PDA

View Full Version : Moderated: Проблеми с бръсненето и менструацията



pussycat_____
06-19-2007, 18:11
zdraveite vsi4ki...zna4i imam nqkolko vuprosa i vi molq da pi6ete ne6to normalno i zna4imo a ne nqkakvi gluposti ot koito da nqma smisul!!tka....
1.Brusna se pod mi6nicite krakata triugulnika OK no pod mi6nicite adski mnogo boli a ne boli kogato ostavq 2 dena da ne se brusna i da porasnat ujasni kosam4eta... i sled tova ne boli no GROZNO E!za6to taka boli?a osven 4e boli mn se poqvqvat i malki pup4ici...te4e kruv...probvah s epilator MNOGO BOLI s depilator ni6to ne stava i mn me 6tipe...pls kajete ne6to po vuprosa
2.Na 13.07 zaminavam na lager (more) to4no togava mi idva???a ne iskam da ne moga da se kupa i t.n ujasno e da ti e do6lo kogato si na more... kakvo da napravq?vitamin C li da piq?ili hap4etata?nqkoi znae li kak se kazvat za da si vzema (pone ne me e strah 4e 6e mi stane ne6to..)
3.idva mi po 10 dni :O za6to?normalno li e?na moite fr im idva 4-5-6 deni i krai a na men.... i te4e tolkova mnogo..ujas...pitah 1 genekolojka tq kaza "mi neznam iz4akai malko moje da se promeni" e ne se promeni vinagi mi e tolkova mn vreme nai malko 9 dni a ima slu4ai i 13 dena O M GE TOVA E ZA SEGA OT MEN MOLQ VI OTGOVARQITE NORMALNO I 4ESNO i bez bazici i t.n
ByE bYe Ot MeN... 10x ot sega :* {} :) :P

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!

momiche_za_primer
06-19-2007, 19:03
Mislq she s vitamin C se namalqvat dnite no teche po silno ... izbqgvai da pie6 kola kafe i t .n no za spirane neznam .. dokolkoto za podmishnicite neznam shto ti e taka ... hodi na kozmetik ako trqbva da ne te boli :P ~
aa i na vsqko momiche mese4niq cikal e razli4no vreme ... neznam dali e normalno no mislq che e :) aide kasmet s vitamin c-to :P~ makar 4e nqma da spre izcqlo cikala ... posavatvai se i s nqkoi drug idi na ginekolog no az lishno neznam za spirane na cikala .. nqkvo lekarstvo ili ne6to takoa ..... aide kasmet 10X i zA teb chao {{}}

foreverr
06-22-2007, 21:46
AMI ZA KOSAM4ETATA PRI VSEKI STAVA TAKA KOGATO TE SA MNOGO MALKI KATO GIOBRASNE6 TA4E KRAF I IMA PAP4ICI TOVA E NORMALNO I NQMA SPASENIE OSVEN DA IZ4AKVA6 DA PORASTVAT MALKO KOSAM4ETATA!A A KOGATO SI NA MORE MOJE6 SPOKOINO DA IZPOLZVA6 O.B TAMPONI AKO SI DEVSTVENA OT NAI MALKITE TAMPONI ZA DA NE TE OTVORQT!A ZA 10 DNI NAI DOBRE OTIDI NA GINEKOLOGI5EN PREGLED!!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника!

06-24-2007, 06:22
Zna4i po vyprosa za 10-te dena. Ako ne dr s temata ti pone razbrah, 4e ne sym samo az taka. Zna4i doide mi na 11 god vyzrast, i ottogava do min god, kogato stanah na 21 mi te4eshe po 9-12 dena. Znam kakvo ti e, ns vs otgore pone pyrvite 5-6 dena mi beshe adski obilno. Nz koe i kak se promeni, no ot edna god ve4e mi te4e po 7-8 dena, ne 4e e koi znae kavo podobrenie,de,no vse pak. Ne mislq 4e e problem tazi prodyljitelnost, vajnoto e da ti idva navreme, v smisyl cikli4no, na ot 28- do kym 34 dena. Ai, kysmet zanapred :)