PDA

View Full Version : Preporu4aite mi qko daskalo vuv Varna!!



kerppa
06-19-2007, 21:25
Em az sum sedmi klas i sq kandidatstvam i po veroqtnost 6te imam bal dostatu4en za navsqkude,ama da vi zapitam koe spored vas e nai-huuto daskalo vuv Varna? Da ne se zubka mnogo,da e s 6to-gode turpimi hora i da staa kupona...? Koe,koe,tova e vuprosa! :)

SunnyG
06-20-2007, 04:40
Ама ти според тези критерии ли си избираш училище?Учил си цяла година,за да влезеш в някой бардак?Извинявай ама не винаги хубавите неща са свързани с това да си правиш купона някъде и с някой....

N0_feAR
06-20-2007, 05:58
виж ся-няма такава гимназия в която да не се зубка много. Разликата между начално и гимназиално училище е доста по-голяма. А с избор на гимназия не мога да ти помогна, щото незнам кви са ти възгледите за бъдещето ти, кво искаш да учиш-икономика, език, там природните науки. Абе купуваш си една от онея книжчици с гимназиите и проблемът е решен.

kerrpa
06-20-2007, 06:08
Emi vishte sq ne 4e samo iskam da si praq kupona,ama iskam prosto da ne e nqkoe zabito mqsto,qsno 4e 6e se u4i,ama da ne e mn zadrusteno,fa6tate li mi misulta?

NightSky
06-20-2007, 06:27
Пробвай с Хуманитарната гимназия.

gabrielka@a
06-20-2007, 10:27
3-та ПМГ "Академик Попов" или пета езикова.

06-20-2007, 12:53
pgsag vasil levski \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

06-20-2007, 17:43
IVEG stra6no qko daskalo \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

w0sh
06-20-2007, 17:45
5-та и 1-ва сме най-храбежните

Не припарвай до МГ и руското ако не искаш да свършиш като даскал.

Общо взето само там си заслужава ама в първа ако не си тревоман ще ти се види тясно макар че там лесно изкарват стипендии.

zeda
06-21-2007, 15:24
5-та и 1-ва сме най-храбежните

Не припарвай до МГ и руското ако не искаш да свършиш като даскал.

Общо взето само там си заслужава ама в първа ако не си тревоман ще ти се види тясно макар че там лесно изкарват стипендии.
Ti kude si u4il?? I kak taka tvurdi6,4e v 1va lesno se izkarvat stipendii,ti 4uva6 li se,znae6 li kakvo zubkane trqa da padne,za da ima6 6 po4ti po si4ko!?? I kakvo ima6 predvid s trevomanite? Ti v 1va li si(bil)? Hmmm..?

NFW`
06-21-2007, 18:07
zeda : Той не, ама аз сега вече пета година ще карам там. А ти кой клас си? ::: Стипендия, стига да учиш по час на ден (даже и толкова е много) ще си изкараш без проблем. А за тревицата...ми не знам дали си забелязал преди 12 клас да заминат колко често се запътваха компании надолу от "Крак"-а...
'Ич не ми се вярва, да си завършил още, да ти кажа. Тъй че тихо, поогледай се малко и ще почнеш да забелязваш някои работи за даскалото. :) Не че положението е чаак толкова тежко, колкото го изкарва w0sh, ма карай.
По темата : Първа не е лош избор. Нито е толкова тежко, нито е толкова пропаднало, колкото разправят. А и хората повечето са точни. Малко скука, но не е ли така навсякъде? :)

SaYoNaRa
06-21-2007, 20:05
Аз ше влизам в IV-та или V-та...

SunnyG
06-24-2007, 11:03
Пробвай с Хуманитарната гимназия.

Аз уча там,доволна съм!

06-24-2007, 19:30
Пета гимназия. Невероятни учители и приятели срещнах там, Не съжалявам че преди 5 години избрах пета. Сега завърших. Много приятели имам в 1ва 4та и от това което чувам от тях избери първа или пета, все пак съм пристрастен и ще те посъветвам пета

asi_basi
06-24-2007, 21:01
Ami 4uvala sam, 4e BBU bilo qko, ama e 4astno daskalo. Sestra mi u4e6e tam predi 5g nqkade.

marin4itu
06-25-2007, 08:29
Аз уча в Руското.Там даскалите са много превъртели, но хората са много пекани.Издържа се да ти кажа..

х
06-25-2007, 11:55
не знам кое е най-якото, но един съвет от мен-НЕ ВЛИЗАЙ В ОБЛЕКЛОТО! това е наъ-лошото което можеш да направиш с живота си... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
сестра ми у4ише в тета и е доволна. супер купон. завърши преди почти 3 години, и още се имат с класа. мн купони правеха и наистина научиха нещо... :-D

06-25-2007, 14:09
Не съм съгласен, че училите в МГ стават даскали, както някой написа по-горе. Но въпреки това, съм съгласен, че щом не ти се зубка много .. най добре влез в руското или в 5та/3та.

Th3WildAng3l
06-25-2007, 19:07
Хах .. и кой бил изкарвал лесно оценки в първа .. я я кажете бързо.. И как се изкарват стипендии лесно като само в първа (по моя информация) с 4 неизвинени режат от стипендия??? А за лесното изкарване на оценки - който може си го може - ако лесно си влязал и не ти е проблем да запомняш и за един час можеш да научиш - ми да лесно е.
Сега по темата - ако искаш наистина да научиш нещо - 1-ва, 5-та и МГ. Аз учех в 1-ва - умрели наркоманясали хора по коридорите няма - в трупове не съм се спъвала!!! Може да има единични бройки, но пък в днешно време когато дечицата 5-6 клас пушат трева на детските площадки и се натискат зад блоковете, къде ли няма.
Учила съм и в МГ от 5 до 7 клас. Там е голямо учене и голяма дисциплина.
В 5-та е хубаво - имам много познати там, които са доволни от гимназията.
Колектив може да се създаде навсякъде и това не зависи от училището, а от хората в него.

х
06-26-2007, 06:32
И как се изкарват стипендии лесно като само в първа (по моя информация) с 4 неизвинени режат от стипендия??? .

to towa e po zakonn ... navsqk1de stipendiqta ti se spira na petoto ots1stvie... [-X

Vladokaaa
06-26-2007, 06:38
незнам сорка

Th3WildAng3l
06-26-2007, 11:19
И как се изкарват стипендии лесно като само в първа (по моя информация) с 4 неизвинени режат от стипендия??? .

to towa e po zakonn ... navsqk1de stipendiqta ti se spira na petoto ots1stvie... [-X

Да .. на 5-то . В първа при 4 вече нямаме стипендии.

06-26-2007, 11:31
И как се изкарват стипендии лесно като само в първа (по моя информация) с 4 неизвинени режат от стипендия??? .

to towa e po zakonn ... navsqk1de stipendiqta ti se spira na petoto ots1stvie... [-X

Да .. на 5-то . В първа при 4 вече нямаме стипендии.
1ва е най-куцото даскало :smt019

06-26-2007, 16:48
neizbirai bogorov , daskalite sa nai golemite m1r6i osobeno po istoriq matematika i bel ...NIkoga nqmame svobodni 4asove , namaleni sportni praznici...samo profesiite ni sa hybavi x

NFW`
06-26-2007, 20:30
Хах .. и кой бил изкарвал лесно оценки в първа .. я я кажете бързо.. И как се изкарват стипендии лесно като само в първа (по моя информация) с 4 неизвинени режат от стипендия??? А за лесното изкарване на оценки - който може си го може - ако лесно си влязал и не ти е проблем да запомняш и за един час можеш да научиш - ми да лесно е.
Сега по темата - ако искаш наистина да научиш нещо - 1-ва, 5-та и МГ. Аз учех в 1-ва - умрели наркоманясали хора по коридорите няма - в трупове не съм се спъвала!!! Може да има единични бройки, но пък в днешно време когато дечицата 5-6 клас пушат трева на детските площадки и се натискат зад блоковете, къде ли няма.
Учила съм и в МГ от 5 до 7 клас. Там е голямо учене и голяма дисциплина.
В 5-та е хубаво - имам много познати там, които са доволни от гимназията.
Колектив може да се създаде навсякъде и това не зависи от училището, а от хората в него.

Май не ме разбра. Я я да ти кажа бързо...хах :D

Аз казах, че се изкарват оценки сравнително лесно. Поне за мен е така. Какво, да спорим ли? Без да уча почти да ми стигнат оценките за стипендия ( отсъствията отделен въпрос :) ), не е това, което бих нарекъл трудно изкарване на оценки. Но не казах, че има наркоманясали хора по коридорите. Казах че има доста, които бофят. За единични бройки не знам, обаче по един на всеки 7-8 си върти по-често или по-рядко. Не те знам кога си завършила и защо не си ги забелязвала тези неща...

06-27-2007, 18:21
Haha, elektroto pak si e chisto nakazanie. Povecheto uchiteli sa super prosti, no ima i dosta tochni :) Za direktorkata ko da kaja... hlopa i daskata.