PDA

View Full Version : Narkotici



lidekeep
06-19-2007, 00:01
Pls hora kajete mi sq koi narkotici sa mnogo vredni i koi ne i prosto izbroite narkoticite s koito moga da ymra byrzo i takiva koito ne vredat tolkova byrzo 4e sym malko selqnin v tazi oblast :?

sladko_momi4e
06-19-2007, 00:30
parvo ima mn takiva veee4e izproeni siujeti tai 4e naprao 6te ti kaja!!ako si re6il da zima6 narkotici ----zabravi brato!!!kazvam ti go za tvoe dobro! :-D nito te poznavam nito znam tvoite namereniq dali iska6 samo da znae6 ili iska6 da se ubie6 no ti kazvam i povtaram ne vzimai za6toto zeme6li vedna posle ne moje6 da se otarve6 ot tqx!!!moga i 6te ti razkaja istoriqta na priqtelqmi predi i sled kato zima6e xeroin(vid droga):

predi:
si4ko si be6e super pti4kite 4urulikaxa,si4ko si be6e na mqstoto!be6e dobar i4enik si4ki ocenki otno6eniq s u4enicite i u4itelite bexa bez nikakvi problemi!mn momi4eta go obi4axa dr imaxa simpatizam kam nego a treti ne mu obra6taxa vnimanie!!!no si jivee6e jivota bez problem!!!

po vreme:
po4na da zima narkotik samo za6toto go zarqzax(mn go obi4ax no ne be6e tva det iskaxme i dvamata)!ot toq gaden den i za dvamata negoviq jivot se preobarna!si4ko koeto izbroix v ``predi``se razru6i!!!po4na parvo das pu6i,mina na extazi a nai-nakraq i na xeroina!!
togava razbrax 4e be6e moq gre6kata za6toto toi me obi4a6e prekaleno mn ,a az togava ne razbrax tova!!!

sled:
toi ve4e nqma6e priqteli(bqx ostanala samo az)bqx do nego i seki pat kato pu6e6e ili zima6e xeroina pred men az pla4ex!nz toi kakvo e 4ustval no az vatre v sebesi znaex 4e vinata e izcqlo v men. sega e v bolnica.darji se na aparati i si govorim seki den i seki pat povtarq
``za6to po4nax da pu6a da zimam droga?Za6to?Za6toto togava to me zarqza.a az tolkova te obi4ax?``
az otvarnax ``DA``
i toi na svoi red kaza``prava si ti si vinovna,no az ne trqbva6e da pravq taka!za6toto sega razbiram kakvo e da si drogiran!sega iskam si4ko d asi be6e kakto predi.Ako mojex da varna vremeto nazad nikoga ne bix po4nal otnovo da zimam kakavato i da e droga!!!``
prezcelq tozi razkaz koito vodq seki den pla4a za 6toto ako i az mojex da varna vremeto nazad nikoga nqma6e da go zareja!za6toto razbiram kakvo e da zagubi6 priqtel koitoto ti e tolkova blizak na sarceto! :smt010


taka nz kolko ti e pomognala ili ne tova koeto ti razkazax gore no ti kazvam pak i sigurno za 100 pat - ``ne zimai droga za6toto tq ne samo na teb vredi,no i na si4ki koito obi4a6i te obi4at``!!!
Vijte xora ako nqkoi ot vas si misli 4e tova si4koto sam go izmislila pone pomislete kak 6te se 4ustvate ako ste na moe mqsto sega i kogato gledate va6q nai-blizak priqtel da umira i da stoite bez ni6to da mojete da napravite..... :smt010
znaeteli kakvo mi e sega kogato go pi6a tova????znaeteli kolko mn zna4i tova mom4e za men?znaete li kakvo e 4ustvoto kogato znae6 4e 6te zagubi6 4ovek koito si obi4al silno i koito 6te obi4a6?ta toi xora e samo na 16!!!tolkova e mlad a e imal cel jivot pred nego,a sega 6te umre samo za6toto az tapata idiotka go zarqzax :smt010 !!!

PS:samo iskax da pokaja s tova do kakvo moje da se stigne ako se zima droga!i da pokaja na tezi koito iskat da q zimat kakvo pri4inqva na tezi koito vi obi4at! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

IlLuSi0nS`
06-19-2007, 10:22
оффф проваления живот на някъф си малоумник без воля не означава, че всеки, който пуши трева ще стигне до помпата.. ебаси.. пуши си коза и да не те ебе за некфи прецакани.. ти сам определяш живота си и тфа е.. ако си слабохарактерен със или без "наркотици" пак ще си си лайно.. аре аре.. продрусал заради некфа путка.. ама моля ти се..

*happy bunny*
06-19-2007, 10:30
пфахаха лов стори от 80те? нем никой не го прави така. Тфа, че тоя пич няма воля, е проблема. Ако си глупав и искаш да опиташ от всичко - давай. Просто не го прави за да си "готин" и да кажеш ей аз вчера взимах това и да очакваш ответната реакция да е 'уааааау'.

KiLLeR_InSTiNkT
06-19-2007, 10:35
Леле, като почнете - от кои наркотици се умира по-лесно и тем подобни... :smt013 Ако искаш да се самоубиваш избери друг начин...

06-19-2007, 23:00
оффф проваления живот на някъф си малоумник без воля не означава, че всеки, който пуши трева ще стигне до помпата.. ебаси.. пуши си коза и да не те ебе за некфи прецакани.. ти сам определяш живота си и тфа е.. ако си слабохарактерен със или без "наркотици" пак ще си си лайно.. аре аре.. продрусал заради некфа путка.. ама моля ти се..

vij sa !ne mi dreme kakvo misli6!prosto go kazax za da pokaja dokade vodi ``drusaneto``a ne za6totomi e skimnalo ei taka da si kaja ``tapata ``istoriq koqto sega mi e tolkova nasarce i za da si mislite 4e toi e nekav idiot samo za6toto se nadrusal zaradi nekva``putka`!are se sloji na moe mqsto ebati!i az moga da ti kaja 4e si ebati tapiq zadnik i 4e nz si kvo o6te nali ?!?am ne go kazvam za6toto ne znam kav e jivotati!!!prosto pomilsi za sekunada!...kakvo 6te6e da e ako nai-dbriq ti priqtel e na smartno leglo zaradi teb!!nezavisi mo dali e ot grogata!!!pomisli!!!! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

06-20-2007, 05:46
begaj pij gaz!

IlLuSi0nS`
06-20-2007, 10:06
хм.. изобщо не си ме разбрала.. пф най-мразя да се обяснявам, заради някой, който не може да схваща подтескста..
не всеки, който пуши трева минава на херо.. мн хора вече се опариха от хероина през 90-те години и всички вече са наясно, че хероина е шит.. все по-малко са онези, които сега започват да употребяват херо.. сега е бума на амфетките, коката и бонбонките, които доооооста се различават от хероина, макар също да зарибяват до извесна степен, но тази степен се определя от волята на самият човек, докато това не важи при хероиновата зависимост.. така, че историята ти е, както казаха по-горе, като лав стори от 80-те.. не си актуална.. дори нереално изглежда човек, който само пуши трева изведнъж да мине на хероин и то в сегашната реалност, когато по-скоро ще земе някой хап или бяло.. че на всичкото отгоре да го направи заради някой (родители или приятел или от любов там).. признай, че трябва доста слабохарактерен, за да постъпиш толкова глупаво и необмислено..
ето това беше смисълът на горния ми пост, който ти изобщо не разбра.. дано сега съм била достатъчно ясна, защото по-простичко няма как да го кажа.. ако пак имаш затруднения, значи образователната ни система е наистина мн мн зле..

sladko_momi4e
06-20-2007, 21:13
хм.. изобщо не си ме разбрала.. пф най-мразя да се обяснявам, заради някой, който не може да схваща подтескста..
не всеки, който пуши трева минава на херо.. мн хора вече се опариха от хероина през 90-те години и всички вече са наясно, че хероина е шит.. все по-малко са онези, които сега започват да употребяват херо.. сега е бума на амфетките, коката и бонбонките, които доооооста се различават от хероина, макар също да зарибяват до извесна степен, но тази степен се определя от волята на самият човек, докато това не важи при хероиновата зависимост.. така, че историята ти е, както казаха по-горе, като лав стори от 80-те.. не си актуална.. дори нереално изглежда човек, който само пуши трева изведнъж да мине на хероин и то в сегашната реалност, когато по-скоро ще земе някой хап или бяло.. че на всичкото отгоре да го направи заради някой (родители или приятел или от любов там).. признай, че трябва доста слабохарактерен, за да постъпиш толкова глупаво и необмислено..
ето това беше смисълът на горния ми пост, който ти изобщо не разбра.. дано сега съм била достатъчно ясна, защото по-простичко няма как да го кажа.. ако пак имаш затруднения, значи образователната ни система е наистина мн мн зле..


okei ne mi se darvi!prosto sam malko xaxo!!!i za6tot dnes zavar6ix daskalo!!! :-D
no tova koeto go napisax e istina!!!!!ako na vas vi se struva 4 ene e va6 si problem!!!

06-20-2007, 21:48
ДО АВТОРА
има такова ено нещо , нари4а се LD-50 и озна4ава дозата, смъртоносна за 50% от тестваните субекти.
Колкото тази доза е по голяма от активната доза, толкова е по-безопасно едно вещество.

в това отношение най-опасни(за Живота) са
1 атропин
2никотин
3 хероин

някъде по средата са

#кетамин
"кокаин
*алкохол

а най-безопасни (за Живота)
са
^кофеин
@псилоцибин
&тетрахидроканабинол

даже наскоро имаше статия във високоуважаваното британско списание за медицина "Ланцет" в което има подробна класация.
Противно на популярното схващане, забранени дроги като марихуана, ЛСД и МДМА са много по безопасни за живота от разрешени дроги като алкохол и цигари.