PDA

View Full Version : Той ме харесва, ама аз него...



Обърканото
06-20-2007, 06:56
Отскоро едно момче ме харесва. Ходим заедно на море заедно с още приятели. Той е сладък, забавен, възпитан и мн мн свестен, а също така е и красив. Френдките ми ме убеждават да тръгна с него, но аз нз защо не моаг да тръгна с него. Към него изпитвам единствено приятелки чувства :| . Тази сутрин той ми се обади и поиска вечерта да се срещнем, тъй като няма да може да дойде на морето, но аз му казах че нз дали ше мога да отида. Нз какво да правя. Не искам да си разваляме приятелките отношения. Но не съм сигурна, че са само приятелски. Може би го харесвам поне мъничко, но не го харесвам толкова колкото да тръгна с него. Плс за съветче...

koalka
06-20-2007, 08:15
Говори с него и му кажи истината.Това, че е красив и готин, не означава, че трябва задължително да изпитваш нещо към него...
Не трябва да се ръководиш от мнението на другите, а да послушаш своите чувства.

Atika
06-20-2007, 08:16
Какво му мислиш ? Нали ти харесва да изизаш с него .. продължавай тогава . Ако тръгне да ти прави силни намеци, че иска да е с теб .. и ако все още не си взела решение .. просто ще бъдеш честна и ще му кажеш, че ти трябва време ......

BWald0rf
06-20-2007, 09:23
само ти можеш да си прецениш харесваш ли го като приятел или като повече от приятел...помисли си хубаво и като решиш просто говори с него и му кажи ;)

Не трябва да се ръководиш от мнението на другите, а да послушаш своите чувства.

misspurple
06-20-2007, 10:02
Отиди,глупаво е да си търсиш причини..
Той може да те харесва и като приятелка,и като момиче..а ти по-добре да му кажеш,че няма да се получи и така..ще го нараниш,но ще е по-добре от колкото да си мисли,че го харесваш ;)

LaPeNcEto0o
06-21-2007, 13:41
Кажи му, че не искаш нещо повече от приятелство, а ако наистина ти е приятел ще те разбере и всичко ще е както преди. :-)

sladi4ka_qni4ka
06-21-2007, 14:46
Po dobre mu kaji istinata 4e izpitvash kum nego samo priqtelski 4yvstva i ni6to pov4e... Taka 6te e nai dobre

mravu4kata
06-21-2007, 14:57
Казваш,че искаш да сте само приятели,обясни му го и на него. :)

SaYoNaRa
06-21-2007, 15:43
Ето затова като харесваш момиче никога първо не й ставаш приятел...

pyx4eto
06-21-2007, 15:45
Винаги ства така...приятелството израства в несподелена любов...
Изясни му чувствата си,но имаи впредвид,че няма да му е лесно да преглътне думите ти.