PDA

View Full Version : Ako ne me priemat?



Vse taq
06-20-2007, 09:46
Gadno mi e-move da ne me priemat.Ako towa stane-kakwo?Znam,4e move da se kandidatstwa sled 8-mi klas,ama to w tehnikumi i ......ne iskam tam.Kakwo 6te stane,ako zawyr6a SOU?

06-20-2007, 09:52
Nqma da umresh. Daje ponqkoga taka e po-dobre. Men me prieha v ezikova gimnaziq i sega kakvo? Gor4ivo sujalqvam za momenta,v koito poddadoh dokumentite si da se zapi6a tam,samo ako mojeh da vurna tozi den nazad,vsi4ko sega 6te6e da e razli4no. Ponqkoga naistina vsqko zlo za dobro. Moje6 da polu4i6 znaniq ne samo ot taka nare4enite ''elitni'' u4ili6ta!

cherinka
06-20-2007, 10:04
Еми, не винаги средното оказва някакво влиание на висшето.
Наистина обикновено СОУ е най-добре да си го зарършиш, защото там хем може да не учиш (когато те мързи), а и като ти дойде музата да учиш - може да си изкараш много добри оценки, защотот ако си се установил в едно училище, то даскалите ще те познават пре-добре и всичко ще ти е 6+

find_m3
06-20-2007, 10:12
И аз кандидатствах в езикова и също горчиво съжалявам.Тия хора са много зле мислят си училищата за елитни ама какво ги прави такива?Даскалите е отговора!А мога да ти кажа ,че поне в мойто гола вода нямат си на представа къде се намират.Може би беше по-добре да запиша в техникум.... :roll:

jumaji
06-20-2007, 10:47
Не е толкова голям проблем.След 8 клас има няколко добри техникума - ТОХ-а, Механотехникума и още няколко.А иначе ако останеш в СОУ просто няма да поучиш такава подготовка,както се говори за Елитните училища, смисъл език нема да знаеш толкова добре и такива неща.Но не ти пречи да учиш много и пак да станеш студент.