PDA

View Full Version : Проблем..



k0tencet0
06-20-2007, 09:30
Хора, тая тема може да не е за тук(за което се извинявам), но много ме притеснява това, че 'се по-малко хора влизаме в тоя форум, а форума е мно'о як!!! Бах маа му, не може ли да се напра'и нещо, за да стане както преди? :/

Reed
06-20-2007, 09:33
Ъ? ... Спокойно,живей,не се притеснявай...достатъчно хора си влизат=)

flrt
06-20-2007, 10:29
Хяхях за какво се притеснило детето :lol:
Споко коте май влизат достатъчно юзъри,че да запълнят форума с простотии :? Аз отскоро влизам,форума верно е як и мисля,че още ги има свестните,въпреки всичко ;-)

cherinka
06-20-2007, 10:30
Ахахахахаххаха.

Как ще има "все по-малко хора", бе, ти наред ли си. :-D


Мога да каже, че даже е фуул ъф юзърз.

:smt077

krasivata_luvica
06-20-2007, 10:56
Ахахахахаххаха.

Как ще има "все по-малко хора", бе, ти наред ли си. :-D


Мога да каже, че даже е фуул ъф юзърз.

:smt077

vikipf
06-20-2007, 12:43
И аз жадувам за нови лица... :-D Че компанийката се една и съща...

Ice_Queen_
06-20-2007, 13:34
Мен ми е мн мъчно за някой юзъри,които вече не влизат или са по-редки посетители.Но,нищо не може да се направи.На нас държавата ни куца,вие за форума ли се чудите..пф.

k0tencet0
06-20-2007, 14:11
Хм.. мисля, че преди ВЛИЗАХМЕ повече хора. Познавам много, които вече не влизат, а преди бяха редовно тук. Но явно съм сбъркала. Сорри. :/

tainstvenata
06-20-2007, 14:18
много хора не влизат оба4е пък влизат и много нови.. форума никога няма да остане без юзъри :)

machoka
06-20-2007, 14:25
Хм.. мисля, че преди ВЛИЗАХМЕ повече хора. Познавам много, които вече не влизат, а преди бяха редовно тук. Но явно съм сбъркала. Сорри. :/

Почиването на стари ларви е мнооого грешно..

Като някакви пенсионери /с най-добри чувства към тази социална прослойка на обществото/.. сме седнали да оплакваме... ама как беше преди, ама кой влизал..
хората си правят кефа, ние ги оплакваме тука като мъченици.

Това е съвсем нормално - кръговрат му се вика и го има навсякъде в природата, и живота като нейно първородно чадо. Едни идват, други си отиват. Писна ми да гледам оплаквателни теми кой аджеба не бил влизал.

Живейте с единият крак в настоящето и с целият торс в бъдещето. Миналото го оставете единствено на спомените.

:idea: