PDA

View Full Version : обрив на пениса



06-19-2007, 11:54
Здравейте. от последния път когато правих секс забелязах че пенисът ми е получил обрив по главичката. интересното в случая е че едновремено с обрива, кожата по поениса ми започна да се бели (примерно както лятото на някои хора им се бели кожата на краката)
Какво да правя? какво е това? и дали е от секса ?

DrSmurph
06-19-2007, 18:11
Predi kolko vreme beshe tozi seks i kolko vreme sled nego se poiavi obriuva? Na kolko godini si?

06-20-2007, 04:44
секса беше преди 5 дни а обрива се появи преди 3 дни... на 17 години съм

DrSmurph
06-20-2007, 17:51
Ako ne ti predstavliava problem - prati mi snimki na maila ako ne mojesh shte te posavetvam da napraish niakoi izsledvania ...
:)

ala bala
06-21-2007, 06:20
Извинявай би ли посъветвал мен защото и аз имам обрив подобен на този?!

типче
06-21-2007, 06:53
явно е плъзнала епидемия, и аз съм със същия проблем,
обрива ми се появи 5 дни след секса без презерватив,
малки червени пъпчици, станаха повече, после връхчетата им се обелиха и пъпчиците се сляха в зачервен обрив
сърби малко, но не минава.
мирише лошо и отделя смегма повече от обикновено.

какво е тва, бактерия или гъба, за да знам с кво да го лекувам
(и не ме пращай на доктор, не съм осигурен и нямам излишни пари за доктори, за аптекар ще намеря)

06-25-2007, 14:00
Здравейте. от последния път когато правих секс забелязах че пенисът ми е получил обрив по главичката. интересното в случая е че едновремено с обрива, кожата по поениса ми започна да се бели (примерно както лятото на някои хора им се бели кожата на краката)
Какво да правя? как ::: во е това? и дали е от секса ?
Абе гей,от кога не си го жулил/мил със сапун и вода/,а гъза на приятелят ти и той сигурно е мръсен и небръснат от векове :smt005

helpos
07-29-2007, 09:22
Ako ne ti predstavliava problem - prati mi snimki na maila ako ne mojesh shte te posavetvam da napraish niakoi izsledvania ...
:)
Dr.Smurph......аз далеч не съм в теен възрастта на 26 съм, ходих и на лекар одрусаха ме пари и нищо. Казаха ми че нищо ми няма. А всъшност пенисът ми продължава да ме сърби някакси от вътре, имах приятелка и правихме СЕКС естествено и то без презерватив на противозачатъчни, първо ми слузтеше а сега само ме сърби като че ли от вътре, имаше по едно време и пъпчици от вън но изчезнаха, предписаха ми микозолон но не помага като че ли имам някакви гадинки от вътрешната сстрана....помощ

07-30-2007, 13:12
и аз имам сащия проблем правих секс с приятелката си без презерватив и после главичката на пениса ми стана бяла и кожата почна да се бели моля помогнете

08-04-2007, 17:35
Момчета най-вероятно имате гъбички - Кандида, отидете при лекар - венерически болести да ви вземат секрет и да го изследват.