PDA

View Full Version : Не мога да ви разбера какво искате



Destroyfashion
06-19-2007, 05:28
Значи гледам,че тук постоянно се пише от момичетата,че искали любов и разбиране от приятеля си ,но рядко ги получавали.Еми не мислите ли,че тези неща може да ги получите от момчета които не от са най големите красавци и не тичат след тях всички момичета.

НЕ ЗАКЛЮЧВАЙТЕ ТЕМАТА МОЛЯ :)

Nadelina
06-19-2007, 05:34
Imash pravo do izvestna stepen no ne napylno.. Momchetata koito sa gazari i sa krasavci sybujdat jelaniq u mnogo jeni.. a zaedno s jelaniqta i nadejdi che neshto istinsko moje da se poluchi.. i ponqkoga se poluchava.. Ne e garancia che nqkoi koito ne e tolkova otrakan shte te obicha i uvajava poveche ot drugia tip... I pak kazvam.. neka ne gi slagame pod obsht znamenatel :)

_[LiFe-StiLe]_F
06-19-2007, 05:34
никога не съм тичала след "най-големите красавци" :-s имам чувството, че с такъв човек няма да се чувствам добре, няма да получавам това, от което имам нужда, защото поради голямото му его, очите му ще шарят по всяка :-s

NightSky
06-19-2007, 06:07
Това не се отнася за всички...има момичета, които търсят вътрешната красота в момчето.

Nadelina
06-19-2007, 06:09
Това не се отнася за всички...има момичета, които търсят вътрешната красота в момчето.

I az q tyrsq.. no na pyrvo vreme trqbva da me privleche vynshnia vid.. Inache nqma da sybudi interes u men..

Sam90
06-19-2007, 06:30
Значи ако човек е красив не може да обича? :-k Еми, извинявай, ама аз не се имам за грозен, но мога да кажа, че мога да обичам и съм обичал! Не виждам защо делите хората непрекъснато.....

Uptown_soldier
06-19-2007, 08:01
Значи гледам,че тук постоянно се пише от момичетата,че искали любов и разбиране от приятеля си ,но рядко ги получавали.Еми не мислите ли,че тези неща може да ги получите от момчета които не от са най големите красавци и не тичат след тях всички момичета.

НЕ ЗАКЛЮЧВАЙТЕ ТЕМАТА МОЛЯ :)

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

koalka
06-19-2007, 08:55
В повечето случаи става така, че когато момичетата си харесат някой красавец и не страда хич от женско внимание не е много сериозен, женкар е.Иска да има всяко момиче.И по-некрасивите момчета остават на заден план и не винаги някой оценява това, което имат(характера), който може да е прекрасен.Не казвам, че няма красиви момчета, които са отдадени само на едно момиче. :wink:

Ice_Queen_
06-19-2007, 09:00
Ех,златната среда е най-трудно достижима,а тъй силно желана..

Vladokaaa
06-19-2007, 13:08
Значи гледам,че тук постоянно се пише от момичетата,че искали любов и разбиране от приятеля си ,но рядко ги получавали.Еми не мислите ли,че тези неща може да ги получите от момчета които не от са най големите красавци и не тичат след тях всички момичета.

НЕ ЗАКЛЮЧВАЙТЕ ТЕМАТА МОЛЯ :)

Благодаря 1 човек да подкрепи по грозните момчета.ЕВАЛА!!!

sexy_for_you
06-19-2007, 13:14
_F]никога не съм тичала след "най-големите красавци" :-s имам чувството, че с такъв човек няма да се чувствам добре, няма да получавам това, от което имам нужда, защото поради голямото му его, очите му ще шарят по всяка :-s
съгласна :-D

06-19-2007, 13:19
Това не се отнася за всички...има момичета, които търсят вътрешната красота в момчето.

I az q tyrsq.. no na pyrvo vreme trqbva da me privleche vynshnia vid.. Inache nqma da sybudi interes u men..
Каква си повърхностна. Но това е комплимент. И аз съм.