PDA

View Full Version : Podstrijka na kudrava kosa



seventh_sense
06-19-2007, 17:01
Zdraveite imam dulga kudrava kosa s sitni kudrichki (na 4erta) koqto oformqm s balsami maski za lesno resane i oformqne na kudrici O:) re6ih utre da ida na frizior i da me podstrije na etaji...momi4eta s kudravi kosi nai-veche a i ne samo, mislite li 4e taka bi mi buhnala mnogo kosata kato izklu4im pomo6tnite sredstva za obraten efekkt :-s i tezi koito imat takiva kosi da ni spodelqt kak sa si gi oformili te :) blagodarq

sh3_1s_7h3_0n3
06-19-2007, 17:08
до къде ти е дълга косата? и моята е къдрава, но не е на ситни къдрици... и съм на етажи... или май не точно... отзад косата ми е по-къса, а отпред около лицето ми 1вия пласт ми е до брадичката... и така постепенно... нооо да ти кажа за мн къдрава коса не знам дали и да те подстрижат на етажи ще си личи...
при мен примерно самата подстрижка си личи само ако я изправя... иначе дори с нетолкова като твоята къдрава коса... пак не си личи особено... 'щото те къдриците се смесват иии.... просто така подстригана косата ми се начупва още повече, защото диша 8)

06-19-2007, 17:34
i mota e takava kudrava emi 6e ti buhne i to zna4itelno az q maja i pak sedi takava izdadena nazade buhnala makar 4e i az sega 6e si q pravq po kusa prsoto moita e mn dulga i sig zatova taka sedi... mi nz probvai... :)

seventh_sense
06-19-2007, 17:58
Ami dulga mi e nqkude malko pod ramenete i moje bi da - nqma da si li4i mnogo no me e strah samo ot edno - tozi goren plast koito na praktika se qvqva nai kusiq da ne buhne toi az pak 6te si q oformqm no sled nqkoi drug 4as v koito primerno nqma da imam vuzmojnost da q oformqm da ne stana na "druj mi 6apkata" :shock: samo da poqsnq 4e okolo liceto mi ot ednata strana e po kusa i obi4ainata mi pri4eska e da q kilvam na strani hah
eto i pokazno no poneje neznam kak se slaga snimka tyk 6te vi dam edno link4e ot edni torrenti :lol: ne se smeite 4e neznam molq vi :roll:
http://torrents.starazagora.net/bitbucket/eh.jpg

AvRiL lAvIgnE LoVeRka
06-19-2007, 18:03
Мии едно моя фр има такава коса и като я постригаха на етажи и стана отврат :!: Приличаше на разплетена кошница и мн трудно се оправи после :| Ако не си 100% сигурна, че ще ти отива по-добре не пробвай 8-[ :roll:

seventh_sense
06-19-2007, 18:11
Мии едно моя фр има такава коса и като я постригаха на етажи и стана отврат :!: Приличаше на разплетена кошница и мн трудно се оправи после :| Ако не си 100% сигурна, че ще ти отива по-добре не пробвай 8-[ :roll:

Oh lele 4estno kazano po4nah da se otkazvam.. :roll: neiskam da prili4am na razpletena ko6nicaaa :( iskam da napravq ne6to po razli4no s kosata si, da ne e obi4ainoto, no mai smelost ne mi dostiga :oops: strah me e ...

AvRiL lAvIgnE LoVeRka
06-19-2007, 18:17
Не исках да те плаша, ама все пак ти казвам за фактите и какво стана. Няйния фризиор си беше оставил ръцете и я деше постригал на прическа подходяща само за права коса. Ако имаш доверие на твоя и знаеш, че няма да сгафи :-k Ако искаш опитай с не толкова драстични мерки например я изправи или нещо такова :roll:

S_L_A_D_U_R_K_A
06-19-2007, 18:18
О ужасно грозно стои дълга гъста мн къдрава коса на етажи, като облак, по-хубаво си е остави така както ти е , за мн къдрави коси най-хубаво на черта :lol:

seventh_sense
06-19-2007, 18:31
Da, blagodarq 4e spodeli tova za tvoqta priqtelka,AvRiL lAvIgnE LoVeRka. Ami az na nqkolko puti si q izpravqh no nqkak si ne sam si svikanla taka da se gledam i burzo mi minava meraka da se izpravqm hah ama mai naistina ste pravi - na 4erta 6te si e nai dobre :roll: ami kakvo da e po razli4no kakvo mislite 4e 6te mi utiva :oops: lele ve4e nahalna stavam..samo zanimavam horata s moite izmi6liotini :roll: Blagodarq za vnimanieto o6te vednuj : )

Сочка
06-20-2007, 07:30
оо забрави ги тия етажи... на нищо няма да заприлича... аз като отидох ми казаха че на етажи не е уместно щото сичко се наддига още повече и бухва мноого :) тъй че най добре се посъветвай с фризьoрката... кажи й ако имаш няква конкретна идея и тя ще ти каже дали е подходяща и кое би ти отивало най-много :)

SweetTeEscaPe
06-20-2007, 08:01
Аууу недей на етажи!Казвам ти го от личен опит!Косата ти ще бухне и нищо няма да помогне- нито кристали ,нито пяни - нищо!После ще има да чакаш докато ти порасне на същата дължина и ще се ядосваш ,че си я направила на етажи!На черта е най-доброто решение ако питаш мен!И също филирането знам,че за къдрава коса е ужасно!

06-20-2007, 14:07
Аууу недей на етажи!Казвам ти го от личен опит!Косата ти ще бухне и нищо няма да помогне- нито кристали ,нито пяни - нищо!После ще има да чакаш докато ти порасне на същата дължина и ще се ядосваш ,че си я направила на етажи!На черта е най-доброто решение ако питаш мен!И също филирането знам,че за къдрава коса е ужасно!Неее...филирането си е добре за къдрава коса.Ама етажите става малко кофти,щото мойта е на етажи и отпред бухва наистина...

06-22-2007, 11:17
споко и моята коса е такава,на етажи съм не е бухнала.А ако бухне ще я смачкаш с някакъв балсан пр на сънсилк.Обаче етажите да не са мн къси!

seventh_sense
06-23-2007, 10:17
Da vi kaja 4e se postriugah 2etaja kato gorniq est ne e mn kuso dosta dobre stana, to4no taka kakto si go predstsqh i iskah \:D/

07-01-2007, 08:58
Радвам се за теб,поздравления!!! :smt111 :smt111 :smt111

christina_aguilera
07-01-2007, 10:36
Така като си го представям смятам, че много ще ти бухне косата и няма да стои добре. Съветът ми е да не се подстригваш на етажи :wink:

07-01-2007, 13:04
emi i moqta kosa e mn kadrava i predi 2 meseca be6e mn dalga ma ne buhva6e kakto trqbva , zatova se napravix na plastove i sam mn dovolna , ne smqtam 4e she ti buxne :)