PDA

View Full Version : Писна ми да съм без гадже



06-19-2007, 10:13
Всеки си има а аз си нямам, толкова ли съм грозен или проблемът е другаде? Защото всички момичета, които познавам си падат по празноглави момчета, обаче с мускули.

NightSky
06-19-2007, 10:30
Направи малко усилие, момичетата няма сами да дойдат при теб... :-)

cherinka
06-19-2007, 10:53
Не ти и трябва.
За какво ти е? -Само да ди вдига нервите ли....

STS
06-19-2007, 10:55
Dobre we az li sum edinstveniq deto osuzvna ot vsi4ki mom4eta 4e ne e gotino da si sramegliv zduhan i 4e ako si nekuv sme6nik ama umen mnogo qsno 4e nqma da ima6 gadgeta. Hodi trenirai, ne dei da 4aka6 mackite da ti ska4at v skuta.

sexy_for_you
06-19-2007, 11:04
може би все още не си намерил подходящата.ако за теб въпросът е само да си намериш гадже,грешиш.ти изпадаш в неква паника,че нямаш гадже.не е най-важното тва.за всичко си има време.не се отчайвай.мисли позитивно:никоя не те е заслужила до сега :P

kindergarden
06-19-2007, 11:44
може би все още не си намерил подходящата.ако за теб въпросът е само да си намериш гадже,грешиш.ти изпадаш в неква паника,че нямаш гадже.не е най-важното тва.за всичко си има време.не се отчайвай.мисли позитивно:никоя не те е заслужила до сега :P

подкрепям спокойно бе човек то ако тръгнеш да се отчайваш така няма да си намериш пък ако си намериш няма да има нещо стойностно между вас не бързай и твоето време ще доиде \:D/ \:D/

led_i_ogyn
06-19-2007, 11:54
Когато спреш да търсиш тогава ще намериш...Според мен ако искаш да си с някой трябва да го харесваш, а ти дори не знаеш с кой искаш да си...когато момичето те намери сам ще разбереш защо е ставало така :)

SpOrTs_GiRl
06-19-2007, 12:02
Когато спреш да търсиш тогава ще намериш...Според мен ако искаш да си с някой трябва да го харесваш, а ти дори не знаеш с кой искаш да си...когато момичето те намери сам ще разбереш защо е ставало така :)

подкрепям и съм съгласна със sexy_for_you :-)

Vladokaaa
06-19-2007, 13:02
Еми и аз съм така брат 7-8 месеца съм сам ама кво да правя нема как требва да се примирим!!!

beautiful.soul
06-19-2007, 13:04
момичетата които гледат това са повърхности и глупави.. ти такова момиче ли искаш?

06-19-2007, 13:16
момичетата които гледат това са повърхности и глупави.. ти такова момиче ли искаш?
Да, но са и по-контролируеми.

hiphopgirl
06-19-2007, 16:41
togaa moi 4ovek mn si zabluden :lol:

06-19-2007, 19:28
togaa moi 4ovek mn si zabluden :lol:
кой го казва?
Няква шматка.
Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си, защо ме будиш?
Как съня да гадая
Как да спра да мечтая
Как, лубов да те позная?

refren':
Знай най-гореща
е мойта грешка
и мойте страсти
са най-опасни
пак те чакам в сън
да ми дойдеш

Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си и как да те позная?
Пак съня ще гадая
Пак насън ще мечтая
знай, сама ще те позная

vvs_go
06-19-2007, 20:02
of kvi sa teq fix idei na nedorasyl teenager vzemi sa v ryce kvo misli6 si 4e kat fane6 nqkvi tva 6ti oprai jivota e nqma da go opravi slez na zemqta nau4i se da se 4uvstva6 ok s tova koeto ima6 i si4ko 6si doide na mqstoto

Christian
06-20-2007, 17:03
Ми пич споко ще си намериш любовта не е важно само да сте гаджета, а и да си вярвате да сте сплотени. Аз си мислех, че съм зле, ходих на фитнес станах якичък, мислех си, че впечатлявам, но изглеждах като самовлюбен по едно време. От зимата т.г. не ходя и съм отслабнал но от 9 месеца съм с едно момиче и да ти кажа чесно тя ме харесва такъв, какъвто съм, дали слаб и грозен, красив, силен, празноглав или умен това съм АЗ. Бъди и ти себе си и ще намериш точния човек.

Phenomenon
06-20-2007, 17:20
Мамка му живота е толкова несправедлив :smt009
Гръмни се...

06-20-2007, 17:27
пич,на тая възраст (сигурно си към 16-17 годишен) нито момчетата,нито момичетата знаят какво искат тъй че ако си малко по-различен няма да те забележат,но ти казвам - няма да е така винаги.с времето хората порасват,а и честно казано да си свободен има супер много предимства,само трябва да се замислиш за тях.Има и нещо друго - като всички си имат гаджета ти кво?трябва да си като тях?а мислил ли си си,че след 1-2 месеца се разделят и после други и тн...тва не ми се вижда забавно,