PDA

View Full Version : амфети и бонбони



06-19-2007, 19:02
кажете ми на какво ти вредят амфетите и на кво бонбоните и също така кое е по малко вредно от двете и при кое може да се пристрастиш повече плс кажете ми кое е по добре (не ми отговаряйте нищо защото просто няма да е нищо) [-X

oTPoBHa
06-19-2007, 19:35
хм.. че амфетамините не са ли бонбони ? или бонбона се яде.. я някой да каже че съм леко недъгава в тфа отношение :lol: :lol:
сори за офтопика

06-19-2007, 19:44
хм.. че амфетамините не са ли бонбони ? или бонбона се яде.. я някой да каже че съм леко недъгава в тфа отношение :lol: :lol:
сори за офтопика може и да бъркам защото съм зимал само амфети,лепило и трева това са нещата които съм пробвал доколкото знам бонбоните са подобни като ефект на амфетите обаче ти дават повече сила и ти дават да спиш това са разликите май обаче те държат по малко но ако бъркам ме поправете :-s

*happy bunny*
06-19-2007, 19:48
амиии сега ще си дам некомпетентното мнение смисъл зимала съм 1 бонбони и взех червено ферари, което в последствие разбрах, че е екстази. За други видове бонбони не съм чувала, не знам какви са, а и слабо ме интересува. Ефекта от амфетите е що-годе подобен, дават ти енергия бля бля бля и е ВРЕДНО!!!!! За кфо ебати ви трябва да знаете?!

06-19-2007, 21:32
и 2-те са вредни/но пък хубави :-D /и към 2-те може да се пристрасти6,въпреки 4е към амф става по-лесно.е сега др е въпроса ако ти падне от небето 1 плик бонбони.......при 4еста употреба 4овек може да се пристрасти към вси4ко

machoka
06-20-2007, 03:11
ТУк наркомани не се приемат.