PDA

View Full Version : Коя е най-оригниалната свалка която сте/са изплолзвали?



06-18-2007, 23:17
1-Когато вие сте сваляли момиче.
2.- Когато момиче ви е сваляло

и обратното за жените.
И как свържи всичко

Vladokaaa
06-19-2007, 05:33
Еми нищо определено отивам и се запознаваам не ми пречи и нищп определено като свалка :roll:

lesstat
06-19-2007, 07:41
отиваш и питаш :
какво ше кажеш за едно чукане .


е да ядат се страшно много шамари
но и страшно много се чука :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Nadelina
06-19-2007, 07:49
"Iskam te tazi nosht!" - toq metod pri mene vinagi deistva.. :-D

A ako govorim za vryzka.. chesno kazano se pritesnqvam malko da zapochna da svalqm nqkoi kogato veche me e vpechatlil s neshto.. Predpolagam che vsichko idva ot samosebesi.. Ponqkoga neshtata se poluchavat bez da iskash.. Drug pyt kolkoto i da se staraesh vse ne stava..

`Death`Whore``
06-19-2007, 08:21
Не свалям и мразя да ме свалят. Мразя да се запознават с мен, да ми се мазнят и т.н.

Д-р Тиков
06-19-2007, 08:46
Като Доктор на медицинските науки, професор по психология и психиатрия, световно известен неврохирург и трикратен нобелов лауреат съм готов да дам професионалното си мнение.

Според последни изследвания единствения безотказен начин за сваляне на някого е с тухла.
Други популярни са: лопата, бухалка, чорап, автомобил и кубинки.

С радост да ви е в помощ,

Д-р Спас М. Тиков

TuZAra
06-19-2007, 08:52
Ето ви свалки колкот искате СВАЛКИ (http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=22174)

Uptown_soldier
06-19-2007, 08:59
Като Доктор на медицинските науки, професор по психология и психиатрия, световно известен неврохирург и трикратен нобелов лауреат съм готов да дам професионалното си мнение.

Според последни изследвания единствения безотказен начин за сваляне на някого е с тухла.
Други популярни са: лопата, бухалка, чорап, автомобил и кубинки.

С радост да ви е в помощ,

Д-р Спас М. Тиков

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

SpOrTs_GiRl
06-19-2007, 09:30
Като Доктор на медицинските науки, професор по психология и психиатрия, световно известен неврохирург и трикратен нобелов лауреат съм готов да дам професионалното си мнение.

Според последни изследвания единствения безотказен начин за сваляне на някого е с тухла.
Други популярни са: лопата, бухалка, чорап, автомобил и кубинки.

С радост да ви е в помощ,

Д-р Спас М. Тиков

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

:-D :-D :-D

PerfectStrang3r
06-19-2007, 19:06
Не умея да свалям. При мен нещата стават от само себе си. Нито ме свалят, нито аз. Просто химия :)

sasha_90
06-19-2007, 19:24
Поглед донякъде и малко безразличие-->станахме гаджета!

EvilBrunette
06-19-2007, 20:53
Като Доктор на медицинските науки, професор по психология и психиатрия, световно известен неврохирург и трикратен нобелов лауреат съм готов да дам професионалното си мнение.

Според последни изследвания единствения безотказен начин за сваляне на някого е с тухла.
Други популярни са: лопата, бухалка, чорап, автомобил и кубинки.

С радост да ви е в помощ,

Д-р Спас М. Тиков
ХХНХАНахНахаахнах съгласна, докторе :-D

06-19-2007, 21:36
Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си, защо ме будиш?
Как съня да гадая
Как да спра да мечтая
Как, лубов да те позная?

refren':
Знай най-гореща
е мойта грешка
и мойте страсти
са най-опасни
пак те чакам в сън
да ми дойдеш

Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си и как да те позная?
Пак съня ще гадая
Пак насън ще мечтая
знай, сама ще те позная

д-р Опрашев
06-20-2007, 11:34
(приближавам се към момичето с поглед тип "Ламбо - ти найш че имаш страш'и очи") "Кво ше каеш... е такова... да идем... да пием... по ена бъза?" 8) Никоя досега не ми е отказвала. Но тъй като съм доктор и трябва да спазвам добрия тон, ще ви кажа, че най-лесно се свалят с тугла. По-сигурно даже и от горния лаф.

NorenRed
06-20-2007, 14:35
Хехей, много докторчета се навъдихте из форумеца :D .
Иначе, да, мн сте прави тухлата действа безотказно, пробвал съм.

08-06-2007, 07:14
ne tuhlata mnogo capa racete preporu4vam pave

Vikitooo
08-06-2007, 07:19
:cry: С какво ние, нежният пол сме заслужили такива свалки, а именно с тухли се питам :smt005

young_rich_famous
08-06-2007, 07:22
Ми ... веднъжж пратих едно плюшено мече 1,60 високо, на едно момиче в друг град, придружено с букет розички ... посля тя дойде и ме свали по без белю :smt005 Многооо оригинално беше ... направу нямам думи :smt005 :roll: ](*,)

08-07-2007, 20:24
az sam momi4e no nai-origionalnoto ne6to koeto sa mi kazvali e hmm
kazaha mi ne6to na nemski
mom4eto znae6e 4e niamada go razbera
i parvona4alno ne mi kaza kakvo zna4i samo mnogozna4itelno mi se usmihna
skoro obiasni toi i edin negov fr
4e zna4elo ti si sladko momi4e
drugo originalno ne mislia 4e se broi to4no za svalka no be6e dosta pokazatelno na kade bbie mom4eto
pokani me na kupon za nova godina biahme samo dvamata
kaza mi nali 6te doide6 6toto nali znae6 v 12 triabva dacelune6 niakogo
sled tova az biah :smt007

marjesa
08-07-2007, 20:25
аз - имаш ли свободно време да си пообърнем малко внимание
той - у нас или у вас
:-D :-D :-D :smt005

rakiQ
08-07-2007, 21:05
да му кажа
"svinio mnoy si sexy be"

Dead`Paladin
08-07-2007, 21:10
Като Доктор на медицинските науки, професор по психология и психиатрия, световно известен неврохирург и трикратен нобелов лауреат съм готов да дам професионалното си мнение.

Според последни изследвания единствения безотказен начин за сваляне на някого е с тухла.
Други популярни са: лопата, бухалка, чорап, автомобил и кубинки.

С радост да ви е в помощ,

Д-р Спас М. Тиков

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

:-D :-D :-D :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-07-2007, 21:17
бяхме по работа с наи добрата ми фр в едно село... там с една компания .... ии бяхме седнали под едно дърво да хапнем та едното момче (които по скоро е мъж де :smt005 ) с него не се познавахме.. и тои само доиде и си спука кроасана до ухото ми :smt005 а аз кат се уплаших и викнах.. тои зе че се притесни почна се извинява .. та така се запознахме и 2те с него но беше много яко.. та тои е един от хората на които наистина искам да приличам :) ...не само по това.. просто уникален е .. а иначе аз не се запознавам така с момчета.. ако те доидат доидат.. аз не ходя при тях :lol: :smt005

Quasar
08-07-2007, 21:24
Отивам до някое момиче облизвам си пръста и го избърсвам в блузката и после и казвам: "Защо не свалиш тези мокри дрехи"
:lol: :lol: :lol:

minava6t 4i4ko :)
08-09-2007, 01:18
Метода на докторите с тухла е много груб и се набива на о4и , макар 4е пък им носи нови пациенти :lol: , аз имам много хубави О4И и използвам поглед... комбиниран с - "Поглед" / добър вестник , с площ оразмерена да побере полицейска палка/ и обиграно движение на "интелектуалец" нинджа :oops: \:D/ еииии тва любоФта нЕма граници 8)

bloodranger
08-09-2007, 01:26
Не свалям и мразя да ме свалят. Мразя да се запознават с мен, да ми се мазнят и т.н.i kak vob6te si ima6 gadje :smt017

bloodranger
08-09-2007, 01:34
Ми ... веднъжж пратих едно плюшено мече 1,60 високо, на едно момиче в друг град, придружено с букет розички ... посля тя дойде и ме свали по без белю :smt005 Многооо оригинално беше ... направу нямам думи :smt005 :roll: ](*,)
6e go probvam na 100%