PDA

View Full Version : ей мачок



06-20-2007, 03:24
ей кво заключи темите бе наркомани не са се приемали!как пък разбираш кой какъв е а??? това че искам да знам дали повече вреди амфета от бонбона кво му е наркоманското защото на мене ми се струва че ти си един наркоман за пениси големи и удобни за ануса :smt018

PLAMENKO
06-20-2007, 07:53
бегаи в кофите нарко

06-20-2007, 09:30
haha, toi machoka i toi neznae veche ko prai. lipsata na socialen jivot mu se otrazqva... ne e lesno da si moderator na 2 golemi foruma(Datata i tuka)
ahahaha
abe leesh :)

krasivata_luvica
06-20-2007, 13:17
ей кво заключи темите бе наркомани не са се приемали!как пък разбираш кой какъв е а??? това че искам да знам дали повече вреди амфета от бонбона кво му е наркоманското защото на мене ми се струва че ти си един наркоман за пениси големи и удобни за ануса :smt018
предчуствам,че темата ще бъде заключена.... :lol:

IlLuSi0nS`
06-20-2007, 14:42
ами.. коне с капаци.. един вика "наркоман", а той е просто човек, който изследва психиката си.. въпрос на гледна точка..
да си ги заключва, нали така ще спре употребата на тези ужасни неща хахахаха (ирония да поясня, понеже в тоя форум се някой не ме разбира.. пфу аман от просто хора) хах
ти пък пусни нови.. ама тоя път скрий в подтекста, че да не те обвинят в пропаганда.. пък по-умичките ще те разберем.. хем няма да ти флуудят темата некфи недорасли чалгаджийки..
пийс :mrgreen:

06-20-2007, 15:13
ОТГОВОР за амфетите и бонбоните-

"бонбон" се нари4ат у нас клубните хап4ета, дето на запад ин викат "екстази"
дотук добре, само дето това е ТЪРГОВСКО название, вътре се предполага, 4е има МДМА, но дори на запад не винаги е само това, а у нас 4есто даже няма МДМА, има амфетамини, метаамфетамини, понякога по малко кетамин , каптагон или други медикаменти.
носят се упорити слухове, 4е в някои бонбони слагат херин, което е АБСУРДНО ит медицинска и от икономи4еска гледна тои4ка.

"амфети" е популярното название на евтините синтети4ни стимуланти в прахообразно състояние, най-4есто се касаеза МЕТАМФЕТАМИН, който е ПО-ВРЕДЕН, и предизвиква по-силно пристрастяване, по-тежък "махмурлук" и пове4е и по-тежки психи4ески разстройства след по-кратка употреба от обикновения амфетамин или МДМА.
Това е така, защото от изброените стимуланти НАЙ-ЛЕСНО(и следователно мнай-евтино) се синтезира метамфетамин, а най-трудно- МДМА, както и защото МДМА създава най-слабо пристрастяване от изброените вещества- само психи4еско, докато амфетамините и особено метамфетаминът предизвикват по4ти физи4еско пристрастяване, тоест на другия ден махмурлукът е толко тежък, 4е ако не дръпнеш една малка не можеш да отидеш до кенефа,
а мноо ти се сере
:smt005 :smt005 :smt005

krem4et0
06-20-2007, 15:25
Темата се заключва по т.2 от Правилника!