PDA

View Full Version : Относно досадниците ... !



1N_l0v3_Pr1nCeSsS
06-19-2007, 09:24
Един 25 годишен буквално дъртак след като аз съм на 14 си е втълпил в главицата ,че ще тръгна с него.Набарал ми е от някъде номера на GSM-a и не спира да ми звъни,и да ми пише тъпи си смс-и със изтъркани фразички.Незнам как обаче разпитвал приятелките ми за мене и не ме оставя намира!!!!Преди да завършим почти секи ден минаваше пред училището ми докат си тръгвам и ми ДОСАЖДА.Мразя го и ме отвращава.Просто не мога да го гледам!Вече мисля да се оплача на баща ми .Кажете ми кво да направя щото тоя човек ОТ ДУМА НЕ РАЗБИРА!

Nadelina
06-19-2007, 09:25
Imam edna priatelka deto i dosajda po sashtia nachin edin kolega na bashta i.. Tq se oplaka na bashta si i vsichko se opravi.. Napravi go i ti ! Bahsi pedofiliata...

mechtaq_za_teb
06-19-2007, 09:27
Kaji mu da te ostavi na mira direktno.Ako ne razbere i prodalji da ti dosajda kaji na bashta si.Smqtam,4e togava problema 6te iz4ezne.

NightSky
06-19-2007, 09:27
Кажи веднага на баща си...ами ако тоя реши да ти направи нещо [-X

06-19-2007, 09:35
Един 25 годишен буквално дъртак след като аз съм на 14 си е втълпил в главицата ,че ще тръгна с него.Набарал ми е от някъде номера на GSM-a и не спира да ми звъни,и да ми пише тъпи си смс-и със изтъркани фразички.Незнам как обаче разпитвал приятелките ми за мене и не ме оставя намира!!!!Преди да завършим почти секи ден минаваше пред училището ми докат си тръгвам и ми ДОСАЖДА.Мразя го и ме отвращава.Просто не мога да го гледам!Вече мисля да се оплача на баща ми .Кажете ми кво да направя щото тоя човек ОТ ДУМА НЕ РАЗБИРА!

виж сега, щом положението е такова, говори с родителите си, те могат да помогнат. ако продължава, отидете п полицията. едно привикване ще го сплаши и най-вероятно ще изчезне от живота ти. но не оставяй нещата така, няма да се оправят от самосебеси.

PLAMENKO
06-19-2007, 09:38
и на мойта приятелка и звъни некъв нещасник отскоро :smt011

1N_l0v3_Pr1nCeSsS
06-19-2007, 09:40
Ами май най-добре ще е да им кажа обаче баща ми като се ядоса просто незнам ще отиде и ще го убие голям е психопат ,не че тоя не си го заслужава де...А има ли начин да му блокирам обажданията и смс-ите?

koalka
06-19-2007, 13:28
Най-добре кажи на ваще, те ще ти помогнат.

06-19-2007, 13:31
Кажи му: Аз не говоря с всеки!

iNl0Ve_wItX_liFe
06-19-2007, 13:33
Кажи му: Аз не говоря с всеки!
О, да! :-D
Еми, каи му в прав текст, че те отвращава и вс което си написала горе!
Ако не престане - кажи на ваще ;)

Vladokaaa
06-19-2007, 13:33
Кажи на вашите не се услушвай защото не се знае какво може да ти направи!!!

bai_brother
06-19-2007, 14:09
Един 25 годишен буквално дъртак след като аз съм на 14 си е втълпил в главицата ,че ще тръгна с него.Набарал ми е от някъде номера на GSM-a и не спира да ми звъни,и да ми пише тъпи си смс-и със изтъркани фразички.Незнам как обаче разпитвал приятелките ми за мене и не ме оставя намира!!!!Преди да завършим почти секи ден минаваше пред училището ми докат си тръгвам и ми ДОСАЖДА.Мразя го и ме отвращава.Просто не мога да го гледам!Вече мисля да се оплача на баща ми .Кажете ми кво да направя щото тоя човек ОТ ДУМА НЕ РАЗБИРА!

Ми имаш две възможности :

1. Или казваш на баща ти какво става.
2. Или отиваш в полицията и го обвиняваш в педофилия , защото това си е чиста проба педофилия.

Но според мен кажи на баща си и точка.
Впрчем ако имаш по голям брат може и на него да кажеш.

Djobno_Gadje_
06-19-2007, 14:50
Nqma kvo da mu misli6 prosto kaji na ba6ta ti.... Edva li ako govori6 s nego toi 6te spre da te terorizira

sasha_90
06-19-2007, 14:54
Щом НЕ РАЗБИРА от дума се оплачи на баща ти.Може той да ти помогне.

06-19-2007, 17:01
au ujasni sa teq pedofilii ...kfo o6te mu misli6??