PDA

View Full Version : GaDnYy DeA ;{



SaD ;{
06-19-2007, 21:11
sujalqvam ako vi se stori tupa temata .. prosty iskah da spodelq kakfo mi e za6toto imam nujda ot tova ... :cry: 4udq se kakfo da pravq ve4e imam 4ustvoto 4e tova lqto 6te e nai gadnoto :( 6te trqbva da zamina izvun stranata za 2 sedmici i 6a trqq da ostavq gadjety i mi e super gadny :cry: za6toto katy se vurna toi sig ve4e 6te e zaminal za varna da prekara cqloto lqto tam :smt010 i dnes katy si govorihme i toi mi kaza 4e ima 4ustvoto 4e katy zamina ve4e vsi4ko 6te ide mainata si 6ot veroqtnostta da zamina za lqtoto i az v varna e minimalna i ediniq variant e da hodim pak i da ne se vijdame 2 meseca :cry: ama ne mi se vqrva 4e 6te stane ... 100% nqkoi 6a izneveri ... taka de toi ne az .. :( nz ...imam 4ustvoto 4e naistina me obi4a i vse pak ne moga da mu imam doverie ... :( drugiq variant e da zamina za varna no tova ne mislq 4e 6te stane :cry: a puk az ne moga da izdurja da ne go vijdam nqkolko dena a kamo li meseci :smt010 6oty otkakto hodim absolutno vseki den sme zaedno sabira ni se nqkade sedmica prez vsi4kite teq 4 meseca i polovina det da ne sme se vijdali i prosty sum sviknala vseki den da sum s negy a sega nz kakfo 6te pravq :smt010 mn mi e gadny i zatova pusnah tazi tema sujalqvam 4e vi zanimavam s problemite si .... prosty mi se iska6e da spodelq :smt010 ....

Katerichka
06-19-2007, 21:53
sujalqvam ako vi se stori tupa temata .. prosty iskah da spodelq kakfo mi e za6toto imam nujda ot tova ... :cry: 4udq se kakfo da pravq ve4e imam 4ustvoto 4e tova lqto 6te e nai gadnoto :( 6te trqbva da zamina izvun stranata za 2 sedmici i 6a trqq da ostavq gadjety i mi e super gadny :cry: za6toto katy se vurna toi sig ve4e 6te e zaminal za varna da prekara cqloto lqto tam :smt010 i dnes katy si govorihme i toi mi kaza 4e ima 4ustvoto 4e katy zamina ve4e vsi4ko 6te ide mainata si 6ot veroqtnostta da zamina za lqtoto i az v varna e minimalna i ediniq variant e da hodim pak i da ne se vijdame 2 meseca :cry: ama ne mi se vqrva 4e 6te stane ... 100% nqkoi 6a izneveri ... taka de toi ne az .. :( nz ...imam 4ustvoto 4e naistina me obi4a i vse pak ne moga da mu imam doverie ... :( drugiq variant e da zamina za varna no tova ne mislq 4e 6te stane :cry: a puk az ne moga da izdurja da ne go vijdam nqkolko dena a kamo li meseci :smt010 6oty otkakto hodim absolutno vseki den sme zaedno sabira ni se nqkade sedmica prez vsi4kite teq 4 meseca i polovina det da ne sme se vijdali i prosty sum sviknala vseki den da sum s negy a sega nz kakfo 6te pravq :smt010 mn mi e gadny i zatova pusnah tazi tema sujalqvam 4e vi zanimavam s problemite si .... prosty mi se iska6e da spodelq :smt010 ....

Како викаш ?

asi_basi
06-19-2007, 22:34
sujalqvam ako vi se stori tupa temata .. prosty iskah da spodelq kakfo mi e za6toto imam nujda ot tova ... :cry: 4udq se kakfo da pravq ve4e imam 4ustvoto 4e tova lqto 6te e nai gadnoto :( 6te trqbva da zamina izvun stranata za 2 sedmici i 6a trqq da ostavq gadjety i mi e super gadny :cry: za6toto katy se vurna toi sig ve4e 6te e zaminal za varna da prekara cqloto lqto tam :smt010 i dnes katy si govorihme i toi mi kaza 4e ima 4ustvoto 4e katy zamina ve4e vsi4ko 6te ide mainata si 6ot veroqtnostta da zamina za lqtoto i az v varna e minimalna i ediniq variant e da hodim pak i da ne se vijdame 2 meseca :cry: ama ne mi se vqrva 4e 6te stane ... 100% nqkoi 6a izneveri ... taka de toi ne az .. :( nz ...imam 4ustvoto 4e naistina me obi4a i vse pak ne moga da mu imam doverie ... :( drugiq variant e da zamina za varna no tova ne mislq 4e 6te stane :cry: a puk az ne moga da izdurja da ne go vijdam nqkolko dena a kamo li meseci :smt010 6oty otkakto hodim absolutno vseki den sme zaedno sabira ni se nqkade sedmica prez vsi4kite teq 4 meseca i polovina det da ne sme se vijdali i prosty sum sviknala vseki den da sum s negy a sega nz kakfo 6te pravq :smt010 mn mi e gadny i zatova pusnah tazi tema sujalqvam 4e vi zanimavam s problemite si .... prosty mi se iska6e da spodelq :smt010 ....

Amii kofti situaciq, naistina. Neznam kakvo da te posavetvam...Interesno, za6to kazva6 4e "vse edin ot dvamata 6te izneveri"?Tova zna4i, 4e iti sa6to bi go napravila i ne si sigurna v sebesii, ako go obi4a6 tolkova za6to bi mu izneverila???
Mejdudrugoto, istoriqta ti mi e poznata s tazi na 1 priqtel, toi 6te hodi lqtoto za Varna i ne e sigurno dali i priqtelkata mu 6te hodi...Tva da ne si ti i tozi moq priqtel? :))) Ot kade si?

mimi_pink
06-19-2007, 22:46
Трябва да си вярвате!И ако наистина се обичате мисля че все ше измислите нещо! :D

lLady_MooN_RaiN
06-20-2007, 03:42
Как така ще имаш чувството, че те обича и ще си мислиш, че ще ти изневери...Бива ли така. Май не е много голяма вашата любов щом се съмнявате за такива неща.

alkobalko
06-20-2007, 04:06
Ако наистина се обичахте толкова много нямаше да мислите за изневяра или прекратяване на връзката. Все пак 2 месеца не са толкова много време. Знам, че ще ви е гадно, още повече че не сте се разделяли, но щом се налага. Ако се обичате наистина се опитайте да издържите.

rosu
06-20-2007, 05:18
Щом му нямаш голямо доверие и мислиш, че може да ти изневери, защо изобщо сте заедно??? Това означава, че ако ви се налага често да се разделяте, винаги един от двамата ще изневерява, така ли? :roll:






http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=25961

_[LiFe-StiLe]_F
06-20-2007, 05:25
не мисля, че за едно лято ще е проблем да се виждате по-рядко. все пак ти можеш да отиваш там за по един ден и да се връщаш, зависи от растоянието тъй като не си споменала от къде сте и двамата.
а това "някой 100% ще изневери" ми звучи абсурдно лапешки! това значи включва и теб като вариант! ти това ли искаш?!

koalka
06-20-2007, 05:35
Как така ще имаш чувството, че те обича и ще си мислиш, че ще ти изневери...Бива ли така. Май не е много голяма вашата любов щом се съмнявате за такива неща.И аз това се чудя.И все пак 2 месеца не чак кой знае колко много.Ако се обичате истински-ще издържите.

beb4ety
06-20-2007, 06:26
:-s Mi ako istinski se HARESVATE nqma da svar6i za edno lqto dori i da ne se vijdate 6te se 4uvate !!! Ako te Obi4a nikoga nqma da te zabravi !!! SPOKO :smt008