PDA

View Full Version : Защо в България нама мажоретки?



06-19-2007, 14:13
Защо в България нама мажоретки? Със какво "готините" момичета заслужават това название? С курвенско въртене на краката ли? Защото в САЩ в гимназията мажоретките са едни от най-готините, защото, също като спортистите, с неуморен труд тренират. А българските момичета им е лесно, ходят без дрехи и с два тона грим и вече са харесвани. За разлика от тях обаче, на българските мъже също им се изисква да са мускулести за да ги харесват.

led_i_ogyn
06-19-2007, 14:17
Има мажоретки една приятелка е такава...ама аз малко не разбирам тфа... "С курвенско въртене на краката ли"... [-X [-X [-X

Zealot
06-19-2007, 14:18
поредният заблуден,АМЕРИКАнизиран човек който каквото види по телевизията го възприема като реален свят и вярва на тези глупости...

06-19-2007, 14:19
Да, българките, които са харесвани постигат това само с външен вид. И спортиските са харесвани, но не е толкова важно. Може да е саката по физкултура, но я харесват, щото е курве и се надува и си слага много грим. За разлика от тях, ние, също като американците трябва да се трудим за да изглеждаме добре. На жените им е лесно - всяка с малко грим става красива.

06-19-2007, 14:20
Българките са добре, за да са харесвани нищо не правят, освен:
слагат грим и лъскави бижута, обличат готини дрешки, въртят дупета.
Защо жената не ходи с мъж, който е слаб по физкултура?

Djobno_Gadje_
06-19-2007, 14:34
OMG!!! Mai mn amerikanski filmi gleda6

06-19-2007, 14:58
Българките са добре, за да са харесвани нищо не правят, освен:
слагат грим и лъскави бижута, обличат готини дрешки, въртят дупета.
Защо жената не ходи с мъж, който е слаб по физкултура?
Българките са курви, а българите - нищожества.

gangstata
06-19-2007, 15:20
yyyyyyyyy naprotiv ima,daje ima dosta dobri.WONDERS i TITAN sa nai-dobrite v bg.ama e dosta trydno da si svqstna majoretka :"momi4eta izpravete krakata,vdignete glavite,ne se razseivaite"(nai-4estite repliki na moita trenerka) :D

Br0KeN*HeArt
06-19-2007, 16:17
Еми мила да те светна че просто си много зле!!! =D> Ти какво си мислиш, че някоя като стане мажоретка и вече е звезда...?!Нещо ми се струва че си доста депресирана от американските филми...Мажоретки има и в България...!В старото ми училище бяха най-добрите от цяла България...Wonders...
А не разбирам защо толкова завиждаш на момичетата които малко или много са "известни"...в това да се облечеш както ти харесва и да сложиш грим не виждам нищо лошо... :-k

Just_say_no
06-19-2007, 16:25
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Как да няма мажоретки в БГ е ???? При нас във всяка гимназия има. :smt016 Но тук, за да си готин трябва да танцуваш модерни танци, брейк денс или нещо подобно... Тогва всички ти се кефят и ставаш много известен.


За пояснение: аз съм от Бургас.

SpOrTs_GiRl
06-19-2007, 17:11
Има мажоретки в България, разбира се :-D

S_L_A_D_U_R_K_A
06-19-2007, 18:36
Има, аз съм мажоретка в мойта гимназия :)

Uptown_soldier
06-19-2007, 18:39
Защо в България нама мажоретки? Със какво "готините" момичета заслужават това название? С курвенско въртене на краката ли? Защото в САЩ в гимназията мажоретките са едни от най-готините, защото, също като спортистите, с неуморен труд тренират. А българските момичета им е лесно, ходят без дрехи и с два тона грим и вече са харесвани. За разлика от тях обаче, на българските мъже също им се изисква да са мускулести за да ги харесват.

Тази тема не е за тук, а и не разбирам какво искаш?

hoseto_
06-19-2007, 18:40
доколкото знам мажоретки има но само в спортните училища. Все пак не сме америка и гимназиите нямат собствени футболни отбори

Just_say_no
06-19-2007, 20:30
доколкото знам мажоретки има но само в спортните училища. Все пак не сме америка и гимназиите нямат собствени футболни отбори

imat. pone tuk v Burgas ima otbori i to ne samo futbolni. Po basket i po volei bol sa6to ima (za vsqka gimnaziq pootdelno) i te si imat majoretki.

06-19-2007, 20:33
Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си, защо ме будиш?
Как съня да гадая
Как да спра да мечтая
Как, лубов да те позная?

refren':
Знай най-гореща
е мойта грешка
и мойте страсти
са най-опасни
пак те чакам в сън
да ми дойдеш

Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си и как да те позная?
Пак съня ще гадая
Пак насън ще мечтая
знай, сама ще те позная

Just_say_no
06-20-2007, 04:57
Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си, защо ме будиш?
Как съня да гадая
Как да спра да мечтая
Как, лубов да те позная?

refren':
Знай най-гореща
е мойта грешка
и мойте страсти
са най-опасни
пак те чакам в сън
да ми дойдеш

Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си и как да те позная?
Пак съня ще гадая
Пак насън ще мечтая
знай, сама ще те позная

:smt017 :smt017 :smt017

SunnyG
06-20-2007, 05:03
Има мажуретки.В моето училище имаме,макар,че за нищо не стават...но има и други училища,в които има и там не са зле..

..:sUnRiSe:..
06-20-2007, 06:12
Тапак как да няма мажоретки ве... В МОЕТО УЧИЛИШТЕ СА ЦЯЛ ОТБОР :shock:
и в моето също . Мажоретки има а ти вярно много филми гледаш

Sevt
06-20-2007, 06:22
В повечето училища няма / изключвайки там разни спортни и тн.. /
А гимназиите имат собствени футболни отбори даже има и първенство ;)

А тебе закво са ти тея мажоретки ? Ае стига само копирали тъпите американци :/

PankO
06-20-2007, 07:07
:smt017 :smt017 :smt017

Аз по цялата тема съм така.


Още една ъпсурдно тъпа тема за загуба на време о.0

AliceSw
06-20-2007, 07:15
мажоретки има и при нас, ама нещо не са най-вървежните, така де, ние и 2 Мис си имаме, ама и те нещо не са особено на почит

tequila
06-20-2007, 08:11
мажоретки има ... а междудругото що не вземем да си преустроим Президентството в Белия дом , тогава "Храстът" може да ни удостои с присъствието си за още два дни пффф #-o

CaRaMel_lipS
06-20-2007, 08:28
Първо в България има мажоретки, братовчедка ми е една от тях и бих казала, че са много добри.Ходиха в Испания и в Германия и спечелих две награди за първо место с местният оркестър.И второ, мястото на темата не е тук. [-X

MaLkO_bIjU
06-20-2007, 08:41
6to da nqma we???as sam majoretkav u4ili6te i otdelno treniram moderen balet 8)

06-20-2007, 08:46
Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си, защо ме будиш?
Как съня да гадая
Как да спра да мечтая
Как, лубов да те позная?

refren':
Знай най-гореща
е мойта грешка
и мойте страсти
са най-опасни
пак те чакам в сън
да ми дойдеш

Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си и как да те позная?
Пак съня ще гадая
Пак насън ще мечтая
знай, сама ще те позная

CaRaMel_lipS
06-20-2007, 08:50
Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си, защо ме будиш?
Как съня да гадая
Как да спра да мечтая
Как, лубов да те позная?

refren':
Знай най-гореща
е мойта грешка
и мойте страсти
са най-опасни
пак те чакам в сън
да ми дойдеш

Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си и как да те позная?
Пак съня ще гадая
Пак насън ще мечтая
знай, сама ще те позная(


Би ли престанал/а да пускаш това нещо ? :-k :-k

lLady_MooN_RaiN
06-20-2007, 10:05
Защо да няма. В моето училище има мажоретен състав.

ODB36
06-20-2007, 10:56
пич няма смисъл да се оплакваш от българките че небили мажоретки,тука братче всяка втора е пичка та дрънка,а в америка всичките са дебели и грозни,мнооого рядко да се загледаш по някоя,така че няма кво да се оплакваш тия мажоретки дето си ги гледал по филмите в реалноста не съществуват (или може да съществуват ама всичките са вълци :D )

beb4ety
06-20-2007, 12:52
:smt005 :smt005 :smt005 Ti tap li si ili da ??? :D Kak da nqma majoredki be ?? :smt005

07-07-2007, 09:46
Мисля че изобщо не сте наясно с реалността.Бъркате мажоретка с клакьорка.А това са две съвсем различни неща.Това което обсъждате са клакьорките-кълчат се,викат за отбора и показват крака.Мажоретка-това е СПОРТ! съчетал модерен танци и акробатика.Така че мажоретките не са нафукани,безмозъчни,наплес кани с тонове грим кукли;те са спортисти.Така че моля не бъркайте едните с другите. :smt018

Mimka_sweet
07-07-2007, 10:49
Гледай си американските тийнейджърски филмчета там мажоретките ляляляляля и сички ще са доволни :-D

07-14-2007, 21:22
ami ima da ti kaja az sam bila 2 gidini na lukoil...majoretki ima no ne sa kato po filmite vse pak realnosta e razli4na....pri nas mu vikame moderen balet...tam puk nqma tolkova tancuva6ti formacii

ХрС
07-14-2007, 22:22
Ами тук в моя град има мъжоретки,че и оркестър барабар с тях! Но наистина им се носи славата на курви! Защото все пак не мое да носиш пола,която като клекнеш или се наведеш да открива всичките ти принадлежности! Но все пак за това са толкова гледани! Наистина в другите страни мажоретките са на почит! И в България,ако не си с пет тона грим забрави да ти обърнат грам внимание! :) Такъв е живота :)

KyKJlu4KaAa
07-15-2007, 08:08
:smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026

IKisseDAGirL
07-15-2007, 08:13
И ние имаме мажоретки и са много зле горките.. :x На дипломирането на абитуриентите трябваше да изпълняват някакъв танц и тотално се оляха ](*,)

BlueForever
07-15-2007, 08:20
Защо в България нама мажоретки? Със какво "готините" момичета заслужават това название? С курвенско въртене на краката ли? Защото в САЩ в гимназията мажоретките са едни от най-готините, защото, също като спортистите, с неуморен труд тренират. А българските момичета им е лесно, ходят без дрехи и с два тона грим и вече са харесвани. За разлика от тях обаче, на българските мъже също им се изисква да са мускулести за да ги харесват.
Има Има ... В 1 АЕГ София има .

MimityYy
07-15-2007, 11:11
да ,наистина в Америка мажоретките са доста по-различни от българските ,тъй като в България тези момичета отиват на мача и просто почват да подкрепят отбора си и най-много да измислят някой танц ..а в Америка мажоретките са освен танцйорки и гимнастички.има си специални конкурси за мажоретки и т.н.

beb4ety
07-15-2007, 11:18
:lol: ima mn qsnoo edna fr e majoretka i takiva temi ima ve4e PISNAMI :evil:

ledenakrasota
07-15-2007, 11:52
Защо в България нама мажоретки? Със какво "готините" момичета заслужават това название? С курвенско въртене на краката ли? Защото в САЩ в гимназията мажоретките са едни от най-готините, защото, също като спортистите, с неуморен труд тренират. А българските момичета им е лесно, ходят без дрехи и с два тона грим и вече са харесвани. За разлика от тях обаче, на българските мъже също им се изисква да са мускулести за да ги харесват.

В България има мажоретки,а ти си поредния повърхностен заблуден тип :smt016 Отиди на мач по баскетбол и там може да видиш :smt019 Американките не ни превъзхождат по отношение на спорта въпреки,че по темата много има да се обяснява :smt019 Мажоретките не са за да са готини,а за да подгряват публиката преди излизането на отбора и по време на паузите.Само,че в днешно време възприемането на света тотално се изчанчва.Вместо мажоретката да се възприема,като подгряваща атмосферата лице, ролята й е изкривена,като труфей или титла на поредната мимолетно нашумяла лигла :smt019 А това е типично за гимназийте в Америка.Българите са световно признати в цял свят със спорта и музиката си.Точно бг. жени сумати пъти са доказвали превъзходството си по физика пред американките.И докато т.н. от теб трудолюбиви американки се бъхтят в тренировки,БЪЛГАРКИТЕ хвърлят нищожни усилия за поддържане на добра форма в сравнение с американките.Не,че и на нас не ни е трудно и адски труд хвърламе,но ДА! НИЕ постигаме по-бързи резултати от американките :smt019 Казвам го от личен опит :smt019
Изяш се от яд :smt021 :smt075

07-15-2007, 13:10
Защо в България нама мажоретки? Със какво "готините" момичета заслужават това название? С курвенско въртене на краката ли? Защото в САЩ в гимназията мажоретките са едни от най-готините, защото, също като спортистите, с неуморен труд тренират. А българските момичета им е лесно, ходят без дрехи и с два тона грим и вече са харесвани. За разлика от тях обаче, на българските мъже също им се изисква да са мускулести за да ги харесват.

В България има мажоретки,а ти си поредния повърхностен заблуден тип :smt016 Отиди на мач по баскетбол и там може да видиш :smt019 Американките не ни превъзхождат по отношение на спорта въпреки,че по темата много има да се обяснява :smt019 Мажоретките не са за да са готини,а за да подгряват публиката преди излизането на отбора и по време на паузите.Само,че в днешно време възприемането на света тотално се изчанчва.Вместо мажоретката да се възприема,като подгряваща атмосферата лице, ролята й е изкривена,като труфей или титла на поредната мимолетно нашумяла лигла :smt019 А това е типично за гимназийте в Америка.Българите са световно признати в цял свят със спорта и музиката си.Точно бг. жени сумати пъти са доказвали превъзходството си по физика пред американките.И докато т.н. от теб трудолюбиви американки се бъхтят в тренировки,БЪЛГАРКИТЕ хвърлят нищожни усилия за поддържане на добра форма в сравнение с американките.Не,че и на нас не ни е трудно и адски труд хвърламе,но ДА! НИЕ постигаме по-бързи резултати от американките :smt019 Казвам го от личен опит :smt019
Изяш се от яд :smt021 :smt075
1. За пореден път се убеждавам, че в този форум се прекалява с употребата на думи като повърхностен.
2. За спорта наистина сме световнопризнати, но за музиката, добре ли си? Какво ти става? Кой знае за Преслава в САЩ, Русия или друга държава?
3. Да, така е, но ти си себичен човек, с който не може да се говори нормално, много си повърхностна за да се говори цивилизовано с теб.
пс. Аз не съм авторът на темата.

ledenakrasota
07-15-2007, 15:05
Защо в България нама мажоретки? Със какво "готините" момичета заслужават това название? С курвенско въртене на краката ли? Защото в САЩ в гимназията мажоретките са едни от най-готините, защото, също като спортистите, с неуморен труд тренират. А българските момичета им е лесно, ходят без дрехи и с два тона грим и вече са харесвани. За разлика от тях обаче, на българските мъже също им се изисква да са мускулести за да ги харесват.

В България има мажоретки,а ти си поредния повърхностен заблуден тип :smt016 Отиди на мач по баскетбол и там може да видиш :smt019 Американките не ни превъзхождат по отношение на спорта въпреки,че по темата много има да се обяснява :smt019 Мажоретките не са за да са готини,а за да подгряват публиката преди излизането на отбора и по време на паузите.Само,че в днешно време възприемането на света тотално се изчанчва.Вместо мажоретката да се възприема,като подгряваща атмосферата лице, ролята й е изкривена,като труфей или титла на поредната мимолетно нашумяла лигла :smt019 А това е типично за гимназийте в Америка.Българите са световно признати в цял свят със спорта и музиката си.Точно бг. жени сумати пъти са доказвали превъзходството си по физика пред американките.И докато т.н. от теб трудолюбиви американки се бъхтят в тренировки,БЪЛГАРКИТЕ хвърлят нищожни усилия за поддържане на добра форма в сравнение с американките.Не,че и на нас не ни е трудно и адски труд хвърламе,но ДА! НИЕ постигаме по-бързи резултати от американките :smt019 Казвам го от личен опит :smt019
Изяш се от яд :smt021 :smt075
1. За пореден път се убеждавам, че в този форум се прекалява с употребата на думи като повърхностен.
2. За спорта наистина сме световнопризнати, но за музиката, добре ли си? Какво ти става? Кой знае за Преслава в САЩ, Русия или друга държава?
3. Да, така е, но ти си себичен човек, с който не може да се говори нормално, много си повърхностна за да се говори цивилизовано с теб.
пс. Аз не съм авторът на темата.

:smt005 :smt005 Приемам критики спокойно :smt016 Не ям хора,но никой не говори за разни Преслави :smt016 Ако си чувал или чувала за Софийската фил хармония,Васко Василев,Минчо Минчев,бг.деца печелещи конкурси в чужбина за пеене и т.н. ще схванеш за какво става въпрос.А колкото до тона ми,както автора се изразява без да е светнат по въпроса(поне за мен,защото съм виждала обратното) и то с крайни исказваня,не виждам нищо лошо до го светна по същия начин :wink: мерси за вниманието :smt008