PDA

View Full Version : axxaxa



ko4party
06-19-2007, 22:21
smqtai kvi raobti kato zemete da mi filosofstvate ..... vijte se be hahahah samo komisari .. i shmatki se sabrali v edin sait s malk izklu4eniq i mi filosfstvat kvi bili futbolistite ... za zubarite ahha kvo bilo trqbvalo da gi opoznaete hahaha 4uvate li se ..... zle ste

Д-р Дава Клецам
06-19-2007, 22:58
smqtai kvi raobti kato zemete da mi filosofstvate ..... vijte se be hahahah samo komisari .. i shmatki se sabrali v edin sait s malk izklu4eniq i mi filosfstvat kvi bili futbolistite ... za zubarite ahha kvo bilo trqbvalo da gi opoznaete hahaha 4uvate li se ..... zle ste
Господине(за пола съдя по "коч" частта в ника ви), искам да ви запитам кой е този сайт, защото младежите видимо имат нужда от услугите на доктори от нашата клиника. Може дори да имат щастието да срещнат новата сестра Ева, първата истинска(!) жена в клиниката... ехх...

Мед. сестра Гроздова
06-19-2007, 23:24
Тъй като пиша пеб консултация с лекарския екип, както и с гореспоменатия Д-р Дава Клецам, рискувам да предложа на пациента посещение при психолог, невролог, шизофреник, пелтек, и... хирург, при нужда от отстраняване на някои много досадни и ненужни телесни части като главата например. Моля, някой от лекарския екип да се намеси ако давам погрешни съвети.

С уважение,
Сестра Ева Гроздова

Д-р Дава Клецам
06-19-2007, 23:31
Тъй като пиша пеб консултация с лекарския екип, както и с гореспоменатия Д-р Дава Клецам, рискувам да предложа на пациента посещение при психолог, невролог, шизофреник, пелтек, и... хирург, при нужда от отстраняване на някои много досадни и ненужни телесни части като главата например. Моля, някой от лекарския екип да се намеси ако давам погрешни съвети.

С уважение,
Сестра Ева Гроздова
Не случайно съм на мнение, че сте най-перспективната ни сестра, Евче! На следващата оперативка ще ви похваля.. отново!

Мед. сестра Гроздова
06-19-2007, 23:45
Не случайно съм на мнение, че сте най-перспективната ни сестра, Евче! На следващата оперативка ще ви похваля.. отново!

Надявам се. Винаги съм се борила с две ръце за повишение. И винаги съм уважавала подобава лекарския колектив.

machoka
06-20-2007, 00:37
..събрали се в една тема простак и шизофреник и водят високо-интелектуален разговор на местна тематика..

крастота 8)

т. 11.