PDA

View Full Version : Сребърна боя



Сребърна
06-18-2007, 16:22
Здравейте! :) Искам да питам дали някой знае решение на проблема ми: преди месец си купих сребърни чехлички, обаче малко ми се поожулиха. Сега проблема ми е, че незнам с какво да ги намажа. Имате ли идеи, има ли такава боя за обувки, някой виждал ли е?

Sladkata_Nansi
06-18-2007, 16:26
Bronz :lol: Abe za 4ehli boia nz :-k Kupi si novi!

AliceSw
06-18-2007, 16:56
купи си лак за нокти и ги намажи, но мн внимателно

coldspagetti
06-18-2007, 17:57
mi v magazin za boi! Na madrid ima edin (ako si v sf) ima mn cvetove bazi lakove ala bala ...ako sa ti skupi 4ehli4kite de ako ne vij v jelezariq (dano ne ti se izsmeqt) ili kakto kazaha kupi si novi :smt005

emilythestrange
06-18-2007, 18:42
тцъ тцъ...сребърни чехлички..харема,харема :lol:

по темата:лак за нокти пробвай

FearInMotion
06-18-2007, 19:10
6itai gi , kupi si KUBINKI we mama mu :X

Сребърна
06-18-2007, 21:28
Значи явно не съм се изразила правилно, чехличките ми са сребристи(нз какво толкова учуди някои от вас, след като има адски мн модели сребристи и златисти чехлички в момента). И не съм като някоия от харема, както някой се изрази, защото те са горе- долу за официален случай и се връзват перфектно на облеклото, за което са купени! Просто исках да знам, срещали ли сте такав боя? А тожа за лакът за нокти, също си е идея. Сега се замислих и за сребърен бронз... ше видим! Благодаря за отзовалите се... а останали може и без коментар, моля :) Лека вечер :)

06-18-2007, 21:48
Значи явно не съм се изразила правилно, чехличките ми са сребристи(нз какво толкова учуди някои от вас, след като има адски мн модели сребристи и златисти чехлички в момента). И не съм като някоия от харема, както някой се изрази, защото те са горе- долу за официален случай и се връзват перфектно на облеклото, за което са купени! Просто исках да знам, срещали ли сте такав боя? А тожа за лакът за нокти, също си е идея. Сега се замислих и за сребърен бронз... ше видим! Благодаря за отзовалите се... а останали може и без коментар, моля :) Лека вечер :)
v slunchogled prodavat tekstilni boi i vqskakvi drugi. probvai tam moje da se nameri ne6to. az imah edin cherveni gumenki, koito maika mi izpra v prealniq i stanaha rozovi i si gi namazah s takava boq i sega sa extra.