PDA

View Full Version : Sani6tata mi se povtarqt,kak da gi talkuvam



sanuva6tiq
06-19-2007, 18:06
taka,sno6ti sanuvax nqkfo masovo klane.slu4va mi se za 2ri pat.interesnoto e 4e ima nqkolko sani6ta,koito sam sanuval 2 ili pove4e pati i samo te mi se povtarqt!tozi ne go pomna s podrobnosti,samo si spomnqm 4e be6e mn amn mn istinsko.bqxme v daskalo(ne si spomnqm moito ili nqkfo drygo).parvo si4ko si be6e normalno.nqma6e daskali,abe nikade ne staa6e vapros za u4ene,prosto mqstoto be6e tam.i se po4na,edno masovo ubivane,klane i tn.spomnqm si go samo v kraq,kogato i az se vklu4ix nai-deino.bqxme 2 klasa 1 sre6ty dryg,samo 4e ne s istinskite xora,koito u4at v tezi klasove.izob6to ima6e kfi li ne obrazi,samo ne i nqkoi ot 2ta klasa,koito se kolexa.i nakraq na6te uj izklolixme drygiq klas,ama ostana samo edin,koito predi tova be6e v bezsaznanie padnal do edno kolelo.toi se sabudi i vednaga otidoxme da go trepim,az ritnax koleloto mu 2 pati i izvednaj razbrah kolko bezmisleno e vsi4ko tova i kolko typo e da se trepim.na6iq klas se pomiri s nego,no be6e ve4e kasno.vsa6tnost parvo voinata ne be6e m-u tezi 2 klasa.parvo si4ki se pravexa na fr i psole po4naxa da se izbivat,no geroite se smenixa.parvo se kolexme s nqkfi det vaob6te ne gi poznavam,absolutni izrodi.prez tova vreme az se kriex s o6te 1 4ovek(ne pomna koi),no toi izvednaj iz4ezna i sled malko se poqvi momi4eto,koeto xaresvam.s neq se kriexme ot drygite i izvednaj i tq iz4ezna i se ozovax v ne6to kato kiler,kadeto be6e klaneto m-u 2ta klasa,za koito razpraqm.q kajete sia,lud li sam ili prosto imam razvinteno vaobrajenie(se pak ne si izbiram az kfo sanuvam :P ) naprao da po4vam da pi6a prikazaki :d
drygiq mi san e svarzan donqkade sas sexa i za tfa postvam temata v toq razdel.zna4i bqxme na ma4 i lubimiq ni otbor padna.posle bqxme sakru6eni i otidoxme na glavnata vav rodniq ni grad (varna).izvednaj priqtelq mi ot ma4a iz4ezna i se poqvi momi4eto,koeto rpedi xaresvax i me celuna po 1 unikalen na4in.tfa opredeleno be6e nai istinskoto ne6to,koeto sam sanuval.no to nqma nikakva vrazka sas tova,koeto se slu4i predi tova v sanq.abe sa6to sanuvam se takiva gluposti.absolutno nikva vrazka,stavat se super stranni ne6ta.ne moa si obqsna.i poneje i toq san ne e mn svarzan sas sexa(da ne kaja xi4),da pitam i edno vapros4e,za da ne mi mestite ili zaklu4ite temata,na kfa vazarst g/d idvat mokrite sani6ta?

LecheR_DeViL
06-19-2007, 18:10
8-[ ама кво общо има тфа със секса? :roll: не че прочетох целия сън..ххаха :lol:

06-19-2007, 18:16
xaxa,pi4,ne sa kosi i az sanuvam palni gluposti.btw sam sanuval ne6to podobno,bqxme na ma4 i moq otbor sa6to padna,ama posle ne doide nikfa putka za sajalenie mi naprao sa sabudix :d ina4e i men sa ma savetvali da po4vam da pi6a prikazki.ako iska6 moje da izdadem ne6to zaedno.bratq grim da go duhat,nii 6a pokorim sveta s prostiite si!!!takiva kato nas sa naiz4ezvane :d