PDA

View Full Version : тотално прецакан



MeRiToR
06-19-2007, 16:28
на кратко казвам какво става.ходех 9 месеца с едно миче до днес ,един пат се беше ядосала нещо и отиде при бившия си и се целуваха ок преживах го.втори път казва че и трябва време за да помисли какво иска и за да си оправи кашите аз като добар и дававам време и тя кво отива пак при него и тръгват ядосах се скасах с нея .след време тя ме потърси и ми се помоли да и проста обеща че повече няма д аправи такива неща знае какви са и грешките мн ме обичала ок пак добра душа прощавам . ходиме след това 2 месеца сичко точно сичко ок мн се обичаме каквото каже права иди ми купи нещо на идване купувам ще ме размачкаш ли мачкам я , ще ме изчакаш ли 15 мин ще закаснея чакам я ,може ли да излиза с приятели вечерта давам й , ок мраза пушенето позволих и да пуши да при условие че 1 ас преди да се видиме да не пуши ,и какво получавам тя пак отива при него и пак са заедно и като причина че е при него пак ми изкарва че съм я бил ядосал нещо и че неможе да си намери причина да скъса с него и че лесно тръгват и тръдно късат. и сега ми се моли рева каза че без мене не може да живее че вече няма да прави така.

06-19-2007, 16:46
egati tpata ku4ka...zareji q!kvo se zanimava6 vyob6te?! :?: :?:

LoReTo
06-19-2007, 16:50
Приятел,знаеш ли..На такива момичета им казвам лигли.Тя незнае какво иска от живота,незнае какво иска от себе си...тя просто е едно лигаво момиче,и според мен се опитва да те прави на маймуна,но ти не й позволяваи...защото това ще продалжава доста дълго,колкото и да я обичаш сложи край на всичко.Ако бях на твое място (нищо че съм момиче) бих взела тези сълзи за лъжливи...за заблуждаващи....Моя савет е да не й позволяваш повече да си играе с теб,напълно са ми ясни обстоятелствата за това те съветвам да си намериш друга и да оставиш миналото назад...продължавай напред не се оставай за пореден път в капана й...учи се от грешките си..направиш ли ч път грешка не я прави втори път!

cherinka
06-19-2007, 16:56
Ахахах, яко те разиграва.
Ей на такива момичета явала им прая.
Не че не знае какво иска - тя просто иска да е и с двама ви.
Единия й дава неща, които другия не може, и така.
Кво поиче - цока и от двама ви. :-D

да ти е яко ся. и друг път внимавай с кви девойки се фащаш.

MeRiToR
06-19-2007, 16:57
един път я направих да се сабереме по принцип не прощавам каквото и да е но ози път реших да вида какво става след като простиш но няма ефект .въпроса е там че тя рева с изтински сълзи пред мене че казза че ще се самоубие ако не и проста и д ане направи некоя простотия за която аз да сажалявам посел .

SpOrTs_GiRl
06-19-2007, 16:59
съгласна съм с черинка :-D ноо незнам.. ти си я познаваш.. ти си решаваш.. ако я обичаш.. незнам незнам.. :-k

experiment_m
06-19-2007, 17:06
Ей, имай някакво себеуважение бе. Как можеш да я търпиш тая мърла. Намери си някоя, каято ще оцени отношението ти към нея.

Djobno_Gadje_
06-19-2007, 17:16
Taq e basi liglata...kvo se zanimava6 s neq tq ne te zaslujava dori i da ti reve"s istinski s1lzi" i da ti kazva ,4e 6e se samoubie prosto q zareji vse pak si zapazi dostoinstvoto....

PerfectStrang3r
06-19-2007, 17:53
Приятел,знаеш ли..На такива момичета им казвам лигли.Тя незнае какво иска от живота,незнае какво иска от себе си...тя просто е едно лигаво момиче,и според мен се опитва да те прави на маймуна,но ти не й позволяваи...защото това ще продалжава доста дълго,колкото и да я обичаш сложи край на всичко.Ако бях на твое място (нищо че съм момиче) бих взела тези сълзи за лъжливи...за заблуждаващи....Моя савет е да не й позволяваш повече да си играе с теб,напълно са ми ясни обстоятелствата за това те съветвам да си намериш друга и да оставиш миналото назад...продължавай напред не се оставай за пореден път в капана й...учи се от грешките си..направиш ли ч път грешка не я прави втори път!
Е нема ко повече да добавя. Добре е казано. Аз лично не бих говорил с нея въобще :)

koalka
06-19-2007, 18:00
Наистина се държи като абсолютна кучка.

Много ще си заблуден, ако й повярваш и този път.Просто трябва да си си взел поука от предишните три пъти!!!След като го е направила и втори път, е било ясно, че ще последва и трети.Явно толкова не може да живее без него, а ти й угаждаш на всеки един каприз.Повече не й се обаждай, не я търси и не говори с него.Колкото и да ти се моли-не се съгласявай, защото ще станеш за смях.
Не може да живее без тебе друг път...

sasha_90
06-19-2007, 18:01
Мн е тъпа тая,а ти още повече(нищо лично)защото и се връзваш на акъла!Тя изобщо не те обича!Само те използва!

aP0kAlIpSiS
06-19-2007, 18:22
Преди два дни обсъждахме с една приятелка,че рядко се срещат добри и готини момчета,поради простата причина,че някакви си там кифли ги преебават и те после стават...като всички останали.

Не се занимавай повече с нея-имай самоуважение и гордост. Дори наистина да те обича,дори да плаче-не мислиш ли че си наранен достатъчно?
Запитай се би ли могъл да издържиш оше една такава случка. Аз не бих.
Най-важното в този случай е да си останеш свестен.Живей с мисълта,че заслужаваш нещо по-добро!

jane_17
06-19-2007, 19:28
[quote="aP0kAlIpSiS"]Преди два дни обсъждахме с една приятелка,че рядко се срещат добри и готини момчета,поради простата причина,че някакви си там кифли ги преебават и те после стават...като всички останали.

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Vinagi s priqtelkite mi sme bili na tva mnenie

MeRiToR
06-19-2007, 20:44
напълно сте прави всички и аз съм на това мнение но искам да видат какво е да те прецакат и някоий др д ане направи същата грешка катомен .10x all

sashoTo
06-19-2007, 21:09
на кратко казвам какво става.ходех 9 месеца с едно миче до днес ,един пат се беше ядосала нещо и отиде при бившия си и се целуваха ок преживах го.втори път казва че и трябва време за да помисли какво иска и за да си оправи кашите аз като добар и дававам време и тя кво отива пак при него и тръгват ядосах се скасах с нея .след време тя ме потърси и ми се помоли да и проста обеща че повече няма д аправи такива неща знае какви са и грешките мн ме обичала ок пак добра душа прощавам . ходиме след това 2 месеца сичко точно сичко ок мн се обичаме каквото каже права иди ми купи нещо на идване купувам ще ме размачкаш ли мачкам я , ще ме изчакаш ли 15 мин ще закаснея чакам я ,може ли да излиза с приятели вечерта давам й , ок мраза пушенето позволих и да пуши да при условие че 1 ас преди да се видиме да не пуши ,и какво получавам тя пак отива при него и пак са заедно и като причина че е при него пак ми изкарва че съм я бил ядосал нещо и че неможе да си намери причина да скъса с него и че лесно тръгват и тръдно късат. и сега ми се моли рева каза че без мене не може да живее че вече няма да прави така.


ma ti kvo neshto kato nogo dobra dusha li se iskarvash s tfa 'davam i da pushi davam i da izliza s priqteli' ? Smeshnik takiva kato tebe kogato i da budat ubiti vinagi shte im e kusno razbirash li go tova neshto ..

Katerichka
06-19-2007, 21:52
на кратко казвам какво става.ходех 9 месеца с едно миче до днес ,един пат се беше ядосала нещо и отиде при бившия си и се целуваха ок преживах го.втори път казва че и трябва време за да помисли какво иска и за да си оправи кашите аз като добар и дававам време и тя кво отива пак при него и тръгват ядосах се скасах с нея .след време тя ме потърси и ми се помоли да и проста обеща че повече няма д аправи такива неща знае какви са и грешките мн ме обичала ок пак добра душа прощавам . ходиме след това 2 месеца сичко точно сичко ок мн се обичаме каквото каже права иди ми купи нещо на идване купувам ще ме размачкаш ли мачкам я , ще ме изчакаш ли 15 мин ще закаснея чакам я ,може ли да излиза с приятели вечерта давам й , ок мраза пушенето позволих и да пуши да при условие че 1 ас преди да се видиме да не пуши ,и какво получавам тя пак отива при него и пак са заедно и като причина че е при него пак ми изкарва че съм я бил ядосал нещо и че неможе да си намери причина да скъса с него и че лесно тръгват и тръдно късат. и сега ми се моли рева каза че без мене не може да живее че вече няма да прави така.

A ? :smt015

Vladokaaa
06-19-2007, 21:56
на кратко казвам какво става.ходех 9 месеца с едно миче до днес ,един пат се беше ядосала нещо и отиде при бившия си и се целуваха ок преживах го.втори път казва че и трябва време за да помисли какво иска и за да си оправи кашите аз като добар и дававам време и тя кво отива пак при него и тръгват ядосах се скасах с нея .след време тя ме потърси и ми се помоли да и проста обеща че повече няма д аправи такива неща знае какви са и грешките мн ме обичала ок пак добра душа прощавам . ходиме след това 2 месеца сичко точно сичко ок мн се обичаме каквото каже права иди ми купи нещо на идване купувам ще ме размачкаш ли мачкам я , ще ме изчакаш ли 15 мин ще закаснея чакам я ,може ли да излиза с приятели вечерта давам й , ок мраза пушенето позволих и да пуши да при условие че 1 ас преди да се видиме да не пуши ,и какво получавам тя пак отива при него и пак са заедно и като причина че е при него пак ми изкарва че съм я бил ядосал нещо и че неможе да си намери причина да скъса с него и че лесно тръгват и тръдно късат. и сега ми се моли рева каза че без мене не може да живее че вече няма да прави така.

И ти я търпиш разкарай я бе човек кво чакаш????

MoHuTo
06-19-2007, 22:19
Това момиче не знае какво иска, днес иска теб, след това другия..няма смисъл да й прощаваш пак.Само ще станеш за смях [-X