PDA

View Full Version : Teenpop - ще зе завърне ли?



06-19-2007, 10:10
Смятате ли, че попът от средата и края на 90-те ще се завърне някога. Като слушам еднообразните R'n'B парчета и наистина започва да ми липсва. Помня готините песни на Бекстрийт Бойс и Бритни от тогава.

Blacklisted
06-19-2007, 10:13
Sorry, ще се върне Glam Metal-а от 80те :twisted:

06-19-2007, 10:16
Sorry, ще се върне Glam Metal-а от 80те :twisted:
В случай, че някой изобщо помни 80-те, освен дъртите.

06-19-2007, 10:20
Да, и аз бих искал да се върне. Но този стил муздика отшума 2001 някъде, и за съжаление в България, понеже отшумя масово започна да се слуша чалга. Когато чалгата беше по-ъндърграунд, не толкова масова, беше по-готина. Това е поне моето мнение. И още си спомням песните от първия албум на Бритни колко готини бяха.

Бунтар
06-19-2007, 11:06
не съм християнин, не знам колко ще действа, ама... ааа, опазил Бог!

06-19-2007, 11:16
не съм християнин, не знам колко ще действа, ама... ааа, опазил Бог!
Ти нормален ли си? Нима предпочиташ тъпия рап и R'n'B? много си зле. Честно!

06-19-2007, 11:17
Дано да се върне!

Бунтар
06-19-2007, 11:23
не съм християнин, не знам колко ще действа, ама... ааа, опазил Бог!
Ти нормален ли си? Нима предпочиташ тъпия рап и R'n'B? много си зле. Честно!

идеята с глам рока май беше най-добра. и да, зле съм, проблем?

06-19-2007, 11:24
Дано да се върне!

Swinkenhoffer
06-19-2007, 11:28
Дано да се върне!

дано, наистина.
Бртини и БСБ имаха яки песни, кво се правите? :lol: Glam Metal... пфф.

06-19-2007, 11:31
Не ми пука кой стил е на мода. Кой каквото иска да слуша, аз си имам моята музика и другите не ме интересуват. А колкото до поп музиката от този период - не, няма да се върне. Сега има нови бози, след 5 години ще има други и днешните няма да се помнят...Мода, братле.

Mo6no3
06-19-2007, 11:31
В случай, че някой изобщо помни 80-те, освен дъртите.
Ами това му е проблема, че го помнят. Както попа, така и глема като бъде забравен напълно, а новите музиканти нямат какво новао да измислят ще почнат да го свирят с малко по-модерна техника и звук и ще кажат, че свирят нов стил. :lol:

06-19-2007, 16:42
ТЪПАЦИИИИИ АМИ КАТО ХАРЕСВАТЕ ДАДЕНА МУЗИКА ЗАЩО НЕ Е СЛУШАТЕ КОЙ ВИ СПИРА ?

КВО КАТ НЕ Е ПУСКАТ ПО ТВ И РАДИОТО ? ТВА ВИ ПРЕЧЕ ДА Е СЛУШАТЕ ?
АЗ КАК МОГА ДА СИ СЛУШАМ ТОЧНО КАКВОТО ИСКАМ ДОРИ ПАРЧЕТА ОТ 40' и 50' !!!! БЕЗ ДА ГИ ПУСКАТ ПО РАДИОТО И ТВ-то EVER !

Shadow_Walker
06-19-2007, 22:08
не съм християнин, не знам колко ще действа, ама... ааа, опазил Бог!
Ти нормален ли си? Нима предпочиташ тъпия рап и R'n'B? много си зле. Честно!Ти на кое викаш рнб...на разните мазни денсчета?...
Честно казано не ми пука дали тийнпопът ще се върне.

zloto
06-20-2007, 13:01
Смятате ли, че попът от средата и края на 90-те ще се завърне някога. Като слушам еднообразните R'n'B парчета и наистина започва да ми липсва. Помня готините песни на Бекстрийт Бойс и Бритни от тогава.
Стила не ми харесва, но мисля че го предпочитам пред ония чернилки, дето ги въртят по Шити... ама не вярвам да се завърне...

09-02-2007, 20:55
Ако се върне Glam Metal-a ще е супер :smt019

rusalkata_
09-02-2007, 21:11
преди поп песничките бяха по-сладникави от сега.Spice girls,Aqua,BSB,Britney...сегашните поп изпълнители и групи се опитват да копират визията им-някои успяват,други-не.но колкото до стила-променил се е.
нищо не пречи да има и по-сладникави поп песнички,така че защо не?! :wink:

Blab
09-02-2007, 21:20
преди поп песничките бяха по-сладникави от сега.Spice girls,Aqua,BSB,Britney...сегашните поп изпълнители и групи се опитват да копират визията им-някои успяват,други-не.но колкото до стила-променил се е.
нищо не пречи да има и по-сладникави поп песнички,така че защо не?! :wink:
Аз до ден днешен си слушам BSB, Aqua, La bouche...някой да ви спира:))
поздрав с "Аround the world"(Aqua) :::

09-02-2007, 21:20
Мен повече ме притеснява, че набутаха всичко що е от метъл средите в кучи гъз. Сега след този геноцид(грешно използвана дума, знам, но е най-точното за случая) срещу метъла, рока и всички произлизащи стилове очеляха в меинстиима само групи, на чиито множество фенове не може да се откаже(все още може да се дои от тях). Никога нези стилове не са били напълно "ъндъргаунд". Данеби хората слушащи тези стилове да са намалели? Не, просто международните медии не ги показват и ги подтискат. Всичко става все по-разделено, а преди тези жанрове не бяха по-различно приемани и представяни от рапа или техното. Защо?