PDA

View Full Version : Momche s kola



06-19-2007, 21:59
Vaprosa mi e kum momchetata s kolite

Kak razbirate che edno momiche vi haresva zaradi samite vas a ne zaradi kolata vi

machoka
06-19-2007, 22:03
Когато колата ти е произведена до годината, в която бяхме 4-и в света по футбол, няма какво да му мислиш. . .

след това става обратното :lol:

06-19-2007, 22:05
govorim za prilichna kola :)

otgovorete seriozno molq vi
vajno mi e :lol:

emilythestrange
06-19-2007, 22:10
помислих че момчетата с кока-колите :lol:
ако не искаш да те харесват заради колата купи си ЛАДААА(или форд :smt081 )

Boot
06-19-2007, 22:27
Още ли има момичета, които харесват момчета заради колите? о.О

machoka
06-19-2007, 22:34
Още ли има момичета, които харесват момчета заради колите? о.О

Мен ако питаш, има момичета които харесват колите, не момчетата ;)

shadow4e
06-19-2007, 22:39
Решеинето е просто. Първите 3 седмици да кажем от връзката ви, ще ходите пеша, ако остане при теб я качваш на колата :) След като сам не можеш да прецениш, явно тове е единственото ти решение.
Обаче темата ми се струва... Все едно аз сега да пусна тема, понеже имам наистина сериозен проблем :lol: От половин час се гоним с един комар... Но се чудя, аз ли съм толкова зле или комарът е много бърз :lol:

Sam90
06-20-2007, 04:05
хм.... еми, гледай сега - те няма да те харесват точно заради колата ти, ами заради парите ти. Ако имаш пари за хубава кола, значи си паралия. Просто няма да и купуваш подаръчета, да я возиш и т.н. и то ще си проличи :)

misspurple
06-20-2007, 11:31
Като излизате не си взимай колата,ако те пита защо не я взимаш,кажи че не е твоя и ако не ти се обади повече е ясно..ако ти се обади,можеш да я возиш вече :lol:

HopeLesss
06-20-2007, 12:54
Аз лично предпочитам да не излизаме с колата на моя, защото като сме с нея не може да се разходим, ами спираме пред някое кафе, влизаме и после се прибираме. Много по-яко е да се разхождаме пеша, отколкото с колата :wink:

06-20-2007, 14:32
aide de ochakvah oshte mnenia :cry:

w0sh
06-20-2007, 16:04
Аз кола още нямам спестявам си за моторче.

Josefinne
06-20-2007, 16:41
Аз мисля, че ниекое уважаващо себе си момиче не би ходило с някой само заради колата ти. Ако ще да караш кола за 50 000 , ако си пълен нещастник, момичетата няма дълго да се задържат при теб. Да, колата е удобство, яко е да се возиш на кола, вместо на да се дрънкаш с трамвая, яко е гаджето ти да те изведе вечерта на разходка с колата, да отидете на някое самотно място и...да се любувате на звездите, яко е да не се притесняваш кога е последната кола на тролеите... Но всичко това е само удобство, лукс, допълнение, бонус, а не основа. В никакъв случай основа. Колата може и да ти помага да те забелязват, но не е критерии , по който едно момиче решава да остане с едно момче. Поне 90 % от момичетата. Останалите 10 % са толкова кухи овци, че то им личи, че са с теб заради парите, колата, ланеца и не знам още какво от този род и няма смисъл да се пита - тя го знае, ти го знаеш, всички наоколо го знаят, няма нужда от коментар :)