PDA

View Full Version : predlojeniq?



mi6lenceto9
06-19-2007, 15:41
Nqkoi 6te mi predloji li mqsto kadeto moje da se pravi sex posred bql den bez da imate pome6teniq i takiva podobni ne6ta.no bez nikoi da vidi.nqkvo po skrito mqsto.naprimer na plaja(ne na more a na basein)tam kade moje da se napravi?ili v dvora na nqkoe y4ili6te nqkvo skri6no mqsto ima li?predlojeniq?

bulgarche
06-19-2007, 15:45
Някоя градинка, на покрива на блок, в тоалетната на заведение, в съблекалнята на басейна, на полянка покрай града...

Sh@d0w
06-19-2007, 15:47
Nqkoi 6te mi predloji li mqsto kadeto moje da se pravi sex posred bql den bez da imate pome6teniq i takiva podobni ne6ta.no bez nikoi da vidi.nqkvo po skrito mqsto.naprimer na plaja(ne na more a na basein)tam kade moje da se napravi?ili v dvora na nqkoe y4ili6te nqkvo skri6no mqsto ima li?predlojeniq?

ела в нас-там е най-скришно :-D
По темата:подкрепям по горното мнение и на Milena_Pld а също така можеш и на някоя по забутана градинка (казвам го от личен опит) :wink:

mi6lenceto9
06-19-2007, 15:49
dobre,no ako na momi4eto mu e za 1-vi p1t?

gazarka
06-19-2007, 16:03
dobre,no ako na momi4eto mu e za 1-vi p1t?
togava spored men e zadaljitelno da si e na leglo v nqkoq staq,ako nqmate mqsto idete na hotel.no po dobre da si e na udobno mqsto,vse pak moje da boli da ima kruv...

shizzle
06-19-2007, 16:04
Тогава чакаш.

Де да ви знам хора! Аз, като момче, не исках да си загубя девствеността на някаква пейка, криейки се от хората, бързайки да свърша.. Пък ти!

За първия път трябва да имате интимност, уединеност и най-важното - ВРЕМЕ И УСЛОВИЯ да се отпуснеш и възбудиш достатъчно. Не е като да ти го пъхне и да стане от първия път.

Sisilota
06-19-2007, 16:17
Тогава чакаш.

Де да ви знам хора! Аз, като момче, не исках да си загубя девствеността на някаква пейка, криейки се от хората, бързайки да свърша.. Пък ти!

За първия път трябва да имате интимност, уединеност и най-важното - ВРЕМЕ И УСЛОВИЯ да се отпуснеш и възбудиш достатъчно. Не е като да ти го пъхне и да стане от първия път.

Съгласна съм с теб. Но вече с опита, трябва да има и разнообразие според мен...
Иначе по темата, може да пробваш в някое храстче... градинка...
Виж в Пловдив си имат тепета... :-D

Dilian4enceto
06-19-2007, 16:21
Задължително на легло,толкова ли няма къде!?Все пак първият път не трябва да се претупва!!!Намерете начин на легло,например в хотел както по-горе казаха

mi6lenceto9
06-19-2007, 17:35
mersi mn za mneniqta vi :)

Killy
06-19-2007, 17:40
Определено на легло...На мен приятелката ми се колебаеше дали да е на легло и ми тикаше некви други варианти...и още не съм си получил дозата...ама може би тая събота :)