PDA

View Full Version : Мразя надути футболи...



lovers
06-19-2007, 21:12
Абе за кво толкова се надуват футболистчетата?За голяма работа ли се мислят?



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

Reed
06-19-2007, 21:14
ъъ,нищо лично към тях,но и мен ме дразнят.

rakiQ
06-19-2007, 21:15
с една дума-педали :smt019

06-19-2007, 21:23
да е има нещо вярно ама сащото е като питаме защо ние момичетата кат сме манекенки примерно и се надуваме :smt014 :-s :roll:

06-19-2007, 21:28
Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си, защо ме будиш?
Как съня да гадая
Как да спра да мечтая
Как, лубов да те позная?

refren':
Знай най-гореща
е мойта грешка
и мойте страсти
са най-опасни
пак те чакам в сън
да ми дойдеш

Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си и как да те позная?
Пак съня ще гадая
Пак насън ще мечтая
знай, сама ще те позная

SpOrTs_GiRl
06-19-2007, 21:31
тия,които се правят на футболистчета (баш най-големите фЬешънчета и секви такива клошари) всъщност нямат нищо общо с футболната игра и нито я разбират,нито я владеят. А и по стадионите не ходят.

Така че,девойки,мразете селяните-фьешъни,а не футбола и хората,които го обичат :wink:

koalka
06-20-2007, 06:46
Еми, не знам защо, но тях много ги харесват.А не са нищо особено.И все пак има си някои `дето се надуват...Просто не им обръщай внимание.

teenage_drama_queen
06-20-2007, 06:50
Хах тези не ме дразнят, смешни са ми, имат се за много готини и модерни и смятат че всяка пикла ще им пусне [-X :lol:

N0_feAR
06-20-2007, 07:01
и аз съм забелязвала колко се надуват тея футболистчета, но хубавото е че не всички са такива. За радост има и изключения, но малко. А относно тея надувки- толкова са ми смешни и особено като почнат да си "въртят задниците"

..:sUnRiSe:..
06-20-2007, 07:02
Ооо и аз незнам що се правят на толко важни. Имам много приятели футболисти и много си ги обичам нооо че се надуват е факт иначе са много готини момчета

rosu
06-20-2007, 07:11
Да, вярно е, че футболистите се мислят за много важни, но има и изключения.Само не разбрах, ти ли си се влюбила във футболист или кой?
Момичетата, които стават гаджета с футболисти искат всички да им завиждат.Нали знаете, че всички футболисти са: сладки, мили, симпатични, готини и...ТЪПИ !!!!Така че, момичета, пазете се от футболисти! =;

beb4ety
06-20-2007, 07:13
:roll: Mi....ot edna strana e vqrno za6toto kato sa futbolisti i si lislqt vi6te koi sam az!!! Oba4e ot druga strana na tqxno mqsto i nie 6tqxme da sme taka!!! :smt017

Sevt
06-20-2007, 07:20
тия,които се правят на футболистчета (баш най-големите фЬешънчета и секви такива клошари) всъщност нямат нищо общо с футболната игра и нито я разбират,нито я владеят. А и по стадионите не ходят.

Така че,девойки,мразете селяните-фьешъни,а не футбола и хората,които го обичат :wink:

Именно ;)

mrysnika
06-20-2007, 09:17
Mn ot tqh sa doOosta prosti makar 4e iam i futbolist4eta aver4eta ama prosto nqkoi imat sqka6 ''izli6ak'' ot mozak :lol:

Sam90
06-20-2007, 10:00
Верно футболистчетата се праат на кой съм аз, а и са леко тъпички :smt017 Абе, то нищо лично, ама май повечето спортисти са така. Познавам и един борец, който няма акъл за 2 ст, баскетболисти, волейболисти....ама футболистите май са най-зле .... е, не сички са така, ма повечето....... :lol:

BWald0rf
06-20-2007, 10:26
Не мисля че можеш да определяш хората и характера им по това дали са футболисти или какфито са там...Аз пък познавам много свестни футблосити които са наистина добри приятели...

Така че,девойки,мразете селяните-фьешъни,а не футбола и хората,които го обичат :wink:

sashoTo
06-20-2007, 10:31
xqqx ^^ za da mislish che futboladjiite sa neshto poveche ot tebe trqq da si mnogo izsuhnal men :\

luschka
06-20-2007, 11:27
[b]Не мисля че можеш да определяш хората и характера им по това дали са футболисти или какфито са там...quote]

И аз съм на същото мнение. Вярно е, че често хората от една гилдия имат досхта сходни черти, но все пак да класифицираш всички като надути или надменни едва ли е много честно спрямо тези, които не са такива.

lovers
06-20-2007, 11:27
Гледайте сега тооо тва са си нормални хора познавам няколко за приятели са супер нооо като стане въпрос на мене момичетата ми лазят в краката е тогава вече мразя надути футболи!и да там някой попита за съжаление за първи път зех че си паднах по футболистче! ](*,)

Destroyfashion
06-20-2007, 13:49
еми щом ви дразнят пробвайте със СКЕЙТАР :-D

lovers
06-20-2007, 21:07
Пробвах...Много са странни! :mrgreen:

Destroyfashion
06-20-2007, 21:12
какво им е странното ? :-D

sasha_90
06-20-2007, 21:13
Тъпи са!Мислят,че след като са футболисти ще имат вс,но не е така.
Но кво от това?Не ме засягат този тип момчета. :lol:

`Death`Whore``
06-20-2007, 21:15
Познавам един...доста е надут...а като започна да обяснява как в Германия се напивал като свиня всяка вечер и ходели редовно по курви, ми стана ясно що за стока е. :)

06-20-2007, 21:54
говорете си за вашите селски футболисти. не всички са такива. двамата ми най добри приятели са футболисти и са най скромните и умни момчета на света. като кажат 2 приказки и интелигентни хора с деца и прочие седяти ги гледат в устите.
а вие там 13 годишните момиченца говорите така злобно щот не са ви обърнали внимание батковците спортисти.... надали вс смятате че те са тъпи надменни и прочие. ако са от село, мое да се прави. ама пак ви казвам - ако някои от вас бяха забили някой прилично изглждащ футболяга, в момента щяхте да ги превъзнасяте и на ръце да ги носите.... знам ги аз тея ваш'те приказки.. нали и аз съм била на 13

MoHuTo
06-20-2007, 23:39
Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си, защо ме будиш?
Как съня да гадая
Как да спра да мечтая
Как, лубов да те позная?

refren':
Знай най-гореща
е мойта грешка
и мойте страсти
са най-опасни
пак те чакам в сън
да ми дойдеш

Кой си ти във съня ми
Кой си ти във нощта ми
Кой си и как да те позная?
Пак съня ще гадая
Пак насън ще мечтая
знай, сама ще те позная

Ти пък няма ли да престанеш бе!!! :smt013 :smt013

MoHuTo
06-20-2007, 23:41
А относно темата, ами не всички могат да се слагат под един знаменател, но повечето футболистчета са женкарчета и си вирят главите във въздуха, последните ми 3 гаджета бяха такива - и трите до един еднакви в това отношение.Иначе има някои които са свестни, все пак всяко правило си има изключение :wink:

lovers
06-20-2007, 23:58
Еммм да подчертая не съм казала всички!Пише надути футболисти!

lovers
06-22-2007, 09:13
Pls daite oshte mneniq po tazi tema! :P

06-22-2007, 21:33
Да, вярно е, че футболистите се мислят за много важни, но има и изключения.Само не разбрах, ти ли си се влюбила във футболист или кой?
Момичетата, които стават гаджета с футболисти искат всички да им завиждат.Нали знаете, че всички футболисти са: сладки, мили, симпатични, готини и...ТЪПИ !!!!Така че, момичета, пазете се от футболисти! =;

сигурни ли сте че не ги слагате под общ знаменател ??

miloto_girl_4e
06-22-2007, 21:36
И аз не ги харесвам...
Първо не ме кефят на външен вид :arrow: некви метросексуални "моделчета" с криви крака и ниска обща култура..
Второ :arrow: прекалено самочувствие имат.. а са едни... никаквици...
Сега говоря за ... тези, които тренират футбол, а не за доказани таланти във футбола

sinful`girl
06-22-2007, 21:48
тия,които се правят на футболистчета (баш най-големите фЬешънчета и секви такива клошари) всъщност нямат нищо общо с футболната игра и нито я разбират,нито я владеят. А и по стадионите не ходят.

Така че,девойки,мразете селяните-фьешъни,а не футбола и хората,които го обичат :wink:

Кратко,точно и ясно :!: :smt023 =D>

06-22-2007, 22:00
lovers RESPECT tazi tema e nai vajnata moga da pi6a cql roman za neq tes futbolist4eta i fashioni sa mn tupa naciq a tezi koito smesvat kecove i nqkfi fashion pri4eski pobulgareni i4 im sa smeq na tqh po ylicite :D nqma zna4enie si4ko streeet under ground i t.n e istinata realnosta nz za drygite koit kot 6te da si misli az sum si riter i vinagi 6te sum siii E*** sum va i y fashionite ve4e da vi sa svarqt dano ta**cite ot tes tesni klin4eta det gi nosite

ScionOfStorm
06-23-2007, 08:22
Доста от тях са в начален ментален стадий имам чувството, ама хора всякакви (:

krasivata_luvica
06-23-2007, 09:34
Абе за кво толкова се надуват футболистчетата?За голяма работа ли се мислят?



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:


и аз съм на твоето мнение =D> =D>

krasivata_luvica
06-23-2007, 09:38
И аз не ги харесвам...
Първо не ме кефят на външен вид :arrow: некви метросексуални "моделчета" с криви крака и ниска обща култура..
Второ :arrow: прекалено самочувствие имат.. а са едни... никаквици...
Сега говоря за ... тези, които тренират футбол, а не за доказани таланти във футбола

точно така =D> некви педалчета със "фешън" прически розови ризки :smt005 сасем като гейчета :smt005 :lol: и некви лиглиовци :lol: повече се контат от жените :smt005 педалчета скаани :twisted: имам 2-ма такива в блока направо са............. :smt078 :smt078 :smt078 :smt075 ;ного ги мразя:smt078

Shadow_Walker
06-23-2007, 09:38
В моя клая има трима футболисти (+ една волейболистка и една баскетблоистка 8) ) и се държат напълно естествено и са си печени.Сигурно има разни надувки, но аз лично не познавам такива :)

ProstoAz
06-23-2007, 09:42
говорете си за вашите селски футболисти. не всички са такива. двамата ми най добри приятели са футболисти и са най скромните и умни момчета на света. като кажат 2 приказки и интелигентни хора с деца и прочие седяти ги гледат в устите.
а вие там 13 годишните момиченца говорите така злобно щот не са ви обърнали внимание батковците спортисти.... надали вс смятате че те са тъпи надменни и прочие. ако са от село, мое да се прави. ама пак ви казвам - ако някои от вас бяха забили някой прилично изглждащ футболяга, в момента щяхте да ги превъзнасяте и на ръце да ги носите.... знам ги аз тея ваш'те приказки.. нали и аз съм била на 13
Хах, съгласна съм, въпреки че е малко грубо казано.

Брат ми тренира футбол и за мен е леко неизбежно да не познавам малко повечко футболисти, така че имам сериозни наблюдения върху тях. :P И повечето са страхотни хора (разбира се, има изключения).

Valar
06-23-2007, 09:53
Сред всички има надутляци!

ProstoAz
06-23-2007, 10:35
тея надутите са най-некадърни и винаги можеш да ги жегнеш на темата, ама теб пускат ли те да играеш и т.н.
Не е задължително качествата ти на футболист да са обратнопропорционални на самочувствието.
В Славия в момента при юношите има един, който до скоро е играл в Левски (мъжете), но е казал на треньора, че ако не му даде капитанската лента напуска. :lol: Ясно е какво е станало. Питах брат ми наистина ли е толкова надут този и той ми каза "Да, но може да играе перфектно". Страхотен е явно, но свръхсамочувствието на терена му пречи.

ProstoAz
06-23-2007, 10:47
Да, най-вероятно няма да стане (освен ако не си намери добър мениджър и/или започне да си затваря устата). Ще видим, ще питам брат ми за името. :)
Но друга ми беше мисълта - определено не е некадърен.

sh3_1s_7h3_0n3
06-23-2007, 11:00
Хах тези не ме дразнят, смешни са ми, имат се за много готини и модерни и смятат че всяка пикла ще им пусне [-X :lol:


точно т'ва, че 'пиклите' им пускат и за т'ва се надуват... иначе едно свястно момиче надали би могло да бъде заслепено само от 'опаковката' или 'популярността' на въпросното 'футболистче'. 8)

06-23-2007, 11:20
еми то4но тва е де-пускат им малките пикли.кога 1 по-зряло моми4е 6е го направи,никога.Аз също никога не бих погледнала такъв измислен,сме6ен 4алгар.които иска да си намери такъв индивид-местоположение:кв. Люлин-зарито е

Just_A_Good_Boy
07-01-2007, 14:17
Вие тука много нападахте футболистите нещо ;) Аз лично съм такъв и съм се доказал като таланат имам договор да играя в един доста известен футболен клуб в Гърция като стана на 18.Аз съм на 15 години никога не съм се фукал с това че тренирам футбол пред момичета или пред някой друг.Тренирам защотото обичам този спорт също така въобще не съм ТЪП ;) Напротив даже бях на държавните изпити миналата година да видя какви оценки ще изкарам и се справих с 4-ки :) :) Обаче вече се бях разбрал за спортното у-ще на Славия . Има да наистина момчета,който се фукат манекенчета и чесно да ви кажа и мен адски много ме дразнат такива хора,който опетняват името на ФУТБОЛА.Ама мама и тати им плащат да играят :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: И вие сега като казвате "те са тъпи...грозни...криви крака...манекенчета" е аз ви казвам че има момчета,който са ем добре изглеждащи и които не се фукат наляво и надясно че са фуболисти и умни ;) " Даже аз си нямам приятелка заради това че искам постояно да съм концентриран за единственото нещо,което никога няма да ми изневери !!! - ФУТБОЛА !
:smt006 :smt006

niGGa
07-01-2007, 17:55
Абе за кво толкова се надуват футболистчетата?За голяма работа ли се мислят?

Това се питам всеки божи ден..

COLT
07-31-2007, 12:14
оф тъпите футболисти да мрът.
много са прости.
в даскалото ми е пълно с такива индивиди и сички са еднакви и яко ме дразнят.

shadow4e
07-31-2007, 12:19
Аз много се кефя, че приятелят ми не гледа футбол. Обича да играе футбол и басктбол, ама не гледа световни и тн и слава Богу не ми надува главата :)

А за футболистчетата, не всички са надути. Тези, които ходят по стадионите определено не са, имам приятели, обаче това много ме дразни в тях. До един моминт са си нормални, а в следващият като отидат на мач, полудяват....

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-31-2007, 12:20
Не можем да поставил всички момчета,които тренират футбол под общо название "надути футболистчета" :wink: Аз пък имам страшно готини приятели,които тренират футбол,но не заради тва колко.. хмм.. модерно стана напоследък да си "футболистче", а заради тва че просто ги кефи тоя спорт. Вярно е,че има разни педалчета тип Амор,които са се записали на футбол и вече са хванали дедо Господ за шлифера,но.. не мисля,че е правилно да говорим за всички като цяло.. :roll:

cvetityy
07-31-2007, 12:23
Всички мразим футболягии .. мани ти мноо са злее ... вървят по улицата ии само "ама аз съм футболист ", "чшш ей аз съм футболист бе" мани мани селски бекове и нишо повече...

Blacklisted
07-31-2007, 12:23
Какво да им мразиш на футболистчетата? Те са патетични :lol:

Spork
07-31-2007, 12:27
селинджъри майка :lol: :lol:....NM:}

pathetic
07-31-2007, 12:35
Аз пък
мразя русенско варено.

НО пък обичам ракийка със салатка аха.

или само ракийка.

Spork
07-31-2007, 12:37
Аз пък
мразя русенско варено.

НО пък обичам ракийка със салатка аха.

или само ракийка.


и аз обичам салатка....ш'ма черпиш ли? :lol: муахах :smt005

_donna_
07-31-2007, 12:38
селинджъри майка :lol: :lol:....NM:}
ха,селинджъри е интересна дума,а,патетик? :smt005

Blacklisted
07-31-2007, 12:39
Аз пък
мразя русенско варено.

НО пък обичам ракийка със салатка аха.

или само ракийка.

Алкохоличка :smt011

OtherDimension
07-31-2007, 12:39
Аз пък
мразя русенско варено.

НО пък обичам ракийка със салатка аха.

или само ракийка.


и аз обичам салатка....ш'ма черпиш ли? :lol: муахах :smt005

патетик = тийн проблем секс символ

In4iTu_
07-31-2007, 12:41
Ето още една тема, която слага определени хора под общ знаменател. Това, че си попаднала на такова "футболистче" не означава, че всички са надути.. [-X

Spork
07-31-2007, 12:41
Аз пък
мразя русенско варено.

НО пък обичам ракийка със салатка аха.

или само ракийка.


и аз обичам салатка....ш'ма черпиш ли? :lol: муахах :smt005

патетик = тийн проблем секс символ

хаха.....просто си прося някой да ме почерпи.... :lol: :lol: :lol: муахаха..

Blacklisted
07-31-2007, 12:47
Ето още една тема, която слага определени хора под общ знаменател. Това, че си попаднала на такова "футболистче" не означава, че всички са надути.. [-X Верно ли? :-s

pathetic
07-31-2007, 13:16
Аз пък
мразя русенско варено.

НО пък обичам ракийка със салатка аха.

или само ракийка.


и аз обичам салатка....ш'ма черпиш ли? :lol: муахах :smt005

патетик = тийн проблем секс символ

хаха.....просто си прося някой да ме почерпи.... :lol: :lol: :lol: муахаха..
а какво предлагаш в замяна :Р

салатката е от теб..или хайде,добре.без салатка.
ама бирата е от теб вече :Р

оу,одър дименшън,чест такава е за мен.

остъй ся.

Spork
07-31-2007, 13:19
Аз пък
мразя русенско варено.

НО пък обичам ракийка със салатка аха.

или само ракийка.


и аз обичам салатка....ш'ма черпиш ли? :lol: муахах :smt005

патетик = тийн проблем секс символ

хаха.....просто си прося някой да ме почерпи.... :lol: :lol: :lol: муахаха..
а какво предлагаш в замяна :Р

салатката е от теб..или хайде,добре.без салатка.
ама бирата е от теб вече :Р

оу,одър дименшън,чест такава е за мен.

остъй ся.


Бира.....и бой :lol: :lol: :lol: хах...

ем....аз ше имам да давам...ти ше имаш да земаш.... :lol: :lol: т'фа е живота :-D :lol: :lol:

[Lucifer]
07-31-2007, 21:27
futbol v bg nqma ... zatva puk ima mnogo "futbolist4eta" koito v nickovete im po sitovete za zapoznanstva ,6toto te sa glavno tam, se sudurjat razni ot tipa sladyran4eto ... bonbon4eto.. ala bala malkiq nz si kvo :D be si4kite sa golemi kifli :)

MajeStic
07-31-2007, 21:30
Абе за кво толкова се надуват футболистчетата?За голяма работа ли се мислят?

Какви футболистчета бе :D Отишли два пъти на тренировка и дай да се фукам, че ритам топка, а пък как играя. Прическа емо, гейски обучки... маратонки ли как се водят... там за геиове, оскубани вежди... е кажи на какво да завиждам. Надуват се, защото има момичета, които силно се заблуждават от такива момчета :)

malina_90
08-11-2007, 20:10
Mn ot tqh sa doOosta prosti makar 4e iam i futbolist4eta aver4eta ama prosto nqkoi imat sqka6 ''izli6ak'' ot mozak :lol: Tazi pesenh sum q 4uvala mnogo puti ,no tova e taka tolkova sa zle,4e nqma na kude pri tova az u4a s tqh ve4e 2 godini.Te ako sa futbolisti az sum Shakira :mrgreen:

loyal_88
08-11-2007, 21:19
]futbol v bg nqma ... Това не пречи обаче да има бОй, нали? ;) От 2-3 години не изпускам мач, но не ходя да гледам играта на ония дето само си гледат кинтите, а за да си направя кефа (по мой си начин).
А футболистчетата дето се правят на корави и всичките са изрусени...предизвикват само съчувствие.

Blacklisted
08-11-2007, 21:26
Тоя пък бой... важното е ОЙ :!: да има :!:

teenkopele
08-12-2007, 08:39
Абе за кво толкова се надуват футболистчетата?За голяма работа ли се мислят?



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:


Ахахаха, темата ме изкефи :lol: ...

Еми надуват се, какво да правят....интересно ми е кога ще разберете, че не може да се съди за дадена група хора само по няколко индивида.
Аз да си призная, преди време правех същата грешка, но вече се пооправям. :lol: