PDA

View Full Version : лепилото



06-19-2007, 18:04
значи дишах кале в пликче и направо се побърках яко се отнесох и почна да ми причернява и да изтръпвам и всичко да ми играе пред очите и да става шарено но защо не ми се привиждаха некви глупости само се смчках и мислих че санувам и за малко майками да се усети ](*,)

oTPoBHa
06-19-2007, 18:17
копеле.. НИКОГА, АМА НИКОГА ПОВЕЧЕ НЕГО ПРАВИ ТФА ! тфа при секи действа различно, де да знам и аз някой по-разбирач да се изкаже.. ама тфа е най-долното и мръсно нещо , тфа е ЛЕПИЛО по дяволите.. мене главата ме боли като дишам такова, камо ли да зема да се друсам.. пфф тфа е КАНЕЦЕЛАРСКИ материал бе ! тц тц ебати тъпото , да злоупотребяваш с некви такива неща.. ако ти е било кофти - ходи пий 5-6 бири и ше ти мине.. поне ше се развеселиш.. или си свий конусчето и .. айде стига толко неам думи просто

KiLLeR_InSTiNkT
06-22-2007, 07:14
За мен лепилото е най-гадното нещо - щом не ти влияе добре не опитвай пак!

krasivata_luvica
06-22-2007, 07:23
значи дишах кале в пликче и направо се побърках яко се отнесох и почна да ми причернява и да изтръпвам и всичко да ми играе пред очите и да става шарено но защо не ми се привиждаха некви глупости само се смчках и мислих че санувам и за малко майками да се усети ](*,)

абе за тая работа има наркотици :lol: не че те подстрекавам да ги ползваш [-X ама с това лепило знаеш ли че можеш да почнеш да се задушаваш и да стане много лошо.... :arrow: :!:

06-22-2007, 07:35
а лепилото какво е според теб?6том има пристрастяване към не6то се води 4е е наркотик

06-23-2007, 03:28
добре защо не ми отговорихте подяволите а ми се правите на осъзнали се и взели живота си в ръце #-o

sLaDkA`1zZr0DkA
06-23-2007, 07:32
Prosto ne ti nosi na teb ili si sipal pove4e ot kolkoto obiknovenno se sipva i tova ne my nosi na vseki.I az sam di6ala kale 4 meseca do sega ne mi e stavalo taka.za6toto na vseki 4ovek organizyma e razli4en.Primer:imah edin priqtel det di6a kale to4no 3 pati i vleze v bolnicata zaradi zalepvane na 4ervata.6te ti kaja samo 4e pri vseki e razli4no no ne dei da di6a6 pove4e 6tot ne sa znae i kvo 6a stane i s tebe!

sLaDkA`1zZr0DkA
06-23-2007, 07:34
Prosto ne ti nosi na teb ili si sipal pove4e ot kolkoto obiknovenno se sipva i tova ne my nosi na vseki.I az sam di6ala kale 4 meseca do sega ne mi e stavalo taka.za6toto na vseki 4ovek organizyma e razli4en.Primer:imah edin priqtel det di6a kale to4no 3 pati i vleze v bolnicata zaradi zalepvane na 4ervata.6te ti kaja samo 4e pri vseki e razli4no no ne dei da di6a6 pove4e 6tot ne sa znae i kvo 6a stane i s tebe!

TORBALAN
06-27-2007, 09:39
тфа го прават наи-изпадналите ,каде немат пари да си изтрият гъза.. просто е пълен боклук..

06-27-2007, 12:11
глупости пълни/за кои ли път?/знам мн хора с повярваи ми пове4е пари от колкото предполага6 и пак явно това не им е пре4ило да лъхат.

Val4etoO
06-27-2007, 23:25
di6ala sum 3 meseca i si e spr brd sq ni6to mi nqma ama ne mislq da go povtarqm nqkoga tui e nai gnusnoto ne6to i nqa smisul ot nego po dobre drusai s ne6to po ka4estveno....

SunnyG
06-28-2007, 05:01
А ти какво очакваше да видиш?Лепилото не халюциноген,а инхалант.Ефектите са подобни на тези при тежко напиване.

06-29-2007, 04:15
:roll:
bahaha hoi si zemi lepilo rila i fulmastri
mnou ste izpadnali be twa kat nekvi ciganeta po aglite da di6ate f torbi4ki ne kvo da e ami .. lepilo bate hoi se stegni 8-[

beb4ety
06-29-2007, 10:10
Omg... nedei go pravi pove4e be...piii edna vodka vmesto da di6a6 nekvo lepilooo :roll:

rosu
06-29-2007, 10:24
О боже мой!!!Никога повече не го прави.Тва не само ще те дрогира, но може и да изпаднеш в безсъзнание!!! [-X

b0Nb0n
06-29-2007, 13:34
to ne vseki pyt ti se previjdat gluposti e a za6to ti e pri4ernqlo sig ti e padnalo kravnoto sledva6tiq pyt kat lyha6 badi sys zatvoreni o4i i si misli nqkav film xaxaax az tai praq a tva det a tva det bilo dolno gnusno kvi gluposti govorite ve emi i za men e gnusno da pie6 vodka nqkvi alkoholici vyrli piqnici det sa piqni e piqt po cql den gnusno e tva moje da go kae6 za vsi4ko te i ciganite piqt vodka i nqmat pari nali za kvo narejdate ne mi e qsno

06-29-2007, 14:30
шибани отрепки

oTPoBHa
06-30-2007, 07:45
to ne vseki pyt ti se previjdat gluposti e a za6to ti e pri4ernqlo sig ti e padnalo kravnoto sledva6tiq pyt kat lyha6 badi sys zatvoreni o4i i si misli nqkav film xaxaax az tai praq a tva det a tva det bilo dolno gnusno kvi gluposti govorite ve emi i za men e gnusno da pie6 vodka nqkvi alkoholici vyrli piqnici det sa piqni e piqt po cql den gnusno e tva moje da go kae6 za vsi4ko te i ciganite piqt vodka i nqmat pari nali za kvo narejdate ne mi e qsno
мен пък ми е още по гнусно да гледам някой наркоман-лепилар да седи в ъгъла и да лъха хелми , леле такива като ги видя съм фар ауей фром тях 8)

SAskana
07-03-2007, 14:32
Всяко нещо трябва да се опита.А за лепилото опитвала сам един път и това е най-циганското нещо ,което съществува.Тревата му е майката =D>

*b0gInQtA`na`SeXa*
07-03-2007, 20:27
Abe ti v red li si be!?!?!? Mojesh li da otgovorish zbaesh li kvi problemi moje da ti dpvede tva lepilo! Az pusha cigari ama da dusha lepilo...ujas! nedei be chovek! [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X

tuka6na
07-03-2007, 20:51
след като искаш се напраиш на копеле,то има по-добри начини да се натровиш.Кво можа да ми влезне през носа-добре ми се видя,квото можах да изпуша-добре влезе,ама те тва калето тегаво ми дойде.От всичко което съм опитвала -а бая ще да е било, по-долнопробна работа нема да се измисли.

KiLLeR_InSTiNkT
07-04-2007, 07:48
мога да дам пример за по-гадно нещо от калето :lol:
Дай, ще е интересно :-D

tuka6na
07-04-2007, 10:13
мога да дам пример за по-гадно нещо от калето :lol:
Дай, ще е интересно :-D
:roll: ...мда,наистина ...
/за опиати говорим ,нали ; )/

tuka6na
07-04-2007, 11:55
има верно като че ли ;/

KiLLeR_InSTiNkT
07-04-2007, 12:20
коктейлче...

бронз+лекарства...

ама няма да споменавам какви, че е пълно с идиоти, които биха пробвали...
Звучи наистина гадно. Прав си да не даваш пълната рецепта, че някой ще вземе да се гътне... :lol: Като ги знам какви са дечицата...

meaning
07-04-2007, 12:40
Ми то калето имам чувството че са го измислили точно за това... xD смис то не лепи като хората..>Сега не е чак толкова страшно.

Licketty
07-07-2007, 10:36
По времето на майка ми и баща ми са дишали лепило и са се друсали с морфин, това е най-голямото демоде в момента!!! Излагате се...

XFR_RIDER
07-07-2007, 15:48
брато вече дават за левка в мл1 место да зимаш кале земи си масурка и сам го изпуши и да видиш кво ще ти е по яко , не че те карам да пушиш джоинт само ти казвам ти си решаваш

07-07-2007, 19:39
брато вече дават за левка в мл1 место да зимаш кале земи си масурка и сам го изпуши и да видиш кво ще ти е по яко , не че те карам да пушиш джоинт само ти казвам ти си решаваш
za levka kfo davat ti malko kle4ici i semki da pafne6 a?

Аптекар
07-18-2007, 09:00
ахаха компетенции калето било за мангали не знам си кво,с кво право говорите без да сте пробвали.и аз така си мислех преди за пръв път да се повозя на синьото такси,обаче..деазнам ,не че е кой знае кво яко,обаче тва е не6тото ,което най-много ме е израдвало от първия път,а съм експериментирал с доста работи:)един познат,сега се върна от Америка и човека си има кинти,има си сичко,обаче вика искам кале мамка му,смятай в 6татите му е липсвало,даже за там си взе ..и така не,че е не6то особено,ама чат пат може да се лъха:)кофти само,че сега е по-слаб ефекта от калето,не е като преди години,хората са се усетили,че много диваци прекаляват и са почнали да го разреждат хиахаха

пак той
07-18-2007, 09:02
чувал съм и за някво лепило Балу ама не съм пробвал

пак той
07-18-2007, 09:06
чувал съм и за някво лепило Балу ама не съм пробвал

sexuaLmonsteR
07-18-2007, 09:12
Ефекти на лепилото :
1. гаден филм
2. вони супер ужасно, и миризмата остава сигорно 1-2 дена.
3.Запушва трахеята и може да доведе до -> задушаване или колаболация.
4. сдухва организма и смазва имунната система.
Съвет : продължавайте да дишате ! :::

b0Nb0n
07-18-2007, 14:49
сега е по-слаб ефекта от калето,не е като преди години,хората са се усетили,че много диваци прекаляват и са почнали да го разреждат хиахаха
m da e kaleto ne e kvoto be6e mamka mu :(

naMy4Ho_KoTe
08-06-2007, 21:30
значи дишах кале в пликче и направо се побърках яко се отнесох и почна да ми причернява и да изтръпвам и всичко да ми играе пред очите и да става шарено но защо не ми се привиждаха некви глупости само се смчках и мислих че санувам и за малко майками да се усети ](*,)

Миризмата на лепило няма как да я прикриеш. И на другия ден устата ти ще мирише на канцелария и майка ти ако има малко обща култура, веднага ще се усети.

Аз лично много съм се интересувала много от лепилото. Преди бях "пристрастена", така да се каже, и много кахъри си имах. Слава богу, вече 1 година съм чиста и щастлива.

Лепилото има различен ефект не само при различните хора, но и при всяко отделно дишане. Един път ще халюцинираш, друг път ще се вглъбиш в себе си, трети път ще правиш фигурки с торбичката. Халюцинациите не са само приятни. Една от най-ужасните ми беше че торбичката се сраства с ръката ми и после почва да поглъща лицето ми (усещах даже зъбките и). А всъщност при издуване торбичката оказваше натиск към лицето ми, а зъбките бяха вече засъхналите парченца. Не го прави, на мен нищо хубаво не ми донесе тогава. След всяка еуфория идва депресията, която е ужасна. Аз тогава чувствах калето все едно ми е най-добър приятел, които обаче ме кара да се чувствам (и да буда) боклук.

И най-важното - от кале се умира. Аз лично съм припадала 5-6 пъти. И един път да припаднеш стига - може да тръгнеш да повръщаш в безсъзнание и тогава никoй не може да те спаси. Задушаваш се и умираш. Ако имаш късмета да оживееш след припадък после поне половин час (които ти се струва дълъг колкото една вечност.. даже две..) виждаш черни петна, фъфлиш дотолкава че е абсурд някой да те разбере и усещаш най-тежката депресия. И искаш само да лъхаш отново за да изгониш тази депресия. Едно вдишване стига за да припаднеш пак.
Представи си какво е да халюцинираш, че някаква гореща мазнина капе от торбичката и пада по краката ти и ги прогаря и знаеш че това е индикация, че ще припаднеш... Нищо хубаво няма в това, от личен опит ти го казвам.

08-08-2007, 12:47
Ефекта на лепилото е мноу добър ... ама ... мноу вреди ... пък и ся калето е по ароматизирано от едно време ... ако не вредеше толкоз още щях да дишам ....

Tytan
08-08-2007, 22:18
maikavi sme6ni bokluci :) kale sam dishal okolo 4

naMy4Ho_KoTe
08-08-2007, 23:03
[quote=Tytan]maikavi sme6ni bokluci :) kale sam dishal okolo 4