PDA

View Full Version : Зашо го правите....?



Pingvina
06-19-2007, 07:48
Така повечето тук ме зная че се ебавам по форума но бих искал да изгледате тея клипчета и да се замислете защо го правите ? защо се напушвате ? за да се смеете ? ми пуснете си някоя комедия ...
Защо започнах да пуша джойнт и минах на амфети за да ми е повече гот и от амфети на херо ....

http://www.vbox7.com/play:44c0778f

http://www.vbox7.com/play:d921f251

http://www.vbox7.com/play:eb05c12c

ае пак ме хранете мама ви дееба извратена

Mimka_sweet
06-19-2007, 07:50
Чекай чекай малко.......тревата не е дрога :-D

Pingvina
06-19-2007, 08:00
Не е ли дрога ??? тогава защо я криминализират в повечето държави ???
ей така за да се пълнят килиите ?? моля те стига глупости

Mimka_sweet
06-19-2007, 08:55
Щото са си вкарали някаф филм :-D

06-19-2007, 09:00
Не е ли дрога ??? тогава защо я криминализират в повечето държави ???
ей така за да се пълнят килиите ?? моля те стига глупости
Именно за да пълнят килиите, затова я криминализират.
Защото все някой следва да лежи, а тия, дето следва да лежат за корупция или за присвояване на държавни фондове, са си платили да не лежат, та затва следва някой да лежи на тяхно място..


а "дрога" озна4ава "сушена билка" на латински.. така 4е тревата си е дрога, и в това няма нищо лошо

Употребявам я защото съм МЕДИЦИНСКИ ПОТРЕБИТЕЛ, и ако не дай си Боже някой ден тругнат да ме съдят за трева, ще повдигна дело в Страсбург, 4е ми нарушават правото на избор на ле4ение..
п.с. в Холандия такива като мен им се полага безплатна трева от здравната каса!!! :-D :-D

teenkopele
06-19-2007, 09:12
Трева-->амфети-->херо... :lol:

Sevt
06-19-2007, 09:16
Пушех пет-шест години, от доста време вече не/ но не защото съм решил че има нещо лошо /.
Тревата не е наркотик, а "теорията за входната врата" е най-абсурдното нещо на света. Няма връзка между тревата и тежките наркотици, по тази логика всички употребяващи наркотици, преди тва са почнали с бира примерно значи бирата води до кокаин. Земете се образовайте малко проучете как стоят нещата и тогава говорете, най-лесно е да плюеш по нещо без изобщо да си наясно за какво става дума.

*happy bunny*
06-19-2007, 09:18
схмеата трева->амфети->херца изобщо пък не важи. По скоро на мястото на трева можете да сложите слаба воля, защото ДА, тревата не води до пристрастяване, освен ако не е натъпкана с какви ли не боклуци (даже и тогава не води, ама реших да се направя на умна). И не е задължително от трева да минеш на амфи. И защо го правим? Щото така искаме:)

Mimka_sweet
06-19-2007, 09:37
мляко-вода-натурален сок-кока кола-бира-цигари-трева-бонбонки-херо :lol:
хаухауахаухаа

*happy bunny*
06-19-2007, 09:58
:lol: желязна логика евалата

IlLuSi0nS`
06-19-2007, 10:12
ЗАЩОТО ТАКА МИ ХАРЕСВА!!!! И НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА МИ ДЪРЖИ СМЕТКА!!! АЗ СЪМ РАЗУМНО ЧОВЕШКО СЪЩЕСВТО И САМА ПРАВЯ ИЗБОРИТЕ СИ!!! НЕ СЪМ ДЛЪЖНА ДА СЕ ОТЧИТАМ ПРЕД НИКОЙ!!! НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА СЕ БЪРКА В ЖИВОТА НА ДРУГИТЕ!!! хух.. чак се изморих.. хагхахах

Sarabi
06-19-2007, 10:17
Ееее само са развалили песничките с тия клипчета :lol: :lol:
ТРЕВАТА НЕ Е ДРОГА :-D ТЯ Е... ЩАСТИЕ.
Другото си е друга работа, само да не се минава на херца и да е в мярка- пак много добре :twisted: .

KiLLeR_InSTiNkT
06-19-2007, 10:37
Защото ми е кеф и имам мярка примерно? Не всеки е толкова малоумен, че да стигне до херца, тццц...

korabokroshenec
06-19-2007, 10:51
НЕ ПРИНИЗЯВАЙТЕ МАРИХУАНАТА С ПОМПАЖА...беше казал NDOE!
на слушайте http://www.data.bg/f.php?fid=3603167 и после серете по форума!Дееба необразованите деца тръгнали за наркотици да ми пишат пфуу я бегайте си ровите ф песака уе :evil:

*happy bunny*
06-19-2007, 10:57
евалата за избора на музика ;)

06-19-2007, 12:41
1во тревата алкохола и цигарите през 20те години са били незаконни.Но тъй като в интерес на народа е било да се леагиризира алкохола.
2ро Опитвам се малко от малко да ви образовам!Хората минават на трева->амфети защото дилърът им на трева обикновенно може да достави и амфети и на тях им е интересно да разберат...Човекът който е правил това клипче или е минал през брутализма на всякакви видове наркотици или не е ДОКОСВАЛ ПОМИРИСВАЛ ВИЖДАЛ на живо наркотик..и няма как да види.
3то Алкохола и цигарите са също толкова пагубни колкото това.
Да,аз друсам амфети и бонбони и бело,пуша коз...но живота ми е супер и не чувствам,че го пропилявам.Да имам намерение като по порасна малко да го спра и си правя нужните почивки.Така,че не наркотичните вещества развалят хората,а слабата воля,любопиство и други признаци.
Така че следващият път,когато искате да направите драматично клипче за неща,който дори не сте виждали на живо се образовайте малко.
П.П.Човек който е минал през брутализма на наркотиците ако ще прави клипче,то по скоро ще е под формата на текст,от своя гледна точка,а не драматични картинки извадени от нета на наркоманска-псевдо херца бг песен.

korabokroshenec
06-19-2007, 13:53
евалата за избора на музика ;)мерси :) Абе който се е интересува от влиянието на марихуаната и алкохола ще прочете 2-3 статии из уикипедия и ще разбере кое е по вредно.
Марихуана----------------------------------------------------------

Биохимично влияние

В организма канабиноидите оказват влиянието си чрез взаимодействие със специфичните канабиноидни рецептори CB1 и CB2, които се откриват в главния и гръбначния мозък, вътрешните органи и имунната система. Марихуаната няма токсично действие върху черния дроб или бъбреците.

Действие

Марихуаната усилва текущото настроение, предизвиква лека еуфория и забележимо изостряне на всички сетива, променя себеоценката и усещанията за пространство и време. При високи дози е възможно да се наблюдават слаби халюцинации, предимно при хора, които имат опит с употребата на халюциногени. Наблюдават се по-често слухови, отколкото зрителни халюцинации. Според употребяващите, "тревата" има успокояващо действие и им помага да се справят със стреса; позволява възприемането по различен начин на музика и други изкуства.

Марихуаната има значително негативно влияние върху краткосрочната памет, но не и върху дългосрочната такава или върху способността за самоконтрол. Употребяващите твърдят, че тревата засилва въображението им и творческите способности (особено в областта на изкуството), желанието за общуване, способността да откриват нови аспекти у познати неща, вниманието към детайлите и възможностите за намиране на асоциации и взаимовръзки; Същевременно пречи на концентрацията, боравенето с числа, ученето, точното чувство за време и фината координация на движенията. Засилването на сетивните усещания се възприема като особено приятно при сексуално общуване.

Употребата на марихуана води до намаляване отделянето на слюнка, понижаване на вътреочното налягане (което се проявява като зачервяване на очите), и понижаване нивото на кръвната захар. Последното, съчетано с подсиленото вкусово усещане, води до засилване на апетита, което при редовна употреба може да доведе до натрупване на наднормено тегло, с всички произтичащи от това състояние последствия. Същевременно марихуаната действа и като антиеметик (средство против повръщане), спазмолитик (против спазми) и отпуска напрегнатите и схванати мускули. Големите дози марихуана леко подтискат имунната система, но няма статистически данни това да води до повишена податливост на заболявания. Марихуаната обикновено понижава кръвното налягане и разширява кръвоностните съдове, което в ниски дози облекчава някои случаи на главоболие, но във високи може да го предизвика; освен това марихуаната има противовъзпалително и слабо изразено аналгетично действие. Тези свойства определят и основните медицински приложения на марихуаната.

Токсичност и хронични ефекти

Марихуаната е сравнително безопасен за живота психоактивен препарат, защото няма установена смъртоносна доза за човека, както и не са известни случаи на смърт или заболявания като пряк резултат от употребата.

Въпреки това употребяващите марихуана са изложени на по-висок риск от наранявания и травми в резултат на инциденти в бита и при шофиране. Затова не се препоръчва да се управлява автомобил или работи с опасни машини след употреба на марихуана.

Няма стриктна еквивалентност между пушека от марихуана и този от тютюн, така че няма и основание да се правят сравнения между вредните им ефекти върху човешкия организъм. Може да се посочи само, че марихуаната се употребява в много по-ниски дози от тютюна, че често се употребява в наргиле, което намалява с около 50% канцерогенните вещества в пушека, както и че няма данни пушенето на марихуана да предизвиква емфизема. Естествено, вредните ефекти от пушенето не се наблюдават при поглъщане на препарата.

Алкохол-----------------------------------------------

Физиологично въздействие

Всички алифатични алкохоли (метанол, етанол, пропанол, бутанол и други) имат наркотичен ефект, те са упойващи вещества. Алкохолът е психотропна субстанция, която упражнява множество действия върху организма. Оказва депресивен ефект. В малки количества може да създаде чувство за релаксация. В случай на остра интоксикация в началната фаза индивидът е в състояние на приповдигнатост, радост, самоувереност, но и намаляване на самоконтрола. Употребен в големи количества води до агресивност, загуба на контрол и координация. Следващият стадий, който настъпва при опиване, се характеризира с разкъсване на целите, освобождаване на инстинктите, некоординиране на движенията, намаляване на чувствителността, след което настъпва сънливост. Може да се стигне до кома, а в някои случаи – до смърт. Особено опасно е смесването му с медикаменти и други упойващи вещества.

Последствия от употребата

При опиянение - безкритичност, неадекватни преценки, самонадценяване, смущения във възприятието, ограничаване на зрителното поле. Често се наблюдава падане на задръжките,явява се склонност към агресия или депресия.

Последици за физическото здраве при продължителна употреба

Действа като тъканна отрова в цялата нервна система (поява на парализа и увреждане на мозъчната дейност), черния дроб (цироза), стомаха (язва на стомаха), сърцето(увреждане на сърдечния мускул).

Психични последици при продължителна употреба

Промяната на личността стои на преден план, интелектуалната деградация може да стигне до пълно оглупяване. Вероятността е индивидуално различна, но по принцип е толкова по-голяма, колкото повече и по-често се злоупотребява с алкохол. Последици от хроничния алкохолизъм: делириум тременс, трайни сетивни измами, ревностова налудност и други. При абстиненция част от тях са лечими.

Социални последици

Промяната на личността се съпътства от целия спектър тежки социални последици, от професионална деградация до необходимост от хоспитализиране за продължително време. Заедно с това хроничния алкохолизъм по-често от другите видове пристрастеност води до злополуки, податливост на заболявания, разрушаване на социалните връзки.

Симптоми на предозиране

Смущения в регулацията на кръвообращението, на сърдечната дейност, на усета за равновесие, на говора. При по-високи дози – смърт поради парализа на дишането. Известни са и случаи на удавяне при повръщане.[/b]

*happy bunny*
06-19-2007, 14:02
какво е канабиноид?

p.s. kato go pro4etoh vnimatelno se setih :-D

Abandon Faith
06-19-2007, 14:48
Pit Of Snakes - =D> =D> =D>

Марихуаната помага!!! Пуша вече от доста време и нямам никакви оплаквания... тя просто прави гадния ти животец по-добър.

Колкото до онези, които я определят като "стартова линия" на трасето на наркотиците - прав им път. Мразя всички твърди наркотици, но не съм против хората, които ги използват. С ръка на сърцето мога да кажа че никога няма да опитам (е, може би не :-D :-D )...

_donna_
06-19-2007, 15:22
тц тц..вие сте секта,бе.
вместо да си дърпате тревата и да ви е готино
тръгнали да се образоват тука взаимно,да наливат акъл
на някакви от центъра за борба с наркоманията,па и се убеждават един друг кой повече наркотици е видял .. :smt005 леле..

06-19-2007, 16:36
ЗА СЕБЕ СИ ГО ПРАВИМЕ, НА ВАС КАКВО ВИ ВЛИЗА В РАБОТАТА???

ЗАЩОТО ИМА ТРЕВА... И ОГЪН4Е!
и защото знаем как се използват по предназна4ение
:smt016 :smt016 :smt016 :smt016 :-D :mrgreen: :!:

06-19-2007, 16:41
какво е канабиноид?


p.s. kato go pro4etoh vnimatelno se setih xaxa

Mimka_sweet
06-19-2007, 21:20
Ендо......
да..........
ама ми говорят че ся бил баш наркоман :smt012

06-20-2007, 19:27
Трева-->амфети-->херо... :lol:

Bullshit...

06-21-2007, 07:23
А ВИЕ, ЗАЩО го правите?
ЗАЩО неуморно ни разпитвате за това защо употребяваме забранени вещества?
Ваша работа ли е това?
и ако разберете защо, каква ви е файдата от това?

geTeTo_uCKa_JoinT
06-21-2007, 07:32
Тревата няма нищо общо с дрогата....Мноо сте зле...

06-21-2007, 07:37
абе, детето, тревата няма нищо общо с НАРКОТИЦИТЕ
"DROGA" на латински озна4ава "СУШЕНА БИЛКА" и тревицата си е то4но това- сушена лековита билка.

Правим го за да се лекуваме от стреса, от болки в ставите на пръстите и кръста в следствие на много 4асове пред компа, от високо кръвно в следствие изнервящи у4ители/родители/колеги/шефове и про4ее и про4ее.. някои хора с трева се лекуват от глаукома, епилепсия, алцхаймер, .. дори от рак.

korabokroshenec
06-21-2007, 17:50
CHECK THIS OUT!!! http://www.dnes.bg/article.php?id=30491

06-21-2007, 20:02
1во тревата алкохола и цигарите през 20те години са били незаконни.Но тъй като в интерес на народа е било да се леагиризира алкохола.
2ро Опитвам се малко от малко да ви образовам!Хората минават на трева->амфети защото дилърът им на трева обикновенно може да достави и амфети и на тях им е интересно да разберат...Човекът който е правил това клипче или е минал през брутализма на всякакви видове наркотици или не е ДОКОСВАЛ ПОМИРИСВАЛ ВИЖДАЛ на живо наркотик..и няма как да види.
3то Алкохола и цигарите са също толкова пагубни колкото това.
Да,аз друсам амфети и бонбони и бело,пуша коз...но живота ми е супер и не чувствам,че го пропилявам.Да имам намерение като по порасна малко да го спра и си правя нужните почивки.Така,че не наркотичните вещества развалят хората,а слабата воля,любопиство и други признаци.
Така че следващият път,когато искате да направите драматично клипче за неща,който дори не сте виждали на живо се образовайте малко.
П.П.Човек който е минал през брутализма на наркотиците ако ще прави клипче,то по скоро ще е под формата на текст,от своя гледна точка,а не драматични картинки извадени от нета на наркоманска-псевдо херца бг песен.
a sega zakonni li sa? :roll:

IlLuSi0nS`
06-21-2007, 20:36
CHECK THIS OUT!!! http://www.dnes.bg/article.php?id=30491

аааа човеееек това ми е любимата баба.. само си представи къф як човек е аааа ахаххаха искам да я познавам чак.. ахах

<black soul>
06-22-2007, 09:16
марихуаната не е дрога!? да бе... колкото бирата не е алкохол!
няма да ви съдя, щом можете да пишете във форума, значи нищо ви няма... но айде не говорете толкова глупости щото има хора, които нямат мярка и като четат тва дето вие го пишете, утре вече няма да ги има на тоя свят.. макар че и без ваша помощ тъпанарите пак ще си умрат де, но тва няма значение...
аз никога не съм опитвала нито амфети, нито марихуана, нито кока, нищо... и не смятам да опитвам, защото тва разваля човека и психически и физически... не спорете с мен, така е! и нямам и нужда от дрога, защото имам достатъчно приятели, които ме развеселяват... толкова ли е трудно вместо да дръпнете от масура, да отидете на басейн с френдове!? вместо да си забиете някоя игла във вените, да си земете една бира и да си направите кефа!? нямате си приятели ли, или кво!? ... не сфащам...

IlLuSi0nS`
06-22-2007, 09:32
марихуаната не е дрога!? да бе... колкото бирата не е алкохол!

именно, лек наркотик и лек алкохол


няма да ви съдя, щом можете да пишете във форума, значи нищо ви няма... но айде не говорете толкова глупости щото има хора, които нямат мярка и като четат тва дето вие го пишете, утре вече няма да ги има на тоя свят.. макар че и без ваша помощ тъпанарите пак ще си умрат де, но тва няма значение...

никой не е умрял от трева.. хората умират на-често от простотия и неумение да се контролират..


аз никога не съм опитвала нито амфети, нито марихуана, нито кока, нищо... и не смятам да опитвам, защото тва разваля човека и психически и физически... не спорете с мен, така е!

ха.. като не си опитвала как може да знаеш, а щом не знаеш как може да разбереш, а щом не разбираш, мнението ти е единствено от това, което си чула и не се базира на твой собствен избор.. само ако сме опитали нещо и сме го преживели, можем да разберем какво е



и нямам и нужда от дрога, защото имам достатъчно приятели, които ме развеселяват... толкова ли е трудно вместо да дръпнете от масура, да отидете на басейн с френдове!? вместо да си забиете някоя игла във вените, да си земете една бира и да си направите кефа!? нямате си приятели ли, или кво!? ... не сфащам...

имаме си приятели мн ясно.. но е мн по-забавно да отидеш на басейн нацепен.. но няма как да ти го обясня, нито има как да го разбереш, така че ако обичаш повече не пиши за неща, от които си нямаш ни най-малко представа..

06-22-2007, 09:39
a не може ли да отиде6 на басеин с friend-овете и да си дърпа6 от масура?за6то не разберете наи-накрая,4е хората са разли4ни и оттам си купонясват по разли4ен на4ин!и да те питам само-кои ти каза 4е хората друсат за6тото нямат приятели?адски тъпо изказване.

bai_brother
06-24-2007, 12:52
схмеата трева->амфети->херца изобщо пък не важи. По скоро на мястото на трева можете да сложите слаба воля, защото ДА, тревата не води до пристрастяване, освен ако не е натъпкана с какви ли не боклуци (даже и тогава не води, ама реших да се направя на умна). И не е задължително от трева да минеш на амфи. И защо го правим? Щото така искаме:)

Не не го правите щото така искате а щото сте тъпанариииииииииии..........

NFW`
06-24-2007, 16:45
Не не го правите щото така искате а щото сте тъпанариииииииииии..........

Добре, че мислителят на форума се обади, иначе не знам какво щяхме да правим. :smt005 Ходи да зарибяваш малолетни момченца по улиците, недей много да пишеш. Просто не се получава. :smt005

06-24-2007, 20:10
за мен па ти си тъпанар като не го прави6,и кво става сега?като не си пробвал не може да знае6 дали е тъпо и от там да казва6 4е сме тъпанари.има6 само 1та гледна то4ка,а ние и 2те-знаем как е със и как е баз друсане.....от тук си прави сметка кои е по-компетентен

06-24-2007, 20:37
trevata e pratena ot boga tfa e chast ot prirodata za tova nqma ni6to lo6o da se pu6i trefaa :-({|=

IlLuSi0nS`
06-24-2007, 20:40
ами какви разсъждения може да има човек, на който никът му е името на най-просташкото и безинтересно предаване (е може би след онова, дето беше на къци едно време).. и на всичкото отгоре пише на латиница.. абе човешката простотия е безкрайна, нали знаете.. просто му прескачайте мненията, все едно не съществува, щото няма никакъв смисъл да се нервиш да обясняваш на някой толкова зле..

*happy bunny*
06-24-2007, 20:46
схмеата трева->амфети->херца изобщо пък не важи. По скоро на мястото на трева можете да сложите слаба воля, защото ДА, тревата не води до пристрастяване, освен ако не е натъпкана с какви ли не боклуци (даже и тогава не води, ама реших да се направя на умна). И не е задължително от трева да минеш на амфи. И защо го правим? Щото така искаме:)

Не не го правите щото така искате а щото сте тъпанариииииииииии..........

хехеее тъпанари :lol: бих го приела на вътре ако не се пишеше Биг Брадър :lol: :lol: :lol:

bai_brother
06-25-2007, 10:34
ами какви разсъждения може да има човек, на който никът му е името на най-просташкото и безинтересно предаване (е може би след онова, дето беше на къци едно време).. и на всичкото отгоре пише на латиница.. абе човешката простотия е безкрайна, нали знаете.. просто му прескачайте мненията, все едно не съществува, щото няма никакъв смисъл да се нервиш да обясняваш на някой толкова зле..

И каде ме видя да пиша на латиница ма?

Това говори много зле за тебе , аз може да съм прост ама ти си по проста щом не правиш разлика между латиница и кирилица.

IlLuSi0nS`
06-25-2007, 11:43
хахахах ахахахаха хахаха ам знам ли кфо съм гледала.. верно.. ама снощи така ми се е видяло.. хахахахаха а хахаах аз щото мн бях нацепена хахаха чак съм чела на латиница аахахаахахахха ахааа малеее бати филма хаахха ем добре тогаа, ама тфаз а ника си остава..

b0Nb0n
06-25-2007, 12:27
prqvq go 6tot mi haresva a 4e bilo mnogo opasno ne e ba6 taka opasno e ama ne e tolkova kolkoto kazvat tva e film :)

1mbaful
06-25-2007, 19:22
1/2 от всичките "тревомани" го правят за гъзария и за да са в крак с компанията... Аз не съм пробвал, но след няколко дена и това ще стане, но все пак факта, че:
Трева -> Амфетамини -> Херо

.. Не говори добре. И айде сега отивай да спираш...
Честно казано се чудя - защо по дяволите прибягвате към наркотици... Какъв е смисъла да си направиш кеф за 2-3 часа, а след това да имаш проблеми занапред. Не знам, правете квито си глупости искате

06-25-2007, 20:36
1/2 от всичките "тревомани" го правят за гъзария и за да са в крак с компанията... Аз не съм пробвал, но след няколко дена и това ще стане, но все пак факта, че:
Трева -> Амфетамини -> Херо

.. Не говори добре. И айде сега отивай да спираш...
Честно казано се чудя - защо по дяволите прибягвате към наркотици... Какъв е смисъла да си направиш кеф за 2-3 часа, а след това да имаш проблеми занапред. Не знам, правете квито си глупости искате

Трева->Амфетамини->Херо ..?

Моля те, скрий се някъде. Смешен си.

06-25-2007, 22:05
аа,зна4и не си пу6ил дори трева,но ина4е знае6 4е после се минава на хероин?боже как ви се леят глупостите,тва е толкова тъпо и сме6но,а толкова хора го мислят...жалко е! е нали било тъпо,кажи ми тогава ЗАЩО ще пу6и6 тея дни?малоумна работа,и ти не знае6 кво мисли6 и иска6-ужас

вилхелм монке
08-01-2007, 12:08
а бе ви е сте луди как може да ползвате наркотци!!!!!!!!!! модже да съм нацист но нацизма забранява това вхоландия било позволено тази страна е пропаднала райха над всичко

IdiOtKa
08-01-2007, 16:31
а бе ви е сте луди как може да ползвате наркотци!!!!!!!!!! модже да съм нацист но нацизма забранява това вхоландия било позволено тази страна е пропаднала райха над всичко
а ти пък как може да си нацист ?! тва е супер тъпо ...сещаш ли се всеки си има мнение и всеки прави своя избор ... ти си нацист аз не ...ти слушаш ои аз не ...ти мразиш наркотиците аз не .... секи има право на лично мнение .. !

theEXPLOITED
08-01-2007, 17:50
''........идва време,когато забравяш ЗА6ТО но не забравяш КАК.........''

loool
08-02-2007, 01:27
Зашото мъ каръ да излеждъм мноу як и мноу секси. И шот съм готин 8).

вилхелм монке
08-02-2007, 06:53
след време на свеки му своето

theEXPLOITED
08-02-2007, 08:16
Ендо......
да..........
ама ми говорят че ся бил баш наркоман :smt012
to gore dolu 2-3 godini stavat ve4e

08-02-2007, 10:05
The EXPLOITED 4etoh nqkade tvoi post 4e ti si na hero ot 5-6 god ... kaji mi togava koi be6e pyrviq narkotik koito si probval/a

theEXPLOITED
08-02-2007, 10:20
хероин