PDA

View Full Version : Доверие



djuki
06-19-2007, 09:52
Здравейте , направих една голяма глупост и в момента наистина съжелявам за това . Напих се и наще по една много малко случайност ме хванаха . Беше ми за пръв път и няма да го повторя доста време . Беше глупаво от моя страна , обаче те са ми много сърдити . Не го бяха очаквали от мен! Все пак уча в едно от уж най добрите училище в софия успеша ми е над 5,50 и само тази случка и ... майка ми почти не ми говори а вече минаха 4 дни . Загубих цялото им доверие за което най - много съжелявам . Има ли някакъв начин да си го върна ?! Те ме наказаха много гадно цяло лято да не се виждам с приятели , а това може направо да ме побърка . Има ли ли сте такива неприятни случки и как се справяте с тях ?! Има ли някакъв шанс до края на лятото ми да се видя с приятелите си ?! Моля ви помогнете ми !

Sladkata_Nansi
06-19-2007, 10:37
Ima6 dosta shodna na moiata postapka predi vreme,samo 4e moeto nakazanie da ne izlizam na diskoteka do 18-ia si rojden den,koeto ne stana de :lol: I da ne hodia pove4e tam,kadeto se napih.I az biah sasipana togava,za6toto nikoga ne se biah napivala,pak i ne sam pila hi4,ama kak stana i az nz.I na men mi be6e hiper kofti,4e im izgubih doverieto,no si go varnah:) Pokaji im,4e si seriozna i 4e nqma da go pravi6 tova pove4e.Dokaji im,4e sajaliava6!

NightSky
06-19-2007, 10:43
Имах подобно преживяване...наистина разбирам колко е гадно.Бях наказана 2 месеца да не излизам от къщи.Отървах се от наказанието, като обясних на родителите си, че съм осъзнала каква глупост съм направила и че съжалявам.Опитай, дано и при теб да проработи.

djuki
06-19-2007, 10:48
опитах се да покажа на мама че найстина съжелявам , но тя продължава да твърди че все още не е осъзнала постъпката ми и че не може да разбере защо съм го направила . :cry:

krasivata_luvica
06-19-2007, 10:55
Здравейте , направих една голяма глупост и в момента наистина съжелявам за това . Напих се и наще по една много малко случайност ме хванаха . Беше ми за пръв път и няма да го повторя доста време . Беше глупаво от моя страна , обаче те са ми много сърдити . Не го бяха очаквали от мен! Все пак уча в едно от уж най добрите училище в софия успеша ми е над 5,50 и само тази случка и ... майка ми почти не ми говори а вече минаха 4 дни . Загубих цялото им доверие за което най - много съжелявам . Има ли някакъв начин да си го върна ?! Те ме наказаха много гадно цяло лято да не се виждам с приятели , а това може направо да ме побърка . Има ли ли сте такива неприятни случки и как се справяте с тях ?! Има ли някакъв шанс до края на лятото ми да се видя с приятелите си ?! Моля ви помогнете ми !
абе ти добре ли си.......... ](*,) [-X кво слушаш ваще я прави квото ти е на душата........ ](*,)

Sladkata_Nansi
06-19-2007, 10:56
Normalno e!I pri moeto mam4e be6e taka,no vsi4k ose opravi-S TE4ENIE NA VREMETO! Ne si misli,4e za 1-2 sedmici polojenieto 6te bade kakto predi. Samo vremeto i tvoite postapki ottuk natatak 6te opraviat ne6tata ;)

djuki
06-19-2007, 11:11
абе ти добре ли си.......... Brick wall Shame on you кво слушаш ваще я прави квото ти е на душата........ Brick wallхаха добре съм . предпочитам да ги слушам



Normalno e!I pri moeto mam4e be6e taka,no vsi4k ose opravi-S TE4ENIE NA VREMETO! Ne si misli,4e za 1-2 sedmici polojenieto 6te bade kakto predi. Samo vremeto i tvoite postapki ottuk natatak 6te opraviat ne6tata ;) мерси много . :wink: [/quote]

NightSky
06-19-2007, 11:17
опитах се да покажа на мама че найстина съжелявам , но тя продължава да твърди че все още не е осъзнала постъпката ми и че не може да разбере защо съм го направила . :cry:
Обясни й защо си го направила. Кажи, че ти е било за първи път, че не си осъзнавала че е грешка. Обещай, че никога няма да се повтори и недей да настояваш веднага за отмяна на наказанието, за да не си помислят, че не си искрена. Стискам ти палци! :-)

radito
06-19-2007, 12:42
абе ти добре ли си.......... Brick wall Shame on you кво слушаш ваще я прави квото ти е на душата........ Brick wallхаха добре съм . предпочитам да ги слушам



Normalno e!I pri moeto mam4e be6e taka,no vsi4k ose opravi-S TE4ENIE NA VREMETO! Ne si misli,4e za 1-2 sedmici polojenieto 6te bade kakto predi. Samo vremeto i tvoite postapki ottuk natatak 6te opraviat ne6tata ;) мерси много . :wink: [/quote]
ем като предпочиташ да ги слушаш кво ни питаш нас кво да правиш ... Слушай си ги там и тва е! Много и е кофти за тебе, ама ти сама си решаваш :lol:

Presley
06-19-2007, 16:16
Естествено,случвало ми се е!Но както всичко и това отмина ...!бяха ми доста ядосани ,но поговорихме дооста сериоэно и им помина.А вече отдавна са эабравили.Иэвини им се и поговореме,това единствено може да реши проблема.Бъди искрена и им кажи ,че не искаш да губиш доверието им и ще се постараеш да го спечелиш отново!

w0sh
06-19-2007, 16:22
Аз пия ракия с наще и въобще не знам за кво ми говориш. И е абсурдно за това че растеш да ти се карат. Ехх амбиция, амбиция.

Reed
06-19-2007, 19:37
Аз пия ракия с наще и въобще не знам за кво ми говориш. И е абсурдно за това че растеш да ти се карат. Ехх амбиция, амбиция.
Едно е да пиеш с ваще,друго е да се напиеш с приятели ; )

VerryBerry
06-20-2007, 12:58
pogovori s tqh i izbqgvai skandali :roll:

w0sh
06-20-2007, 14:42
Едно е да пиеш с ваще,друго е да се напиеш с приятели ; ) Ае и двете са ми познати щот може да ме земе баща ми ако съм много залян.
Както и да е важното е да им обяснищ че с възрастта идва отговорност която ти напълно разбираш. Точка.

idealnata_t
06-21-2007, 08:49
най-вероятно си на пове4е от 13 год и според мен е нормално да си се напила един път с фр .кофти е 4е не са такива кат мойте родители ми
и никога не биха ми забранили да пия

CaRaMel_lipS
06-21-2007, 09:31
Според мен доверието се гради с много труд и си мисля, че трудно можеш да с го върнеш, но с повече усилия може и да стане, все пак са ти родители, а всеки родител обича деето си .

djuki
06-21-2007, 11:39
Ами на 15 години съм . Но примерно пия бира с наще , вино също без никакъв проблем . Но този път пихме водка и мастика пък и беше на вън , което още повече вбеси най- вече мама . Тя живее с мисълтя всеки нещо с времето си и също така не е хубаво да бързаш . Но мерси много за помощта на всички . Мисля че нещата ще се пооправят :wink:

saninka91
06-21-2007, 11:42
Predi sedmica i az se pribrah piqna no nqmah takyv problem. Moje da po4ne6 da se opravdava6 i da se izvinqva6. naprimer kazva6 4e prosto si iskala da opita6 i dava6 primer 4e i te sa se napivali taka 4e ne moje da ti se syrdqt, kaji 4e pove4e nqma da se povtori tozi slu4ai pone dokato ne mine6 20 ne6to im vrytni glavata . A posle ako slu4aino se slu4i pak mnogo vnimavai da ne te hvanat pak .

sexy_dizzy
06-21-2007, 13:29
И аз имах подобна случка.Но това, което нашите направиха:е да ме бъзикат.
Не знам защо вашите са направили от това толкова голям проблем.Просто се опитай да ги омилостивиш, като по-често им помагаш за нечсто, общо взето като намират в теб желание за отговорност и повече сериозно отношение.
Може би така би успяла.