PDA

View Full Version : Serien lujec...?



06-19-2007, 18:32
Makar sama da znam otgovora na vuprosa si bih iskala i vie da dadete mnenieto si...
Taka istoriqta e slednata....Predi okolko dva meseca okolo ob6ti priqteli se zapoznah s edno mom4e...Purviqt ni razgovor be6e po telefona,edna ve4er na kupon toi zvunna na edin negov priqtel i priqtelq mu poiska da ni zapoznae(po telefona).Sled tova se namerihme v Skype i zapo4naha dulgi razgovori.Obmenihme snimki i dvamata mn se haresahme.Poneje sme ot razli4ni gradove se vijdahme samo 2 puti kogato toi si idva6e i vsi4ko be6e nared.Imam v predvid vinagi kogato si e bil tuk e bil samo s men i tnt.Toi kazva6e na vsi4ki 4e sum negova priqtelka i se durje6e sqka6 naistina bqh takava.Dokato ne be6e v grada si pi6ehme postoqnno toi me ubejdava6e 4e mn me haresva i mn hora mi kazvaha 4e naistina e hlutnal po men...no naposleduk ne6to se promeni.Ve4e ne mi pi6e ne se i obajda...Za 2/3 sedmici samo vednuj sme govorili i ot za malko...i kogato govorihme toi produljava6e da tvurdi 4e stra6no me haresva i t.n.t. no prosto ne6to ne e kakto predi.Use6tam 4e e nqkak si ohladnql...Po-princip az ne priemam vruzkata ni za seriozna tui kato toi e student i znam 4e az ne sum edinstvenoto momi4e za nego,no i toi ne e edinstvenoto mom4e za men...Znam 4e tova zvu4i kofti,no nqma smisul da 4akam tezi edin dva dni kogato toi si e tuk i da buda samo s nego sled kato sum ubedena 4e toi vuob6te ne misli za men.Faktite sa si fakti i ne iskam,dori i da iskam,ne moga da gi promenq...no moje bi prosto mi haresva tazi luja koqto ima po mejdu ni......Poneje cqlata vakanciq 6te si e tuk mn puti mi e kazval 4e togava 6te e razli4no,4e 6te se vijdame mn po 4esto i 4e 6te imame istinska vruzka,no ne sum li az edno ot mn momi4eta s koito toi se zabavlqva? I trqbva li da produljavams tazi luja?
4estnolie da si go pri4inqvam o6te pove4e 4e use6tam,4e po4vam da izpitvam ne6to po-specialno kum nego,a ne trqbva?Moje bi e po dobre da spra na vreme?No kak sled kato nqma da moga da mu otkaja ako poiska da se vidim?

S_L_A_D_U_R_K_A
06-19-2007, 18:59
Кво да ти кажа, 1 връзката от разстояние не може да е една нормална връзка, знам липсват ти смс-четата, разговорите, но явно нещо е охладняло или може би нз нещо му пречи! Усеща, че хлътваш по него и не иска да те нарани, изчакай го сега да сте заедно, нали така ти е казал, че ще имате повече време и поговорете и сама ще разбереш как да постъпиш! Айде и не се отчайвай, поговорете си едно хубаво и ще ти се изъсни положението, иначе така можеш само да гадаеш :-$

rakiQ
06-19-2007, 20:17
къф е тоз роман маа му

rosu
06-20-2007, 13:11
da, naistina, tova e kato scenarij za roman