PDA

View Full Version : Ne moga s nikoi drug



06-19-2007, 15:44
Ne moga da obi4am drug sled nego,probvah mnogo pyti no prosto ne stava.Razdelihme se ve4e predi godina i sedem meseca,no o6te ne moga da go zabravq prez tova vreme sum bila s mnogo mom4eta i sum se zalagvala,4e imam 4uvstva kum tqh,na momenti dori sym si mislila 4e sum vlubena,no ne sym bila i ve4e nqma i da byda,kakvoto i da pravq vse gi sravnqvam s nego,vse mi napomnqt na nego,makar 4e nqmat ni6to ob6to...
Ve4e sym se primirila i znam 4e kakvoto i da pravq nqma da sre6tna drug,prosto nikoi ne bi mogal da go zameni i ne za6toto e ne6to osobeno ili za6toto e nezamenim,prosto za men e edinstven i izgubih nadejda da go zabravq nqkoi den!
Samo ne mi kazvaite 4e ne postapvam pravilno,4e si propilqvam jivota,4e 6te se vlubq v drug,i ne me ubejdavaite 4e jivota e pred men i 4e teparva mi predstoi da sre6tam drugi mom4eta,4e prosto ne sum namerila podhodq6tiq i t.n vsi4ki teq ne6ta gi znam,no i sum sigurna 4e nqma da obi4am drug taka,moje da ne e pravilno,moje da ne e logi4no,moje da ne e normalno,no prosto go 4uvstvam i tova e.Ne iskam da mi davate saveti ili ne6to takova,prosto iskah da go kaja nqkade.Ako iskate me smqtaite za luda ili za kakvato si re6ite,vse mi e taq.Blagodarq na vsi4ki koito pro4etoha :!:

cherinka
06-19-2007, 15:51
ne postapvam pravilno,4e si propilqvam jivota,4e 6te se vlubq v drug,i ne me ubejdavaite 4e jivota e pred men i 4e teparva mi predstoi da sre6tam drugi mom4eta,4e prosto ne sum namerila podhodq6tiq
:-$

Само ще ти кажа да не си толкова вироглава и инат, защото ти сама каза какво трябва.


no i sum sigurna 4e nqma da obi4am drug taka
За нямането - няма.
Но може "следващия" да го обичаш по-силно.


Абе, каквото и да си говорим, винаги ще се намери човек, който да ни накара да забравим предишния така, както не сме си представяли до сега.
Така, лееееко оптимистично и банално е, но и тоя момент го има.




След като не искаш съвети, какъв е смисъла да пишеш всичко това, като дори и никъде не си казала, че "просто споделяш" :-D
Щото тва е форум за оплаквания и страданията по една "любов" и все някви такива лоши чувства и помисли и размисли и блааа :smt016

Presley
06-19-2007, 15:51
Раэбшрам те напълно-И аэ съм в това положение от почти 2 години.По едно време бях доста отчаяна ,но с течение на времето отчаянието ми отмина.Раэбира се,че няма да те съдя.Човек не може да командва чувствата си и сърцето си...!Нямам какво да те посъветвам,освен да гледаш нопред и в никакъв случай да не губиш надежда.Эвучи глупаво ,иэтъркано и как ли още не,но е вярно.Опитвай отново и отново и току виш срещнеш подходящия.Просто не се отчайвай!

06-19-2007, 15:59
Вижте сега момичето хем ви казва да не я упреквате вие пак ще срещне друг и т.н.Права си рабирам те защото и при мен е така с разликата е аз не съм си изгубил приятелката но съм сигурен че ако това стане и аз ще съм като теб :cry: :cry: :cry: защо не опиташ друго ПРОБВАЙ ПАК ДА ВЪРНЕШ ЛЮБИМИЯ СИ ЧОВЕК :D

shaka_kan
06-19-2007, 16:12
p0znat0 4uvstv0:( n0 znae6 li...minaha 6 g0dini i moga da kaja,4e 4uvstvata mi sa istinali, n0 ne d0 takava stepen, 4e da g0 zabravq...vinagi kato go vidq i sarceto mi bie kato ludo,n0 sum g0 priela. Imam si sega priaqtel, k0it0 0bi4am p0ve4e 0t vsi4k0...vinagi sum kazvala,4e t0i e vt0ria maj, k0it0 sum obi4ala istinski! a drugite mi priateli sa bili pr0st0 ne6t0 vremenno...ta sled 5 godini lutane namerih otn0v0 maj, k0it0 uvajavam, haresvam, p0znavam i obi4am!ve4e g0dina sme zaedn0 i ne moga da si predstavq da sum dale4 0t neg0!

mechtaq_za_teb
06-19-2007, 16:14
Razbiram te napalno. :smt010
Samo edno shte kaja:Imash li jelanie,mojesh da postignesh vsichko.

06-19-2007, 16:26
Вижте сега момичето хем ви казва да не я упреквате вие пак ще срещне друг и т.н.Права си рабирам те защото и при мен е така с разликата е аз не съм си изгубил приятелката но съм сигурен че ако това стане и аз ще съм като теб :cry: :cry: :cry: защо не опиташ друго ПРОБВАЙ ПАК ДА ВЪРНЕШ ЛЮБИМИЯ СИ ЧОВЕК :D
Ne tova e prosto nevazmojno ve4e,parvo za6toto toi otdavna ve4e ne siak da e s men,ili pone taka se darji,i vtoro toi postapi mn zle s men,i ne mislq 4e bih mogla da mu prostq makar i o6te da go obi4am otno6eniqta ni nikoga ne mogat da bydat sa6tite kato predi sled teq ne6ta koito se slu4iha mejdu nas,pak az ve4e mu nqmam nikakvo doverie,a taka ni6to nqma da se polu4i.Prosto nie se postarahme da ubiem vsqka nadejda mejdu nas da stane ne6to...samo deto ne ubihme i 4uvstvata ili pone moite...
Ina4e blaodarq na vsi4ki za razbiraneto

06-19-2007, 16:28
Вижте сега момичето хем ви казва да не я упреквате вие пак ще срещне друг и т.н.Права си рабирам те защото и при мен е така с разликата е аз не съм си изгубил приятелката но съм сигурен че ако това стане и аз ще съм като теб :cry: :cry: :cry: защо не опиташ друго ПРОБВАЙ ПАК ДА ВЪРНЕШ ЛЮБИМИЯ СИ ЧОВЕК :D
Ne tova e prosto nevazmojno ve4e,parvo za6toto toi otdavna ve4e ne iska da e s men,ili pone taka se darji,i vtoro toi postapi mn zle s men,i ne mislq 4e bih mogla da mu prostq makar i o6te da go obi4am otno6eniqta ni nikoga ne mogat da bydat sa6tite kato predi sled teq ne6ta koito se slu4iha mejdu nas,pak az ve4e mu nqmam nikakvo doverie,a taka ni6to nqma da se polu4i.Prosto nie se postarahme da ubiem vsqka nadejda mejdu nas da stane ne6to...samo deto ne ubihme i 4uvstvata ili pone moite...
Ina4e blaodarq na vsi4ki za razbiraneto

dfv
06-19-2007, 16:29
qsna si mi i az sam taka v momenta no v jivota mi se poqvi 4ovek koito miska naistina da bade s men a az vse o6te mislq az parvata si lubov po tazi logika ako prodaljavam tai nikoga nqma da bada s dryg i nemoga da prevazmogna fakta 4e trq da sam s dryg ama iskam nqkoi da me obi4a i uvajava mn e trudno ako i ti iska6 nqkoi da te obi4a pozvoli tiva da se slu4i