PDA

View Full Version : Косичка?



UnaBletoLoVeU
06-19-2007, 16:07
Много съжалявам, че ви занимавам с глупости, но за мен е важно. Днес се подстригах и в момента косата ми е с дължина до раменете. Не е на пластове и имам късо бретонче на едната страна. Искам да помоля ако някой има някакви идеи как да си правя косата, защото в момента стои крайно отчайващо.. :( Ако може и снимки или нещо..наистина ще съм много благодарна
ПП. Косата ми е права.

Ellie
06-19-2007, 16:29
Ако имаш снимка-супер. :D

LoReTo
06-19-2007, 16:34
Мойта коса е постригана по същия начин.Не се отчайваи.Купи си една Вакса за обем в корените и след всяко миене на косата се прискай с нея в корените на косата и задулжително си суши коста с сешоар!ИИИ купи си една четка за коса(кръгла) и когато си сушиш косата с четката я вдигаи нагоре и суши от долу нагоре със сешоара...демек придай й обем а бритона го дърпай на една страна,повярвай седи много яко :} ако имаш скайп ме потърси - dinchevi

LecheR_DeViL
06-19-2007, 16:40
връзваи я на опашка докато не измислиш нещо

sh3_1s_7h3_0n3
06-19-2007, 17:03
е, не ти е чак толкова къса косата... надявам се поне на малко опашле можеш да я връзваш?
прави си и малки плитчици или...ако имаш преса на вълнички...
можеш и да си начупиш косата с мн пяна и да я мачкаш...(една от моя(бивш вече) клас така се правеше, а тя беше с изключително права и не особено дълга коса) не стоеше лошо имам предвид.
ако нямаш обем можеш да си слагаш пяна или вакса в корените...(макар че така ще ти се омазнява по-бързо за това предлагам силен лак... навеждаш си главата надолу и впръскваш от 15тина см разстояние в корените)...
можеш да си слагаш разни малки щибички (фибички), диско въшки/червейчета и какви ли не др подобни... :wink:
лента на косата к'вот се сетиш 8)

AvRiL lAvIgnE LoVeRka
06-19-2007, 17:59
Ако нямаш подръка пяна, давай с бира (на мокра коса задължително ( и двата варианта) :!: иначе става на клекчи). Много сладко става и ако си сложиш от тея панделки дето ся са модерни (сещаш се :roll: ) Всичко се постига само малко повече въображение вложи и ще стане :wink:

rali4ka91
06-19-2007, 19:44
Ами носи си бритончето на една страна изправено, останалата коса начупена с пяна и сложи една тънка диадемка( много са актуални в момента).Но диадемката да не прибира бритончето а само останалата коса ;)

Reed
06-19-2007, 20:10
Да това с диадемката ще стане яко.Особено ако е на точки. :) Но все пак я дай снимка,ако имаш да видиме за какво става на въпрос :-)

misspurple
06-20-2007, 10:15
Можеш да я изправяш,къдриш ;)
Ако дадеш снимка ще ти дадем повече съвети,защото формата на главата е важна..на някои хора им отива повече с къдрава коса,на други с права..на 3ти не им е хубаво с диадемки :roll:

Decu
06-20-2007, 11:58
И аз щях да предложа някакви диадемки, ленти, панделки...и каквото се сетиш, което ти прибира косата и оставя бритончето отстрани :wink: Става мн сладко-не си къдри косата :arrow: най-много и придай обем с някое от изброените неща-но ползвай едно определено-косата ти ще свикне :P

-MiSs Sixty-
06-20-2007, 12:04
Мм.. такава прическа седи по-хубаво на чуплива коса, може би. Мойта е дългичка, права и леко етажирана, но не точно по начина, по който си постригана ти. Де да знам - разрови се в разни модни списания или измисли нещо сама. Така ще бъдеш оригинална, а и опитите са най-важни. Прави си различни прически и сама ще избереш кое ти отива най-много..