PDA

View Full Version : късите панталонки



06-18-2007, 18:02
Според вас трябва ли да имаш супер секси тяло ,за да носиш къси панталонки? да разбира се ,че ако висят много сланини ще е грозно ,но какво мислите вие все пак?носите ли такива?

ЕPu
06-18-2007, 18:17
Трябва да е стегнато и добре оформено. Това ако говориш за ултра-късни.
Иначе до коляното и под коляното по мое мнение всеки може да си позволи да носи.
Но, да се върна на тея супер късите - наистина трябват манекенски крака за такива. Всяка пъпчица, косъмче, целулит, някое килце в повече си личат. На мен лично не ми стиска да облека такива.

experiment_m
06-18-2007, 18:26
Харесвам къси панталонки върху приятни за окото фигурки. Обличай дрехи в които самата ти се чувстваш удобно. А колкото до това дали нося - аз съм момче-данък обществено мнение не плащам. :-D

Baby_Phat_
06-18-2007, 18:30
Ми значи ако ти се харесваш...какво ти пречи?! Виж и J-lo и Бионсе:) Прескат си с къси панталонки мацките и хич не им пука:) е кофти е когто прелива но какво ти пука...веднъж се живее:)

mariika_vd_
06-18-2007, 18:30
Doniakade mackata e prava :P triabva da se saobraziavame s tialoto si ..no vse pak moje da si pozvoli6 1-2 pati..no bih te posavetvala da hodi6 na fitnes ili koremni i 6te vlezne6 vav forma.. :P ili edin.. "raztovarva6t" den i problem niama d aiam6 :) !

Tempestjuji
06-18-2007, 18:36
както ти харесва, така..другите да си гледат работата :::

06-18-2007, 18:42
За съвсем къси панталонки е нужно хубаво тяло. Аз мисля да нося това лято, не че тялото ми е нещо особено, но пък не ми пука - за морето са ми удобни, а и са симпатични :P

little-wild-lady
06-18-2007, 18:55
Аз си купих къси панталонки онзи ден,но не супер къси.Тялото ми не е перфектно,но мисля,че ако аз се чувствам добре и другите ще ме приемат добре.Това,че не си с перфектно тяло не значи,че трябва да се вариш през лятото.А и по-закръглените форми също са секси.

Presley
06-18-2007, 18:55
Ако ти харесва на теб,носи.Ако не се харесваш,не носи.Няма правила.

Jamalska
06-18-2007, 19:16
Аз лично мн им се кефя и принципно не мога д атърпя жеги пък аз да се разнасям с панталони и тениски...колкото по-малко дрехи толкова по-добре физически се чувствам..Пък това,че тялото ми не е перфектно...дреме ми,гаджето ми ме подкрепя по темата..неговото мнение ми е важно.друго не
Кефи се и си носи каквото си искаш:)))

***BORK@***
06-18-2007, 19:23
Аз лично си нося и са ми удобни!Почти цяло лато да не кажа цялото си изкарвам с тях!Важно е да са удобни!Да не ви пука от мнението да другите!

Ice_Queen_
06-19-2007, 07:08
За късите панталонки..Една позната ходи с ултра къси дънкови,обаче слага и един чропогащник(съвсем тънък,може да е шарен,черен и т.н.) и така си ходи,а определено няма хубави крака.Да ,ама чропогащник скрива недостатъците малко от малко..опитай.

oTPoBHa
06-19-2007, 11:55
и аз адски харесвам.. или още-по-добре е полички.. но не от ония натруфените, а просто поличка - късичка или дълга с кецове стои супер :-D същото важи и за късите панталонки. само трябва да имаш хубав тен на краката, щот иначе седи грозно.. 8-[

~~~A@LЭxX~~~
06-19-2007, 19:12
в момента оформям дупе за каси панталонки висока сам 164 и тейа 53 искам да стана поне 45 за да по4на да нося каси панталонки

bulgarche
06-20-2007, 02:07
Не мисля че само ако си с перфектно тяло може да си го позвалиш. Тогава ще са много малкото такива ;) Все пак се обличай както ти харесва, въпреки че ако наистина не ти стои добре...по-добре дане отвръщаваш околните

~ShaDoW~
06-20-2007, 05:54
в момента оформям дупе за каси панталонки висока сам 164 и тейа 53 искам да стана поне 45 за да по4на да нося каси панталонки

abe ti nared li si??? tfa e bolezneno slabo! i kfo 6te mi stava6 nqkfa kle4ka li? malko sa slabite momi4eta,koito sa naistina krasiwi i to strukturata si im e takawa. a i dupeto ne stawa hubavo samo s otslabwane! po dobre se hvani sas sport i swwali ne poi4e ot 4-5 kg i 6te si super. aide stiga s tiq anoreksi4ni maniii de! aman :smt012

***BORK@***
06-20-2007, 08:14
Аз лично си нося и са ми удобни!Почти цяло лато да не кажа цялото си изкарвам с тях!Важно е да са удобни!Да не ви пука от мнението да другите!

gabrielka@a
06-20-2007, 08:17
Ако ти харесват и имаш добра фигура-защо не?Аз лично много обичам къси панталонки!

misspurple
06-20-2007, 10:10
Всички обичаме къси панталонки,но аз имам само спортни ии..ги нося само из квартала..
Според мен е готинко на добре оформени крачка с тен..не ми харесва на бели крака с къси гащи,но е въпрос на мнение..

krasivata_luvica
06-20-2007, 10:18
Трябва да е стегнато и добре оформено. Това ако говориш за ултра-късни.
Иначе до коляното и под коляното по мое мнение всеки може да си позволи да носи.
Но, да се върна на тея супер късите - наистина трябват манекенски крака за такива. Всяка пъпчица, косъмче, целулит, някое килце в повече си личат. На мен лично не ми стиска да облека такива.

elioncheto {}
06-20-2007, 10:34
аз имам,но още не съм ги "разходила" навън :roll: не че нямам слаби крака...просто не се възприемам и както каза някой :arrow: дори най-малкия недостатък личи :!:

malkoto_sladur4e
06-20-2007, 10:49
Ами аз миналата седмица си купих едни мнннн сладки със едно бюстиенце за горнище.Много сладко седят мн мн мн.Пък от 3 седмици търся дънкови мн къси (да се вижда половината дупе),ама не намирам :(

mechtaq_za_teb
06-20-2007, 10:58
Ne e kazano,4e trqbva da imash perfektnoto tqlo,za da nosish kasi pantalonki.I vse pak e dobre tqloto da e stegnato. :)

Decu
06-20-2007, 11:17
Оххх...аз пък мн се чудя дали да облека или не...висока съм 172-3 см. и тежа 58-59 кг.Костите са ми по-едри-тогава как да отслабна, за да се чувствам добре в собственото си тяло :smt012