PDA

View Full Version : momcheto



yoncheto
06-19-2007, 06:49
iskam pomosht [-o< mnogo haresvam edno momche no to hodi s edna moq priqtelka toi kazva che q obicha i go dokazva i tq kazva che go obicha ne dokazva tochno obratnoto az az mn go haresvam momchto sys momicheto sme priqtelki ne mnogo blizki no sme priqtelki nemoga da rezbera toi kakvo izpitva kym mene samo priqtelski chuvstva ili neshto poveche kogato se celuvat toi gleda men i pochti vinagi kogato ne se celuvat pak gleda kym mene kak da go razbera tova ako skysat kakvo da pravq da mu namekna li chuvstvata si i kak da go napravq mnogo si go haresvam imame edni i syshti interesei padame si po edno i syshto dori kogato otidem na kafe si porychvame edno i syshto bez dori da sme si kazvali i duma moje da me pomislite za gadnqrka no povqrvaite mi ne sym molq vi pomognete [-o< [-o< [-o<

Nadelina
06-19-2007, 06:54
"moje da me pomislite za gadnqrka no povqrvaite mi ne sym" :-D :-D :-D Ta da si doidem na vyprosa.. Spored men si dopusnala nai golqmata greshka kato si ostavila da se vlubish v edno ot nai nepodhodqshtite momcheta.. a imenno gadjeto na priatelkata ti.. Ako razbera che moq priatelka e vlubena v gadjeto mi i se opitva da napravi neshto za da sa zaedno.. ne bih q narekla poveche svoq priatelka.. postypvash licemerno i podlo.. kolkoto i gadno da zvuchi.. Toi gledal teb.. Spored men si vnushavash.. Iska ti se da obicha teb.. shtoto ti go obichash.. ama ne stava taka.. Po dobre vzemi se v ryce i se opitai da si namerish nqkoi drug.. koito da otvyrne na chuvstvata ti..

NightSky
06-19-2007, 06:59
Съгласна съм с предния пост - влюбила си се в неподходящ човек. Според мен е по-добре да го оставиш на мира.

TuZAra
06-19-2007, 07:39
http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=22174 да не е тва момчето :-k

vlubenata01
06-19-2007, 07:57
I spored men trqbva da go ostavi6.Naistina si vnu6ava6 4e te gleda, dori da e taka go ostavi!!!Nameri si drug.Ne e zabarkvai s nego za6toto ako stanete gadjeta i ne6tata ne potragnat 6te izgubi6 i nego i priqtelkata si! [-X [-X [-X [-X

SpOrTs_GiRl
06-19-2007, 08:34
да.. в неподходящото момче си се влюбила.. :( по-добре го остави найстина. Все пак той казва, че я обича и явно го доказва. (ти сама го каза.. ) :(

koalka
06-19-2007, 08:42
По-добре не се бъркай и остави нещата така.Може и да го харесваш, но щомч е с приятелката ти явно нея предпочита.А да не говорим как ще си развалите приятелството. :wink:

mechtaq_za_teb
06-19-2007, 09:25
Mom4eto si ima priqtelka,koqto obi4a.Sledovatelno spored men nqmash shansove s nego.Tova,4e te gleda moje da ne ozna4ava absolutno nishto i samo da si vnushavash.Nedei se mesi v otnosheniqta im,zashtoto moje bi nqma da spechelish nishto ot tova.Po skoro mojesh da zagubish priqtelkata si po tozi nachin.

jane_17
06-20-2007, 20:00
Az li4no ne bih zalojila na taq vruzka! Ti sama spomenava6 4e toi kazva i pokazva na priqtelkata ti 4uvstvata si!!!!!!!! Ne moga da te posuvetvam da se zanimava6 s nego...6tot tva 6ti donese samo problemi!!!! I...ima da si strada6 mn dulgo!!!! Vuzmojno e estestveno da si mu simpati4na...no ako si razumna nqma da se opita6 da gi razdelq6!!!!
Ve4e..sled kato skusat(i mine dosta vreme) ako o6te go haresva6...moje6 i da mu pokaje6 4uvstvata si!!!!
Uspeh :)

sasha_90
06-20-2007, 20:11
Остави ги намира!Нали момичето е твоя приятелка?Как ще се опитваш да й "вземеш" гаджето?

BAYO
06-20-2007, 23:40
Бе луд ли си... стъпи си на краката, не прави глупости, баси ... #-o

Остави ги да си живуркат иии да си се кефят, тфа е, друг филм неа!!

led_i_ogyn
06-21-2007, 12:21
Еми така е остави го...а ако той предпочита теб в крайна сметка ще направи нещо...

Digitаl
06-21-2007, 12:26
Бе луд ли си... стъпи си на краката, не прави глупости, баси ... #-o

Остави ги да си живуркат иии да си се кефят, тфа е, друг филм неа!!
Абе куpче, кво стана с теб бе ? Тия лощи модки ме баннаха и сега съм флудър.
Тая твойта мацка май те насра, а ? Аз ти казвах ма ти ме псуваше тогава. :lol:

DeviL_AsS
06-21-2007, 14:07
По добре не му споделяй чувствата си-ще им развалиш хубавата връзка само.Според мен не те гледа-въобразяваш си,щото го харесваш.По добре се опитай да го забравиш.

GeGeToOo
06-21-2007, 22:04
4ovek,ne izbira v koi da se vliubi toi prosto go pravi...spored men,ne pravi nikvi stupki kum nego,a vij toi kak 6te postupi.ne propilqvai vuzmojnostta, ako ima6 takava 6tot tva moje da e istinskata ti liubov!!!:D

BAYO
06-21-2007, 22:26
Бе луд ли си... стъпи си на краката, не прави глупости, баси ... #-o

Остави ги да си живуркат иии да си се кефят, тфа е, друг филм неа!!
Абе куpче, кво стана с теб бе ? Тия лощи модки ме баннаха и сега съм флудър.
Тая твойта мацка май те насра, а ? Аз ти казвах ма ти ме псуваше тогава. :lol:

Хаха неа такъв филм нали :> Ся си тъпо флуудерче, а аз ти каах да говориш правичката, ся дупчи там :-$

Колкото за мацето, аз я оставих не тя мене хъхъхъ , а за кфо питаш? Е как за кфо, щот така реших и тфа е. БаУ !

Тъпо е по темата да казвам друго, за тфа ш' се повторя:

стъпи си на краката, не прави глупости!!!