PDA

View Full Version : как да я накарам ... !?



06-19-2007, 16:24
ся харесвам едно момиче и искам да ходим .също така искам да отида на лагер с нея но тя винаги казва че незнае техните не я пускали щото каките и били отишли да работят в Англия и я питали :" какво щяла да прави сама на лагера" и т.н. много искам да доди на лагера кажете как да я навия и да я пуснат плс не остава много време до лагера. .. давайте и съвети как да тръгнем :-s

LoReTo
06-19-2007, 16:43
Ей,приятел :) Защо не поговориш с родителите й,без тя да разбере?Обясни им чувствата ти към нея..Бади колкото се може по-обедителен и сигурен в думите си :) А колкото до нея-ухажвай я и излизай по-често с нея ,накарай я да почуства че изпитваш нещо към нея!

experiment_m
06-19-2007, 17:00
Не бих казал, че ако споделиш желанието си да "оправиш" дъщеря им на лагера ще се приеме добре от родителите. Ако се познаваш с тях може да отидеш да ги врънкаш да я пуснат на лагер. Като причина ще изтъкнеш че и ти ще бъдеш там, и други ваши приятели. Един вид да са по-спокойни.
Пък колкото до това как да ти стане гадже - изведи я някъде с теб /кафета, паркове и т.н./ , виж какво е нейното отношение към теб и ако мислиш, че чувствата са взаимни и най-непохватното обяснение ще помогне. Айде стига ти толкова обяснения, ми скачай в боя. :D

SpOrTs_GiRl
06-19-2007, 17:03
Как ще говори с родителите и, бе?! :smt005 Особено баща и едва ли ще е много доволен, че искаш да я "праснеш" на тая лагер :smt005 В никакъв случай не им казвай! А колкото до момичето.. кажи й, че я харесваш иии че искаш да ходите.. и така. А иначе тя може просто да се оправдава за лагера.. иначе да не й се ходи. :-D

06-19-2007, 17:05
Zdrasti!!! 4estno kazano mi e malko trudno da ti pomogna za6toto ne momi4eto re6ava, a roditelite i :) Nz na kolko godini ste, no i na samata neq 6te i e dosta tersene da trugne na more s mom4e s koeto dori ne hodi! Mislq 4e 6te e po-sklonna ako navie6 i nqkoq neina priqtelka! Taka nqma da e sama :)
aide uspeh

BeBsItO
06-19-2007, 17:05
:-k hmm a na kolko godini ste???

sasha_90
06-19-2007, 18:14
Честно казано ако е ината(като мен :-D )едва ли ще я навиеш,дори да и се молиш цял живот.Ако иска ще дойде!

koalka
06-19-2007, 18:16
Не можеш да я накараш, тя сама си го решава това.Просто й кажи, че ще се радваш, ако дойде и ще си прекарате хубаво.Недей да й досаждаш прекалено много, защото е напълно възможно само заради това да не дойде. :wink:

BebeTooOoo
06-19-2007, 18:51
Как така ти ще я караш?Ако тя си прецени ще отиде.Недей да нахалстваш , че сама ще избяга от тебе.Просто най - нормално й кажи , че ще ти бъде приятно и тя да отиде на лагера и така.Недей да натискаш прекалено много нещата.

sladi4ka_qni4ka
06-21-2007, 14:34
Em nemojesh nasila d q nakarash...naisitna mojesh da pogovorish s roditelite ama tfa ne mi se stryva mn yda4no..te togava izob6to nqma d aq pusnat kato znaqt 4e otiva s mom4e.....

mravu4kata
06-21-2007, 14:48
Не знам що,ама нещо не мога да ви разбера..Защо трябва да я убеждаваш да ходите на лагер?Ми просто момичето не иска и толкова.Всъщност трябва ли да ходите на лагер за да й предложиш да сте гаджета?А всъщност това с предлагането е пълна скука.Сичко трябва да стане естествено.Трябва ли да казваш на момичето искаш ли да ходим?Достатъчно е да я гушнеш или целунеш и сичко става ясно.Айде,успех. :)

SaYoNaRa
06-21-2007, 15:50
Опираш пистолет в главата и казваш: "Идваш на лагер!"

vlubenata01
06-22-2007, 06:39
Ne vidqh da kazvate nakolko godini ste!