PDA

View Full Version : KRAI na vsi4ko



jelqznata
06-20-2007, 09:07
Ne izdurjam na naporite na jivota,na tova,koeto mi se slu4va,6te kajete: ''Sydbata vla4i slabite i vodi silnite''. 6te kajete,4e bqgam ot problemite si,4e ne sum sposobna da se spravq s tqh,no boga mi,borq se ejednevno i bez rezultat i ne moga da ponesa pove4e vsi4ko tova,koeto stava s jivota mi v posledno vreme! Vsi4ki me mrazqt,nagrubqvat,durjat se s men kato s bokluk,znaqt,4e me boli i produljavat! A ne me boli zaradi drugo,ami 6toto im se davam i te go znaqt i za tova me trovqt,no ne moga..vupreki,4e ne mi puka za tiq hora! 6te kajete ''ti si mnoo tupa ma,da ne si haresva6 jivota za hora,za koito ne ti puka i da im otdelq6 vnimanie,makar 4e tvurdi6.,4e ne ti puka za tqh'',ama da se durjat i s vas taka,i vie 6te iskate da se oturvete ot vsi4ko i da ostanete v bezteglovnost...Sbogom na vsi4ki!

06-20-2007, 09:47
Haahhaha

jelqznata
06-20-2007, 09:48
Eto,i vie daje mi se smeete :smt009 :smt012 :cry:

k0tencet0
06-20-2007, 10:14
Знам к'во е .. до четвърти клас търпях, после се научих да се бия. Са почти 'сички в даскало ги е страх от мене. :mrgreen: Ама ти не почвай като мене.. :smt005

flrt
06-20-2007, 10:19
Всичко друго е решение,но не и да си кажеш край на всичко-да им ебеш мамицата на идиотите,че да се научат с кого,да се разкараш от там,където имаш дразнители,да намериш нова среда,където ще те обичат,защото колкото хора те мразят,някъде там двойно повече биха те заобичали,не го забравяй! Но това да се откажеш от всичко е най-безотговорната постъпка,давай,направи нещо,но не се отказвай от себе си,заради другите,отиди някъде,ако трябва смени град,държава,но не бъди победена,а победител.

krasivata_luvica
06-20-2007, 11:00
Знам к'во е .. до четвърти клас търпях, после се научих да се бия. Са почти 'сички в даскало ги е страх от мене. :mrgreen: Ама ти не почвай като мене.. :smt005
и аз съм така :smt005 :lol: :wink:

RhytmiX
06-20-2007, 11:20
Знам к'во е .. до четвърти клас търпях, после се научих да се бия. Са почти 'сички в даскало ги е страх от мене. :mrgreen: Ама ти не почвай като мене.. :smt005
Pfff ne otgovarq6 na nick-a :-D

krasivata_luvica
06-20-2007, 11:23
Знам к'во е .. до четвърти клас търпях, после се научих да се бия. Са почти 'сички в даскало ги е страх от мене. :mrgreen: Ама ти не почвай като мене.. :smt005
Pfff ne otgovarq6 na nick-a :-DНО АЗ ОТГОВАРЯМ :!: :-D :lol:

06-20-2007, 11:30
Трябва да има някаква причина,за да се държат така.

misspurple
06-20-2007, 11:35
Трябва да има някаква причина,за да се държат така.

Съгласна съм..
Надутите без покритие,аутсайдерите,фукл ите и лиглите отнасят такива обиди и са пренебрегвани,защото според тях "Никой не е на тяхното ниво" или пък не смеят да се включат в никакъв разговор..все някак си си го заслужила ;)

RhytmiX
06-20-2007, 11:42
Знам к'во е .. до четвърти клас търпях, после се научих да се бия. Са почти 'сички в даскало ги е страх от мене. :mrgreen: Ама ти не почвай като мене.. :smt005
Pfff ne otgovarq6 na nick-a :-DНО АЗ ОТГОВАРЯМ :!: :-D :lol:
::: jeni....opasni ste ! :-D

Reed
06-20-2007, 11:52
Знам к'во е .. до четвърти клас търпях, после се научих да се бия. Са почти 'сички в даскало ги е страх от мене. :mrgreen: Ама ти не почвай като мене.. :smt005
Pfff ne otgovarq6 na nick-a :-DНО АЗ ОТГОВАРЯМ :!: :-D :lol:
Моля ти се,недей :smt005

jelqznata
06-20-2007, 12:27
Aide be,zaslujila sum si go bila...teq okolo mene sa nqkvi psevdo-guzar4eta,koito samo iskat da vludqvat nqkogo,puk az sum si go zaslujila..mi ne,ne sum! Durjat se s men gadno daje po pri4ina,4e sum po-dobri4ka ot tqh,a te samo gledat da se gavrqt s nqkogo...ne iskam da sum sred takiva hora :x I naistina nqma da buda! :x

Disrespect
06-20-2007, 13:24
недей да виниш тях, а себе си...другите не са ти виновни

Ice_Queen_
06-20-2007, 13:32
Знам к'во е .. до четвърти клас търпях, после се научих да се бия. Са почти 'сички в даскало ги е страх от мене. :mrgreen: Ама ти не почвай като мене.. :smt005
Pfff ne otgovarq6 na nick-a :-DНО АЗ ОТГОВАРЯМ :!: :-D :lol:

защо ли някак си не ти вярвам драга...... пусни снимка и тогава говори..к?

Относно темата - мисля 4е вс сме наясно ,че за да пишеше тема как искаш да се самоубиваш,а не си го направила,значи не си напълно убедена в тва ; ). Горе главата,промени живота си.И не казвай че не можеш!

rebel_kid
06-20-2007, 14:23
Не им обръщай внимание.

Josefinne
06-20-2007, 17:08
Ми намери си нови приятели. Спомням си, когато бях малка, цялата компания се дигна срещу мен. И аз просто останах там и им казах, че просто вече не са на моето ниво. Намерих си нови приятели и макар че не бяха цяла компания, наистина им се радвах. от тогава залагам на качеството, а не на количеството приятели!

06-20-2007, 17:17
недей да виниш тях, а себе си...другите не са ти виновни
za6to da vini sebe si? s kakvo e vinovna tq?

Disrespect
06-20-2007, 17:34
недей да виниш тях, а себе си...другите не са ти виновни
za6to da vini sebe si? s kakvo e vinovna tq?

всеки си е виновен...на никой не са му виновни другите ;) сами си правим живота