PDA

View Full Version : Sony Ericson K300 I Помощ



Marik
06-18-2007, 18:46
Значи беше ми паднала батерията и уж го дадох на една да ми запише номера на SIM картата , обаче има доста номера имали както и такива +359 когато някой ти кликва ако е не познат номер така се получава.
Аз нямах никакви пари в телефона , а в същото време и не си знаех номера така че няма как да са ми кликвали , та възможно ли е тя да го е прехвърлила от нейните контакти само че с +359 .

Също така гледам някакъв 087 - телефон това на mtel ли е ?
Странно защото в mtel центъра примерно имам 088 само да пращам на тях. :roll:

Моля за помоща на по разбиращите.
Ще ми се някаква опция да вида последно записваните в SIM картата.

experiment_m
06-18-2007, 19:12
087 е Mtel. Телефона няма опции за записване на последно записани в указателя. Ако приятелката ти е на сметка е възможно да е пратила есемес на себе си от твоя телефон с молба да ти бъде зареден телефона. Има някаква подобна опция на Мтел и от там ти е видяла номера. И така както го е видяла ти го е записала в твоя тел +359...

hamilcar
06-18-2007, 20:08
087 е Mtel. Телефона няма опции за записване на последно записани в указателя. Ако приятелката ти е на сметка е възможно да е пратила есемес на себе си от твоя телефон с молба да ти бъде зареден телефона. Има някаква подобна опция на Мтел и от там ти е видяла номера. И така както го е видяла ти го е записала в твоя тел +359...

Относно въпроса на автора, не ти разбрах нищо за тези номера.

За отговора на "experiment_m" да ти кажа 087 е Вивател.

Marik
06-18-2007, 20:21
интересуваше ме дали 087 е на mtel или на vivatel това е :roll:
защото знам , че при последната промяна mtel уж направиха така че да такива телефони да се избират по този начин: 088 7 - нз за това питам :roll:

Ако е на VIVATEL , имали някъде опция за пращане на безплатни смс-и на вивател :roll:

hamilcar
06-19-2007, 04:34
интересуваше ме дали 087 е на mtel или на vivatel това е :roll:
защото знам , че при последната промяна mtel уж направиха така че да такива телефони да се избират по този начин: 088 7 - нз за това питам :roll:

Ако е на VIVATEL , имали някъде опция за пращане на безплатни смс-и на вивател :roll:

Последно 087 е Вивател

Ето го и сайта им http://vivatel.bg/bg/index.php виж дали има нещо в него.

AnGeL_oF_dArKnEs
06-19-2007, 06:54
Ако искаш да си разбереш номера набери *88 (безплатен е) и там можеш да си разбереш номера!