PDA

View Full Version : mojeli nqkoi da mi pomogne



Maria_love_Mirko
06-19-2007, 12:25
Zdraveite!!!hodeh sas edno mom4e koeto mnogo ujasno mnogo obi4ah negovite priteli go pitali vqrno li e 4e hodish sas Maria i toi vikal vie ludi li ste be hora sas taq groznata posle tova kato mi go kazvaha tolkova mnogo revah pribirah se vav vka6ti i se i poplakvah i toi kato me zarqzq se razbrahme da sme samo priqteli a az edna ve4er kato bqh plakala toi mi se obajda i mi vika ne iskam sas tebe da sam pritel nito da sam sas tebe vse edno ne se poznavame i qz vikam dobre kakto si re6il taka da e !!!posle kato zatvorih telefona tolkova mnogo revah 4e mislq 4e sas mene e svar6eno 4e jivota e do tam vse o6te nemoga da svikna primislata 4e ne e do men i dnes postoqno mi klika pisah mi edin sms 4e be6e dostat4no qsen po telefona pove4e da ne mi klika da mi iztrii nomera 4e az negovoia sam go iztriala i samo pomnq 4e zvar6a na 7615 !!!!kajete mi kakvo da pravq pobarkvam se bez nego ?????

SpOrTs_GiRl
06-19-2007, 12:30
Той няма собствено мнение.. срам го е да си каже мнението :smt012 щом сте ходили, а той е казал това пред приятелите си.. Той го е казал, за да не се изложи пред тях. (явно те не те харесват) Но все пак.. от къде можеш да си сигурна, че не са те излъгали, че той е казал тва?!

malkata123
06-19-2007, 12:34
ooo mila toi toq e mn zle,mai i toi neznae kakvo iska,purvo 6te ti kazva,4e ne iska da ima ni6to ob6to s tebe posle 6te ti klika......pitai go kakvo iska sega sled kato e bil mn qsen po tela,4e ne iska daje priqteli da ste.....a pone obqsnenie za6to iska dori priqteli da ne ste dadeli ti...???Gore glavata!!!

sexy_for_you
06-19-2007, 12:34
ами според мен момчето те обича,но приятелите оказват вредното влиание.може би те ви настройват един срещу друг.по-добре поговори с него и се разяснете,вместо само да си кликате и да си пишете смс-и.явно ти още го обичаш,той също,но не може да си разясните чувствата.просто поговорете и се разберете нормално.ае успех :-D

Maria_love_Mirko
06-19-2007, 12:48
mislq 4e nqma smisal da govorq sas nego vsi4ko si mi be6e qsno po telefona kogato mi kaza neiskam da te vijdam ti me zagrozqva6 moje da go obi4am ama neiskam da go vijdam vse o6te pove4e da se samonaranqvam a toi da si prai kefa sas drugite momi4eta a az da seda na drugata masq i postoqno da go zapqm daje sazadadoh vpe4etlenie na horata koito bqha okolo nego neznam kakvo da praavq na nego mu palnqt glavata sas gluposti za mene i drugite za nego na mene mnoo sam oabrkana slua4aino vidqh toq saita i vidqh kolko vlubeni momi4eta i mom4eta ima deto si spodelqt temata re6ih i qz moita da q spodelq malko saveti da polu4a ne 4i nqmam priqtelki ama te polovinata po4naha da se zaribqvat sas nego i qz ostanah ssami4ka i re6ih tuk da pi6a za da moji da mi pomognite :smt009 :smt009 :smt009 :smt009

MoHuTo
06-19-2007, 12:49
ами според мен момчето те обича,но приятелите оказват вредното влиание.може би те ви настройват един срещу друг.по-добре поговори с него и се разяснете,вместо само да си кликате и да си пишете смс-и.явно ти още го обичаш,той също,но не може да си разясните чувствата.просто поговорете и се разберете нормално.ае успех :-D

Maria_love_Mirko
06-19-2007, 12:50
ai toi ne iska da me vijda kav e smisala da govorq sas nego da go zagrozqvam nqma smisal da go tarsq neka toi da me potarsi da vidq kolko me obi4a deto uj mi kazva6e 4e mnoo me obi4a ama da vidim tfa kolko e vqrno :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009 :smt009

malkata123
06-19-2007, 14:57
a be mila,gore glavata da ne ti puka trbqva da bude6 nepokiska i da ne ti puka.....zaribqvai se i ti s drugi mom4eta,za da mu e gadno.........i go zabravi....

malkata123
06-19-2007, 14:58
a be mila,gore glavata da ne ti puka trbqva da bude6 nepokiska i da ne ti puka.....zaribqvai se i ti s drugi mom4eta,za da mu e gadno.........i go zabravi....

mechtaq_za_teb
06-19-2007, 15:14
Mili4ka,nedei da se izmychvash s nego.Sled kato slusha priqtelite si i nqma sobstveno mnenie za nishto,ne te zaslujava.No ti si reshavash kakvo da pravish.Ako reshish,pogovori s nego,no spored men nqma smisal.Ako te haresva ne bi trqbvalo mnenieto na koito i da e da ima nqkakvo zna4enie za nego.Qvno v slu4aq ne e taka.

sasha_90
06-19-2007, 15:18
Колко по- силно трябва да те нарани,че да спреш да се занимаваш с него?!

koalka
06-19-2007, 18:15
Побъркваш се без него, но не си заслужава и ще го разбереш.След време ще се чудиш как си могла да харесваш такова момче, което те е унижило така, вместо да бъде честен с теб.

Maria_love_Mirko
06-19-2007, 19:45
Колко по- силно трябва да те нарани,че да спреш да се занимаваш с него?!

mojebi kolkoto ida me narani nqma da go zabravq 6toto dostat4no mnogo go obi4am 4e da mu prostq vsqkva bolka ama 6te ostavq toi da se zataji za mene makra 4e me boli

lovers
06-19-2007, 20:21
Пффф такова "животно" не заслужава нито да му говориш нито да плачеш за него нито да го допуснеш до себе си отново!Знам че е адски трудно но го забрави!

Anf3tamin4o
06-19-2007, 20:34
ojebi kolkoto ida me narani nqma da go zabravq 6toto dostat4no mnogo go obi4am 4e da mu prostq vsqkva bolka ama 6te ostavq toi da se zataji za mene makra 4e me boli
Ми ето един път те е обидил как би могла да го допуснеш до теб искаш пак ли да се повтори.Просто бъде НЕпукистка както казаха по горе.

06-19-2007, 20:39
Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си, защо ме будиш?
Как съня да гадая
Как да спра да мечтая
Как, лубов да те позная?

refren':
Знай най-гореща
е мойта грешка
и мойте страсти
са най-опасни
пак те чакам в сън
да ми дойдеш

Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си и как да те позная?
Пак съня ще гадая
Пак насън ще мечтая
знай, сама ще те позная

06-19-2007, 20:40
Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си, защо ме будиш?
Как съня да гадая
Как да спра да мечтая
Как, лубов да те позная?

refren':
Знай най-гореща
е мойта грешка
и мойте страсти
са най-опасни
пак те чакам в сън
да ми дойдеш

Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си и как да те позная?
Пак съня ще гадая
Пак насън ще мечтая
знай, сама ще те позная

thaiFighter
06-19-2007, 20:48
na kolko si godini na kolko e toi i ot kolko vreme hodite???kaji mi i shte opitam da ti dam nqkoi suvet

thaiFighter
06-19-2007, 20:50
na kolko si godini na kolko e toi i ot kolko vreme hodite???kaji mi i shte opitam da ti dam nqkoi suvet...zasht0t0 ti moje da si si mislila 4e neshtata sa seriozni no toi prosto da te e imal ei tai za broikata

06-19-2007, 20:55
Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си, защо ме будиш?
Как съня да гадая
Как да спра да мечтая
Как, лубов да те позная?

refren':
Знай най-гореща
е мойта грешка
и мойте страсти
са най-опасни
пак те чакам в сън
да ми дойдеш

Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си и как да те позная?
Пак съня ще гадая
Пак насън ще мечтая
знай, сама ще те позная

Maria_love_Mirko
06-19-2007, 21:13
moje bi nqm a da sam sas nego otnovo no pone da si bqhme ostanali nai dobri prieteli a ne kadeto minem i da se zadminevame da se gledame sas lo6i o4i

Maria_love_Mirko
06-19-2007, 21:15
na kolko si godini na kolko e toi i ot kolko vreme hodite???kaji mi i shte opitam da ti dam nqkoi suvet...zasht0t0 ti moje da si si mislila 4e neshtata sa seriozni no toi prosto da te e imal ei tai za broikata
az sam na 16 toi e na 18 mi blizo 2meseca

GeGeTo
06-19-2007, 23:38
moga da ti kaja mila,4e prejiviax po4ti su6toto.priqtelite na biv6iq mi ne me xaresvaxa i vseki zad guba mi govore6e kakvo li ne za men.suveta,koito moga da ti dam e ne trugvai otnovo s nego,za6toto toi neprekusnato 6te bude razdvoen i 6te leti ty kum teb,ty kum priqtelite si,a ot tva polza niama i nikoga pri tva polujenie nemoje da se polu4i pulnocenna vruzka... neznam pri men pone be6e taka,a puk ti 6te si re6i6 kakvo 6te pravi6.YSPEX

Maria_love_Mirko
06-20-2007, 06:33
moga da ti kaja mila,4e prejiviax po4ti su6toto.priqtelite na biv6iq mi ne me xaresvaxa i vseki zad guba mi govore6e kakvo li ne za men.suveta,koito moga da ti dam e ne trugvai otnovo s nego,za6toto toi neprekusnato 6te bude razdvoen i 6te leti ty kum teb,ty kum priqtelite si,a ot tva polza niama i nikoga pri tva polujenie nemoje da se polu4i pulnocenna vruzka... neznam pri men pone be6e taka,a puk ti 6te si re6i6 kakvo 6te pravi6.YSPEX
mi 4e az nqma da tragna sas nego nqma no mi e gadno seipak sam go obi4alo moje da e za kratko za 2 meseca no si go obi4akam taka dobre zavarvqha ne6tata i taka si4ko gadno pruklu4i ujas

rosu
06-20-2007, 06:43
Той просто те е използвал, не разбираш ли?!?И аз имах подобен случай.Излиза с теб, а всъщност на всички разправя, че е отвратен от теб и че никога не би се хванал с такава"грозница".Като гледам си се побъркала от любов и май доста сълзи си изплакала... :cry: :cry: :cry:
А щом така грубо те е отблъснал...Не знам, ако наистина много го обичаш, поговори с него за отношенията ви.Ако отново те отблъсне, наистина се откажи. #-o

Maria_love_Mirko
06-20-2007, 07:25
Той просто те е използвал, не разбираш ли?!?И аз имах подобен случай.Излиза с теб, а всъщност на всички разправя, че е отвратен от теб и че никога не би се хванал с такава"грозница".Като гледам си се побъркала от любов и май доста сълзи си изплакала... :cry: :cry: :cry:
А щом така грубо те е отблъснал...Не знам, ако наистина много го обичаш, поговори с него за отношенията ви.Ако отново те отблъсне, наистина се откажи. #-o
kak da govorq sas nego kato az prez cqloto vreme sam go zagrozqvala mnogo mi e gadno do sq sas mom4e koeto sam hodila ne be6e taka prikazvalo za mene 4e dokat po vreme na hodene da prikazva 4e ne hodim a samo ma bil ebal ebahti i otvrata mnooo mi e gadno 4e mnoo jeestok na4in me zaeba napravo se podigra sas mene a pak si4ko sam mu davala ot mene (e pone za mene e taka ) mislq 4e ni6to ne mu lispava6e 4e taka da prikazva daje i da hodi da se zaribqva sas edna moq priqtelka i da i pi6e sms 4e iskal neq tq pove4e go bila privli4ala neznam si ko napravo jivota mi e ad tfa m,ojebi mai 6tom mi go kazva 4e sam grozna mojebi nasitina bi trqbvalo da ida vav tfa predavane palna promqna malko da me razhubavqt :smt009 :smt009 :smt009 :smt009

Leksi23
06-20-2007, 07:42
Мила не се занимавай изобщо с него. Не си заслужава въобще да страдаш задарди гадняр като него. Живей си живота, той и без него продължава миличка, от опит ти го казвам. Не си струва да си с човек които те кара да страдаш и не те оценява. Успех!

Maria_love_Mirko
06-20-2007, 07:55
Мила не се занимавай изобщо с него. Не си заслужава въобще да страдаш задарди гадняр като него. Живей си живота, той и без него продължава миличка, от опит ти го казвам. Не си струва да си с човек които те кара да страдаш и не те оценява. Успех!
absolutno vinagi e takava karate da strada6 kato 4eta tuka vav saita horata imat vrazki po 2 3 godini neznam kak izdarjat tolkova kato az edva 2 meseca nemojah da izraja sas mom4eto koeto obi4ah

mrysnika
06-20-2007, 07:56
Kato samo si pomislish,che toq BOKLUK utre shte go zabravish,a ti sega si naranena... :smt011 Ne mu se davai,za da postapi taka trqbva da e MNOGO zle momcheto! Zabravi go i nikak ne misli za nego,shte ima nqkoi,koito DA TE ZASLUJI!!

Maria_love_Mirko
06-20-2007, 08:00
[quote=sladursko_tigar4e]Мила не се занимавай изобщо с него. Не си заслужава въобще да страдаш задарди гадняр като него. Живей си живота, той и без него продължава миличка, от опит ти го казвам. Не си струва да си с човек които те кара да страдаш и не те оценява. Успех!
absolutno vinagi e takava karate da strada6 kato 4eta tuka vav saita horata imat vrazki po 2 3 godini neznam kak izdarjat tolkova kato az edva 2 meseca nemojah da izraja sas mom4eto koeto obi4am e po to4no toi nemoja de

Maria_love_Mirko
06-20-2007, 08:03
Kato samo si pomislish,che toq BOKLUK utre shte go zabravish,a ti sega si naranena... :smt011 Ne mu se davai,za da postapi taka trqbva da e MNOGO zle momcheto! Zabravi go i nikak ne misli za nego,shte ima nqkoi,koito DA TE ZASLUJI!!
nemoga da ne mislq za nego postooqno mi e vav akala nadali 6te ima takav koito da me obi4a postoqno poipadam vse na bokluci deto posle az stradam za toq det duha