PDA

View Full Version : Изневерява ли ми?



batko-
06-19-2007, 09:53
По какъв начин мога да разбера,дали спи с други,освен по отношението и към мен? В последно време се чукаме по-редовно,но ми се струва че доста се е поразширила.Вярно,че при възбуда,женските генитали се уголемяват,но....Дали не е поредната ми параноя,породена от гигантската ми ревност :smt017

malkoto_sladur4e
06-19-2007, 10:03
Определено е параноя!Щом много се чукате е напълно нормално да е по-разширена,с времето при всички става! :wink:

`Death`Whore``
06-19-2007, 10:04
Глупости. Вагината е мускул и се свива. Аз водя редовен полов живот и пак съм тясна.

batko-
06-19-2007, 10:12
Определено е параноя!Щом много се чукате е напълно нормално да е по-разширена,с времето при всички става! :wink:
Е,да,но имам чувството,че вече не я запълвам.Дали е нормално?

malkoto_sladur4e
06-19-2007, 10:16
Ммм значи доста широчка е станала щом така чувстваш.Ами я 2 седмици не правете секс,и след това като правите ще видиш дали има промяна.Нз обаче и аз когато съм много възбудена и влажна чувствам,че съм много широка.Просто може би ти много я възбуждаш,секса много и харесва и затова се разширява така.Вагината наистина е мускул и като му е хубаво се отпуска.Споко не ти изневерява!Поне не по тоя показател де. :wink: :wink:

kindergarden
06-19-2007, 10:40
еми и мен ме е жал за момичето,обаче май това е тема за съвсем друго нещо не е тук мястото да се заяждате има си л.с. за тази цел :-D :-D пък и оставете я не можете да й налеете акъл в главата тя вече си я е строшила :lol: :lol: :lol: :lol: айде няма и аз да се заяждам
по темата :arrow: не мисля,че по това дали се е разширила или не може да се съди за това дали ти изневерява и ако е само това причината да мислиш,че ти изневерява СПОКО :wink: :wink: :wink:

06-19-2007, 10:49
Извинявам се на автора на темата, че му я нафлуудихме.
По темата ти - не смятам, че има за какво да се вкарваш в разни паранои, обичай си момичето и си живей живота щастливо без да се тревожиш за глупости :)

AngelOfDarkness
06-19-2007, 11:41
Искам само да вметна, че това, че дете на 13 си внушава, че е достатъчно зряла, не говори за РАЗВИТИЕ в поколенията, а точно обратното.

Развитието на хората, било то и еволюционно, трябва да е праволинейно, и само нагоре. Т.е трябва да води към съвършенство.

Това, което ТИ наричаш развитие, е упадък, липса на норми и морални ценности, една заблуда(цялостна) и илюзия, в следствиеа на западната пропаганда и така наречените "поп фолк" принцески.

По темата: наистина я питай. По начина, по който ще ти отговори, предполагам, че ако е познаваш достатъчно добре, ще разбереш. Или, ако е гузна, ще признае.

Другото е, да не правите секс малко. Тогава, предполагам, ще се е свила малко, ама едва ли чак толкова осезаемо :(

Най-добрия вариант е да я подпиташ, не много директно.

sexy_for_you
06-19-2007, 11:44
сорка,че се отклоних от темата,но подобни изказвания мн ме дразнят.относно темата:пич,тва не е начина да разбереш дали ти изневерява.тъй че,споко. :-D

06-19-2007, 11:46
Абе момиче виж какво.Дори израснала физически на 13, акъла ти не е узрял достатъчно да говориш по този начин.Познавам много момичета, смятащи себе си за надраснали се, като в същото време се правят на неразбрани, но и едновременно са горди с това.Но не са прави... Физическото и психическото съзряване у един човек не протичат еднакво.Пример мога да дам веднага.Открито е ,че момичетата израстват физически и са пред момчетата на 12,13 години.На 14 и 15 вече, нещата се изравняват.Сега за психическото съзряване.В момента съм ученик на математическата гимназия в Пловдив.Както знаеш , за приемане в такова училище от 5 клас да речем трябваше да се покрие бал/да се вземе изпит.Това ,което забелязах , както и още не се е променило е ,че момчетата са с по-висок бал от този на момичетата или иначе казано - момчетата показват по-високи умствени заложби на тази възраст.За това и класовете са 13/13 - момчета/момичета.Повечето момичета като теб, обаче си мислят ,че са се надраснали сравнявайки се с тези момчета, които се държат просташки и се лигавят.Тук има един момент - това е нормално човешко,момчешки държание за тази възраст.Момичетата просто си падат по друг тип забавление.Проблема вече идва, когато например 15 годишно момче продължава да се държи така.Сега за теб... Не си права на тази възраст , да имаш такова самочувствие.Има една приказка, която с времето е отвърдена и е правилно да я следваш - Винаги слушай по-големия, за всяко нещо си има време.Мисля,че никой не е прав да се те нарича "курва" и си права да се обиждаш.Но не е правилно да показваш неуважение към хората, по-възрастни от теб, които не одобряват връзката ти.Времето и практиката са определили такава връзка , като неправилна, нерелигиозна, незаконна.Мисля ,че си длъжна да се съгласиш - хора много по-умни и мъдри от теб са стигнали до заключението, че тази връзка трябва да е незаконна.Следователно не трябва и да упрекваш хората, които я смятат за такава - ТЯ Е ТАКАВА и ти не трябва да се обиждаш.Още повече начина по който говориш, не е правилен ако искаш да не те наричат курва.Трябва да пропускаш неща от рода на "Че аз на 12 години правих свирки" .Това, че е нещо нормално "уж" не значи, че трябва да говориш сякаш се гордееш с това :) .Ако си тъжна ,че хората ти завиждат - трябва да си щастлива.Никой не ти завижда, напротив - всеки се опитва да изкаже своето несъгласие и някак търси обяснението за това.Първите синоними са "курва", нали се сещаш? За да се опитва всеки да ти обясни едно и също, по-скоро хората ги е грижа как едно 13 годишно момиче отива подяволите и се опитват всячески да ти помогнат.Но разбери без да спориш - ти си още малка, и не можеш да разбереш това, нормално е да спориш , но по-добре послушай хората, и се осъзнай.

shizzle
06-19-2007, 12:21
Гост, я вземи се регистрирай да те черпя една бира!

AngelOfDarkness, човечеството никога няма да се развива като цялост. Творците и учените винаги са били единствените важни и истинските таланти винаги ще избият над масата. И не искам да живея във време преди нашето (може би само преди Ницше и Фройд, защото можех да изпреваря гаднярите и сега да учите за проф. shizzle в учебниците ^_^), защото осъзнатото търсене никога не се е изправяло пред толкова много възможности за изява, пред толкова много информация както днес. (и винаги съм готов за дискусия на подходящото място с подходящия алкохол под ръка)

krem4et0
06-19-2007, 12:38
еми и мен ме е жал за момичето,обаче май това е тема за съвсем друго нещо не е тук мястото да се заяждате има си л.с. за тази цел :-D :-D пък и оставете я не можете да й налеете акъл в главата тя вече си я е строшила :lol: :lol: :lol: :lol: айде няма и аз да се заяждам
по темата :arrow: не мисля,че по това дали се е разширила или не може да се съди за това дали ти изневерява и ако е само това причината да мислиш,че ти изневерява СПОКО :wink: :wink: :wink:
Голяма част от темата вече е изтрита! Ползвайте ЛС. Все пак ние като потребители не сме длъжни да четам нападките ви! Оставила съм последните 2 мнения, защото са едни от най-смислените в раздела, въпреки че не касаят пряко темата!

sh3_1s_7h3_0n3
06-19-2007, 13:22
на това дали ти изневерява можеш да провериш: m8ball.nicksoft.info :lol:

а ако нямаш др поводи за съмнение освен, че 'гениталииите й са се уголемили' не се вкарвай в луди схеми 8)

06-19-2007, 17:40
По темата: наистина я питай. По начина, по който ще ти отговори, предполагам, че ако е познаваш достатъчно добре, ще разбереш. Или, ако е гузна, ще признае.

Другото е, да не правите секс малко. Тогава, предполагам, ще се е свила малко, ама едва ли чак толкова осезаемо :(

Най-добрия вариант е да я подпиташ, не много директно.
Значи според вас,това се дължи на мъжката ми ненаситност,така ли?
Аз и да я попитам......просто не познавате такъв тип характер [-X
Така умее да ги увърта,че понякога се уверявам че черното е бяло :D
Само не знам как още ме търпи с тая моя ненормална ревност...
Както и да е,благодаря за мненията :D

koalka
06-19-2007, 18:44
Не мисля, че може да разбереш, а и според мен е тъпо да я обвиняваш без причина. :wink:

AngelOfDarkness
06-19-2007, 18:54
По темата: наистина я питай. По начина, по който ще ти отговори, предполагам, че ако е познаваш достатъчно добре, ще разбереш. Или, ако е гузна, ще признае.

Другото е, да не правите секс малко. Тогава, предполагам, ще се е свила малко, ама едва ли чак толкова осезаемо :(

Най-добрия вариант е да я подпиташ, не много директно.
Значи според вас,това се дължи на мъжката ми ненаситност,така ли?
Аз и да я попитам......просто не познавате такъв тип характер [-X
Така умее да ги увърта,че понякога се уверявам че черното е бяло :D
Само не знам как още ме търпи с тая моя ненормална ревност...
Както и да е,благодаря за мненията :D

Не я познавам. Явно ти нея също.

А на shizzle ще кажа, че тва за човечеството го писах, тъй като исках да подчертая, че трябва да има цялостно развитие напред, въпреки всичко, и че онова, което потребителката по-горе беше обяснила като развитие, не е никакво такова! Трябва най-малкото всяка личност и всяко поколение да се РАЗВИВА, т.е осъвършенства. Иначе няма смисъл.

ThePainIsReaL
06-20-2007, 05:31
Не искам много да се бъркам, ама не е ли по-добре да бъде изтрито всичко, което сте оставили с намален шрифт.. ?

А то темата : Не мисля, че има за какво да се притесняваш, вероятно всичко е самовнушение. Иначе наистина е малко нелогично така да се е отпуснала вагината й :roll: Но пак казвам, вероятно от много ревност си си го измислил и сега сам си вярваш .. кофти раута .. айде живей спокойно :wink:

krem4et0
06-20-2007, 13:47
Къде са ми всичките мнения в темата? :-s
Изтрити са, както и следващи, които нямат общо с темата!
До ThePainIsReaL-понеже съм нова и гледам да спазвам указанията точно. В тях е посочено това и аз го правя. Не искам да имам проблеми. Ако пречат-ще ги изтрия. Проблем няма!
П.С.Не съм трила избирателно, а поради посочената по-горе причина.
П.С2.Вече всичко изтрих, ако има още проблеми-пишете ми :lol: