от по-рано, че приятелство между мъж и жена не може да продължи дълго.

hoseto_
06-18-2007, 15:41
и като се обединим ко да праим. да изгоним жените и да станем гейове???
нищъ

Black_JAG_Bundy
06-18-2007, 15:44
и като се обединим ко да праим. да изгоним жените и да станем гейове???
нищъ
Спокойно... всички жени ще са бели робини. Просто като пожелаеш блондинка отиваш в бутика и си всимаш 1 под наем, на другия ден друга и т.н. ah..perfect world

Sam90
06-18-2007, 15:45
пх мале колко си зле :smt005 На 18....сигурен ли си, че си прочел правилно ЕГН-то ?? :-D

06-18-2007, 15:47
пх мале колко си зле :smt005 На 18....сигурен ли си, че си прочел правилно ЕГН-то ?? :-D
Единственото хубаво нещо у теб е, че си чалгар.

Sam90
06-18-2007, 15:49
пх мале колко си зле :smt005 На 18....сигурен ли си, че си прочел правилно ЕГН-то ?? :-D
Единственото хубаво нещо у теб е, че си чалгар.
хаха... и що да съм чалгар? Щот съм си сложил Десислава в профила ли? Я се скрий ! :lol:

hoseto_
06-18-2007, 15:49
пх мале колко си зле :smt005 На 18....сигурен ли си, че си прочел правилно ЕГН-то ?? :-D
:D :D :D :D :D :-D :-D :-D :-D
да наистина. провери го в личната карта (ако ти е издадена такава)

06-18-2007, 15:50
пх мале колко си зле :smt005 На 18....сигурен ли си, че си прочел правилно ЕГН-то ?? :-D
Единственото хубаво нещо у теб е, че си чалгар.
хаха... и що да съм чалгар? Щот съм си сложил Десислава в профила ли? Я се скрий ! :lol:
Ами само фен би си я сложил. Ако не беше чалгар нямаше да й знаеш името дори.

hoseto_
06-18-2007, 16:00
аз не съм чалгар но това не ми пречи да знам имената на известни личности, не се интересувам от политика, но знам кой е президент на България, не се итересувам от фигурно пързаляне, но това не ми пречи да знам че българка и руснак станаха световни шампиони

06-18-2007, 16:03
аз не съм чалгар но това не ми пречи да знам имената на известни личности, не се интересувам от политика, но знам кой е президент на България, не се итересувам от фигурно пързаляне, но това не ми пречи да знам че българка и руснак станаха световни шампиони
Да, ти си велик, начетен и ентелегент.

koalka
06-18-2007, 16:04
Това не означава, че всички са такива.Едно момиче ти казало нещо такова и веднага-няма да контактуваш с момичета. :-s

hoseto_
06-18-2007, 16:08
аз не съм чалгар но това не ми пречи да знам имената на известни личности, не се интересувам от политика, но знам кой е президент на България, не се итересувам от фигурно пързаляне, но това не ми пречи да знам че българка и руснак станаха световни шампиони
Да, ти си велик, начетен и ентелегент.
нищо подобно просто сам човек със средна интелигентност, чета по малко,и се занимавам с това което ми харесва

Sam90
06-18-2007, 16:16
аз не съм чалгар но това не ми пречи да знам имената на известни личности, не се интересувам от политика, но знам кой е президент на България, не се итересувам от фигурно пързаляне, но това не ми пречи да знам че българка и руснак станаха световни шампиони
Да, ти си велик, начетен и ентелегент.
нищо подобно просто сам човек със средна интелигентност, чета по малко,и се занимавам с това което ми харесва
евала ;)

06-18-2007, 16:23
нищо подобно просто сам човек със средна интелигентност, чета по малко,и се занимавам с това което ми харесва

Да бе, да, повярвах ти. Сигурно! Колко си остроумен и умен. Научил си нова думичка "интелигентност" и сега я повтаряш наляво-надясно като папагал.

hoseto_
06-18-2007, 16:29
ми аз доколкото помня сам я използвал само в предния пост, но щом казваш че съм я повтарял... а иначе мога да съм контра на всичко което напишеш. такъв ми е хаеактера, весел човек съм :-D

06-18-2007, 16:30
ми аз доколкото помня сам я използвал само в предния пост, но щом казваш че съм я повтарял... а иначе мога да съм контра на всичко което напишеш. такъв ми е хаеактера, весел човек съм :-D
Контра? Аз не обичам такива хора, които обичат да спорят. И аз не споря а игнорирам и не се занимавам с хора, които са под моето ниво. Зодия Телец съм, какво да се прави.

hoseto_
06-18-2007, 16:33
аз пък съм Рак и много обичам да нареждам такива надути като тебе, докато осъзнаят че света не се варти около тях. а като не ти харесва просто не пиши не съм те карал :-D

06-18-2007, 16:34
аз пък съм Рак и много обичам да нареждам такива надути като тебе, докато осъзнаят че света не се варти около тях. а като не ти харесва просто не пиши не съм те карал :-D
Боже, най-тъпата зодия. Вървят с гъза напред.

06-18-2007, 16:38
аз пък съм Рак и много обичам да нареждам такива надути като тебе, докато осъзнаят че света не се варти около тях. а като не ти харесва просто не пиши не съм те карал :-D
Слушай, няма да се занимавам с теб. Прекалено си умен за да споря с теб. Сигурно имаш диплома от Харвард или от друг престижен университет. Аз като всяко умно и кротко "Теле" отстъпвам. По-умният отстъпва.

hoseto_
06-18-2007, 16:40
ми бягаи тогава аз като по-глупав ще си остана :-D

Вася
06-18-2007, 16:41
ми бягаи тогава аз като по-глупав ще си остана :-D
А не само той не може да те понася....

G0d's G1F7
06-18-2007, 18:30
vijdam che nqma iztinski muj koito da vi nahrani we...kak moje da kejesh che nqma priqteli momicheta men nai-dobrite mi priqtelki sa momicheta

1. mojesh da goworish s tqh na kakwito si iskash temi kakto s momcheta,no shte mojesh da vidish kakwo mislqt ot jenska gledana tochka

2. mojesh vinagi da si goworish za ebane bez da ti dreme (w tvoq sluchai) ako nqmash prejiwqwaniq mojesh da si izmislish i shte znaesh kakwo da prawish ako ti se naloji

3. nikoga nqma da te nahranqt zashtoto si im priqtel i shte ti vdigat ranga pred drugite momicheta ot sorta na ( toi ne samo e pich na vunshen vid ama i moje da te izslushwa) i vsichki macki sa tvoi

ZA TOWA NE SE OPLAKWAI OT MOMICHETATA PRIQTELKI .... AKO NE TI HARESWA CHE GOWORQT SE SEX NE GI SLUSHAI!

SpOrTs_GiRl
06-18-2007, 19:02
ц ц ц ц мали мали :lol: Да ви имам мъжкарщината...вие кво на по 12 ли сте???

По темата: Виж, никой не те кара да слушаш каквото и да е.... недей да разделяш приятелите си на м и ф - дружи просто с хората, които те кефят, независимо дали са м или ф. Ако ти е неприятно да слушаш за секс, просто и казваш и готово ;)

и аз така мисля ;)

jane_
06-18-2007, 21:49
Iskam da kaja na Hoseto 4e sum mu stra6na fenka!!!!!!!
Puk i skorpiona e toq koito vurvi s gaza na pred ne raka!!!!! MnOOOOOOgo ste neobrazovani za..bi!!!!!!!!!!!!!!!!

Vladokaaa
06-19-2007, 04:39
Еми нз и аз избягвам ама имам и добри познати момиченца и си приказваме всичко 6 кво се оплакваш еми като се ебат а ти не това вече е др въпрос.

lesstat
06-19-2007, 06:29
ей
моля ви
аз нямам нищо общо с тия тук снимката е просто така за смях :-D
:-D
иначе темата /респективно и автова/ е много зле :-D

vlubenata01
06-19-2007, 07:50
Black_JAG_Bundy da si gleda rabotata!!!Nie tarsim mom4e, koeto da ni zakrilq i pomaga.Takova , koeto naistina ni haresva i ne se darji gadno s nas!

06-19-2007, 08:16
vijdam che nqma iztinski muj koito da vi nahrani we...kak moje da kejesh che nqma priqteli momicheta men nai-dobrite mi priqtelki sa momicheta

1. mojesh da goworish s tqh na kakwito si iskash temi kakto s momcheta,no shte mojesh da vidish kakwo mislqt ot jenska gledana tochka

2. mojesh vinagi da si goworish za ebane bez da ti dreme (w tvoq sluchai) ako nqmash prejiwqwaniq mojesh da si izmislish i shte znaesh kakwo da prawish ako ti se naloji

3. nikoga nqma da te nahranqt zashtoto si im priqtel i shte ti vdigat ranga pred drugite momicheta ot sorta na ( toi ne samo e pich na vunshen vid ama i moje da te izslushwa) i vsichki macki sa tvoi

ZA TOWA NE SE OPLAKWAI OT MOMICHETATA PRIQTELKI .... AKO NE TI HARESWA CHE GOWORQT SE SEX NE GI SLUSHAI!
Гейовете предимно имат приятелки момичета.

06-19-2007, 08:18
Аз съм момче, какво да си говоря с момичета? Тя като почне да говори за гримове, а аз за коли какво става?