PDA

View Full Version : Импулсивни и вятърничеви или спокойни, но емоционални



06-19-2007, 09:29
Какви момчета или момичета харесвате?
1. Импулсивни, които са луди глави и готови да танцуват и пеят дори и на улицата, но не задълбават в чуства.
2. Не толкова импулсивни, по-разумни, умерени, но уверени в себе си, спокойни, сигурни, не прекалено устати, но в никакъв случай темерлути. Хора, които се държат подобаващо - НЕ танцуват по улиците, ами там където трябва - в дискотеките. Хора, дискретни и обичливи, но не прекалено експресивни.

Не са само това двата типа, но понеже до 7 клас бях тип 2, а до скоро тип 1 и сега пак се променям към тип 2, искам да знам.

Uptown_soldier
06-19-2007, 09:31
Какви момчета или момичета харесвате?
1. Импулсивни, които са луди глави и готови да танцуват и пеят дори и на улицата, но не задълбават в чуства.
2. Не толкова импулсивни, по-разумни, умерени, но уверени в себе си, спокойни, сигурни, не прекалено устати, но в никакъв случай темерлути. Хора, които се държат подобаващо - НЕ танцуват по улиците, ами там където трябва - в дискотеките. Хора, дискретни и обичливи, но не прекалено експресивни.

Не са само това двата типа, но понеже до 7 клас бях тип 2, а до скоро тип 1 и сега пак се променям към тип 2, искам да знам.

2.

Nadelina
06-19-2007, 09:32
Spored men tia tipove nqmat nishto obshto s chuvstvata no kakto i da e.. Poveche bi me privlqkal 1. Haresvam ekscentrichnite myje.. kakvato sym i az samata..

06-19-2007, 09:33
Аз съм 2. и харесвам хора 2.

mechtaq_za_teb
06-19-2007, 09:33
Predpo4itam 1 tip...a i vse popadam na takiva pone zasega. :-D

06-19-2007, 09:33
Spored men tia tipove nqmat nishto obshto s chuvstvata no kakto i da e.. Poveche bi me privlqkal 1.
Е как може да харесваш олигофрени, които пеят и танцуват в автобуса и дразнят хората?

06-19-2007, 09:34
2., ако искам палячо отивам в цирка.

mechtaq_za_teb
06-19-2007, 09:34
Spored men tia tipove nqmat nishto obshto s chuvstvata no kakto i da e.. Poveche bi me privlqkal 1.
Е как може да харесваш олигофрени, които пеят и танцуват в автобуса и дразнят хората?E ti nikade ne kaza oligofreni...! :shock:

06-19-2007, 09:35
Да, но той каза "биха танцували на улицата" - кой нормален човек би го направил? Има си дискотеки. Писна ми от палячовци.

Nadelina
06-19-2007, 09:36
Spored men tia tipove nqmat nishto obshto s chuvstvata no kakto i da e.. Poveche bi me privlqkal 1.
Е как може да харесваш олигофрени, които пеят и танцуват в автобуса и дразнят хората?

Nima ti haresvash skuchnite hora?

Nadelina
06-19-2007, 09:37
Да, но той каза "биха танцували на улицата" - кой нормален човек би го направил? Има си дискотеки. Писна ми от палячовци.

Az bih go napravila... Bi bilo zabavno..

06-19-2007, 09:38
Spored men tia tipove nqmat nishto obshto s chuvstvata no kakto i da e.. Poveche bi me privlqkal 1.
Е как може да харесваш олигофрени, които пеят и танцуват в автобуса и дразнят хората?

Nima ti haresvash skuchnite hora?
Нима улицата е мястото за танцуване? Всяко място си има предназначение. Не казах скучни, защото скучните не ходят по дискотеки и купони.

06-19-2007, 09:39
Да, но той каза "биха танцували на улицата" - кой нормален човек би го направил? Има си дискотеки. Писна ми от палячовци.

Az bih go napravila... Bi bilo zabavno..
Ти огнена ли зодия си? Щото то зодията няма значение, ама огнените са за лудницата - свръх емоционални, избухливи и ненормални.

06-19-2007, 09:40
Избирам 2., ако искам циркаджийка, ще отида в цирка.

Nadelina
06-19-2007, 09:40
Spored men tia tipove nqmat nishto obshto s chuvstvata no kakto i da e.. Poveche bi me privlqkal 1.
Е как може да харесваш олигофрени, които пеят и танцуват в автобуса и дразнят хората?

Nima ti haresvash skuchnite hora?
Нима улицата е мястото за танцуване? Всяко място си има предназначение. Не казах скучни, защото скучните не ходят по дискотеки и купони.

Emi i az ne sym kazala che haresvam oligofreni koito draznqt horata.. a ludi glavi..

Nadelina
06-19-2007, 09:41
Btw skorpion sym...

06-19-2007, 09:41
Лудите глави са за първо време, не може да се води нормален разговор с тях, те все искат да скачат, трошат и лудеят, нали са луди... затова избирам 2. Нормален човек, с който мога да си говоря, а не който ще ме срами, като прави глупости.

mechtaq_za_teb
06-19-2007, 09:42
Dobre de,ne moga da razbera kakvo losho namirate v tova nqkoi da sa po emocionalni i impulsivni.Da sa ludi glavi,sledovatelno da pravqt ot vreme na vreme ludi neshta?Vseki 4ovek e razli4en i haresva razli4ni neshta.Tova,4e nqkoi e sklonen da pravi po otka4eni neshta ot drug ne go pravi cirkadjiq.

06-19-2007, 09:44
Напротив, от номерата на тип 1 ми писва бързо.
Тип 2 не щуреят, но ако отидат на купон се развихрят. Кво, тип 1 искаш като е луда глава да вземе да носи кофа за боклук на главата си да прави шоу ли? Такива олигофрени в София много.

Nadelina
06-19-2007, 09:45
Bifshia mi priatel beshe luda glava.. i za tova tolkova mnogo go obichah.. Hodili sme po ulicite ama taka sme hodili che vsichki sa ni gledali..tichali sme.. bili sme se.. ama nikoga ne ni e pukalo... V kafetata taka sme se hilili che horata sig sa si misleli "Tia ot ludnicata li sa izlezli" .. Prekarvali sme si ujasno gotino zaedno.. i si dopadahme perfektno.. No kogato beshe nujno sme bili seriozni... Imalo e dni kogato sme prekarvali celia den zaedno.. ne moje po cql den da se ligavim i da govorim gluposti... No nie pak si ostavame 2 ludi glavi... i az prodaljavam da go obicham..

06-19-2007, 09:46
Dobre de,ne moga da razbera kakvo losho namirate v tova nqkoi da sa po emocionalni i impulsivni.Da sa ludi glavi,sledovatelno da pravqt ot vreme na vreme ludi neshta?Vseki 4ovek e razli4en i haresva razli4ni neshta.Tova,4e nqkoi e sklonen da pravi po otka4eni neshta ot drug ne go pravi cirkadjiq.
Аз намирам лошо в това, защото съм спокоен. Но това си е мое мнение и не ангажирам никого. Всеки да си харесва каквото иска. Но ми писна разни отрепки да чупят седалки в рейсовете за да покажат колко са велики, и тъпите мацки им се кефят.
Хората от моята зодия (Телец) са тип номер 2, такива - супер са!

06-19-2007, 09:47
Dobre de,ne moga da razbera kakvo losho namirate v tova nqkoi da sa po emocionalni i impulsivni.Da sa ludi glavi,sledovatelno da pravqt ot vreme na vreme ludi neshta?Vseki 4ovek e razli4en i haresva razli4ni neshta.Tova,4e nqkoi e sklonen da pravi po otka4eni neshta ot drug ne go pravi cirkadjiq.
Аз намирам лошо в това, защото съм спокоен. Но това си е мое мнение и не ангажирам никого. Всеки да си харесва каквото иска. Но ми писна разни отрепки да чупят седалки в рейсовете за да покажат колко са велики, и тъпите мацки им се кефят.
Хората от моята зодия (Телец) са тип номер 2, такива - супер са!
Мда, и аз избирам 2.

06-19-2007, 09:49
Dobre de,ne moga da razbera kakvo losho namirate v tova nqkoi da sa po emocionalni i impulsivni.Da sa ludi glavi,sledovatelno da pravqt ot vreme na vreme ludi neshta?Vseki 4ovek e razli4en i haresva razli4ni neshta.Tova,4e nqkoi e sklonen da pravi po otka4eni neshta ot drug ne go pravi cirkadjiq.
Аз намирам лошо в това, защото съм спокоен. Но това си е мое мнение и не ангажирам никого. Всеки да си харесва каквото иска. Но ми писна разни отрепки да чупят седалки в рейсовете за да покажат колко са велики, и тъпите мацки им се кефят.
Хората от моята зодия (Телец) са тип номер 2, такива - супер са!
Ами мога да ти кажа, че и аз съм Телец, и аз съм спокоени предпочитам втория тип. Първия тип са забавни, но до време. Освен това хората от първия тип имат само една функция - да ни правят смях, вярвам, че никой не ги приема на сериозно.

mechtaq_za_teb
06-19-2007, 09:49
Dobre de,ne moga da razbera kakvo losho namirate v tova nqkoi da sa po emocionalni i impulsivni.Da sa ludi glavi,sledovatelno da pravqt ot vreme na vreme ludi neshta?Vseki 4ovek e razli4en i haresva razli4ni neshta.Tova,4e nqkoi e sklonen da pravi po otka4eni neshta ot drug ne go pravi cirkadjiq.
Аз намирам лошо в това, защото съм спокоен. Но това си е мое мнение и не ангажирам никого. Всеки да си харесва каквото иска. Но ми писна разни отрепки да чупят седалки в рейсовете за да покажат колко са велики, и тъпите мацки им се кефят.
Хората от моята зодия (Телец) са тип номер 2, такива - супер са!Zodiqta nqma nikakvo zna4enie.kazvash 4e si spokoen i si Telec.Poznavam hora,koito sa ot sa6tata zodiq i sa ludi glavi.Taka 4e tova nqma nishto obshto.I da si luda glava ne zna4i da tragnesh da 4upish kakvoto ti padne.Pone nachina,po koito si zadal temata ne pokazva,4e imash tova predvid.Ti iskara horata ot 1 tip palni oligofreni.

06-19-2007, 09:50
Dobre de,ne moga da razbera kakvo losho namirate v tova nqkoi da sa po emocionalni i impulsivni.Da sa ludi glavi,sledovatelno da pravqt ot vreme na vreme ludi neshta?Vseki 4ovek e razli4en i haresva razli4ni neshta.Tova,4e nqkoi e sklonen da pravi po otka4eni neshta ot drug ne go pravi cirkadjiq.
Аз намирам лошо в това, защото съм спокоен. Но това си е мое мнение и не ангажирам никого. Всеки да си харесва каквото иска. Но ми писна разни отрепки да чупят седалки в рейсовете за да покажат колко са велики, и тъпите мацки им се кефят.
Хората от моята зодия (Телец) са тип номер 2, такива - супер са!

Ами мога да ти кажа, че и аз съм Телец, и аз съм спокоени предпочитам втория тип. Първия тип са забавни, но до време. Освен това хората от първия тип имат само една функция - да ни правят смях, вярвам, че никой не ги приема на сериозно.

Стилен
06-19-2007, 09:53
2.

Nadelina
06-19-2007, 09:53
Dobre de,ne moga da razbera kakvo losho namirate v tova nqkoi da sa po emocionalni i impulsivni.Da sa ludi glavi,sledovatelno da pravqt ot vreme na vreme ludi neshta?Vseki 4ovek e razli4en i haresva razli4ni neshta.Tova,4e nqkoi e sklonen da pravi po otka4eni neshta ot drug ne go pravi cirkadjiq.
Аз намирам лошо в това, защото съм спокоен. Но това си е мое мнение и не ангажирам никого. Всеки да си харесва каквото иска. Но ми писна разни отрепки да чупят седалки в рейсовете за да покажат колко са велики, и тъпите мацки им се кефят.
Хората от моята зодия (Телец) са тип номер 2, такива - супер са!

Ами мога да ти кажа, че и аз съм Телец, и аз съм спокоени предпочитам втория тип. Първия тип са забавни, но до време. Освен това хората от първия тип имат само една функция - да ни правят смях, вярвам, че никой не ги приема на сериозно.

Az gi priemam seriozno... i gi haresvam mnogo.. i ne mislq che sa do vreme.. shtoto edin vid s tfa izkazvane namekvash che ne sa porasnali... a tova nqma nishto obshto..

Даринко
06-19-2007, 09:57
Dobre de,ne moga da razbera kakvo losho namirate v tova nqkoi da sa po emocionalni i impulsivni.Da sa ludi glavi,sledovatelno da pravqt ot vreme na vreme ludi neshta?Vseki 4ovek e razli4en i haresva razli4ni neshta.Tova,4e nqkoi e sklonen da pravi po otka4eni neshta ot drug ne go pravi cirkadjiq.
Аз намирам лошо в това, защото съм спокоен. Но това си е мое мнение и не ангажирам никого. Всеки да си харесва каквото иска. Но ми писна разни отрепки да чупят седалки в рейсовете за да покажат колко са велики, и тъпите мацки им се кефят.
Хората от моята зодия (Телец) са тип номер 2, такива - супер са!

Ами мога да ти кажа, че и аз съм Телец, и аз съм спокоени предпочитам втория тип. Първия тип са забавни, но до време. Освен това хората от първия тип имат само една функция - да ни правят смях, вярвам, че никой не ги приема на сериозно.

Az gi priemam seriozno... i gi haresvam mnogo.. i ne mislq che sa do vreme.. shtoto edin vid s tfa izkazvane namekvash che ne sa porasnali... a tova nqma nishto obshto..
Има, само палячо, ще се прави на Джъстин и ще денси на спирката, и това е такова долнопробно шоу. Момче се опитва да впечатли момиче. Смях! Момичето трябва да обича момчето не заради шоуто, а зароди самото него. Затова избирам номер 2. Аз не харесвам момичета (и хора изобщо) каэто номер 1, както някой каза преди мен не ги приемам насериозно, но ми идва понякога добре да им се смея, те са същински цирк и театрали. Дали навсякъде са позьори и жестовете им са толкова изкуствени и заучени?!

06-19-2007, 09:59
Добре, спрете се най-накрая! Темата не е за дискутиране, а всеки да каже 1 или 2! Не е нужно да се обяснявате!

06-19-2007, 10:00
Добре, спрете се най-накрая! Темата не е за дискутиране, а всеки да каже 1 или 2! Не е нужно да се обяснявате!
И аз не обичам споровете и разгорещените дискусии.

`Death`Whore``
06-19-2007, 10:03
Аз съм импулсивна и емоционална. И харесвам такива хора. Често не се държа подобаващо, но не ми дреме.

Даная
06-19-2007, 10:05
Избирам 2. Импулсивните ако са прекалено импулсивни могат да те бутнат под влака...

`Death`Whore``
06-19-2007, 10:07
Бъркаш импулсивността с психическите заболявания.

06-19-2007, 10:08
Бъркаш импулсивността с психическите заболявания.
Ами да си импусивен не значи ли да вземаш бързи и не обмислени решения, ръководейки се само от сърцето си и по-малко от разума си. Това ми звучи доста тъпо и смешно. Дори децата обмислят постъпките си.

`Death`Whore``
06-19-2007, 10:11
Не навлизай в крайности. :)

06-19-2007, 10:14
Но много от тип 1 са натрапчиви и искат всички да им се кланят и винаги да са център на вниманието.

`Death`Whore``
06-19-2007, 10:15
Ако иска да е център на внимание, не е импулсивен.

06-19-2007, 10:18
Ако иска да е център на внимание, не е импулсивен.
Казах, че мразя едното и другото в комбинация, не разбра ли до сега?

`Death`Whore``
06-19-2007, 10:21
Ако няма да четеш какво пиша, не отговаряй.

radito
06-19-2007, 10:24
импулсивни и емоционални :D

SpOrTs_GiRl
06-19-2007, 12:27
ми.. аз май съм и двете :-D лудичка съм доста.. но съм много разумна :-) хем забавна и усмихната, хем съм и спокойна.. мултифункционална :-D :-D :-D

led_i_ogyn
06-19-2007, 12:34
2.

sexy_for_you
06-19-2007, 12:39
2 :wink:

INLOVE_f
06-19-2007, 13:09
Аз съм 1(без тва за чувствата) и харесвам тип2... Противоположностите се привличат!!! :-D

06-19-2007, 13:15
Аз съм 1(без тва за чувствата) и харесвам тип2... Противоположностите се привличат!!! :-D
Аз пък познавам момиче тип2, което харесва хора само тип2.

Th3MaN
06-19-2007, 15:18
2., ако искам палячо отивам в цирка.


И аз съм на подобно мнение

sashoTo
06-19-2007, 16:13
Какви момчета или момичета харесвате?
1. Импулсивни, които са луди глави и готови да танцуват и пеят дори и на улицата, но не задълбават в чуства.
2. Не толкова импулсивни, по-разумни, умерени, но уверени в себе си, спокойни, сигурни, не прекалено устати, но в никакъв случай темерлути. Хора, които се държат подобаващо - НЕ танцуват по улиците, ами там където трябва - в дискотеките. Хора, дискретни и обичливи, но не прекалено експресивни.

Не са само това двата типа, но понеже до 7 клас бях тип 2, а до скоро тип 1 и сега пак се променям към тип 2, искам да знам.\

1+2 ponqkoga ednoto ponqkoga drugoto hubavo e da pokazvash i da davash vsichko ot sebe si pokazvai se na horata kakto reshish a ne kakto si si kazala .. tfa e dosta trudno postijimo ~~ :) \:D/

PerfectStrang3r
06-19-2007, 18:00
Харесвам типа 1. Обичам този тип момичета.. карат ме да се чувствам жив. Все пак млади сме .. не е хубаво да сме много улегнали ии експресивни :)

`Death`Whore``
06-20-2007, 04:32
Аз съм 1(без тва за чувствата) и харесвам тип2... Противоположностите се привличат!!! :-D
Аз пък познавам момиче тип2, което харесва хора само тип2.
...което е нормално. В реалния живот противоположностите не се привличат - емоционалният търси чувства, непукистът не може да бъде с човек, който не е непукист.