PDA

View Full Version : Бясна съм|Моята история....



I HATE HIM
06-20-2007, 11:15
Първо ето кратко инфо.Значи аз съм сега на 16 и съм родена в Щатите,в Орегон,но съм била само там до 2 годишна възраст.После сме се преместили тук.И като завърша тук и сигурно там ще се преместя да живея с майка ми и баща ми.
И преди 7 месеца и половина като си джъткам в майспейса и намерих едно момче..и още от първия път като го видях на дженъръл снимката и направо щях да падна от стола...толкова е сладък<3<3<3<3 И най-якото беше,че и той е от Орегон!И така през тези 7 месеца и половина е нямало ден в който да не му видя профила или снимките или всичко там каквото има.Но не съм му писала,само няколко коментара за цялото това време.Той сам за себе си казва,че е различен от другите.Че има много приятели и просто представата му за света и за хората е друга.Но не знам защо не съм му писала до сега,просто не исках да се разочаровам и не се чувствах готова .. защото по принцип с и-нет френдовете ми пишем си година,две и накрая не знам какво става или аз изчезвам или той/тя и се загубва всякаква връзка,а аз не исках така да стане....Тъй като една френдка ми предостави нейния профил,защото не й трябва и аз от там му писах,питах го разни неща ама направо да си кажа му нахалствах ,даже сама се усетищах.Но той най-спокойно ми отг.Но сега се реших преди 2 дни да му пиша да се запознаем и нали писах му аз едно най-просто и елементарно изречение,без капка нахалство или каквото и да било.И излязох и до днес само чакам с нетърпение да се прибера и да видя какво ми е писал.И влизам аз и какво да видя-той не ми е отг.,а на всичкото от горе и ме е баннал!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt010 :smt013 Леле,направо побеснях като го видях тва. Аз толкова време пропилях,найстина исках да станем приятели,направооо...какви ли не неща не направих .. все едно .. как да го кажа,все едно идол ми беше станал...не знам..едва ли ми вярвате,но имах чувството,че найстина е различен от другите...някакво...по-спокоен,по-уравновесен изглеждаше..
И само се чудя,защо винаги като искам нещо и защо трябва да стане точно обратното,защо като мисля един човек за друг,се оказва,че е абсолютно като всички останали,ЗАЩО?!?!?!
Само като си представя преди 2 дни как се чувствах-някаква весела,разсеяна..а сега направо ми идва да изригна като вулкан,супер съм бясна и обидена....и много ме е яд...не само на него,на мен ме е яд...защо винаги съм била толкова наивна и глупава....

Какво да правя,бе,хора.... :smt010 :smt010 :smt010

06-20-2007, 11:29
az po4ti ni6to ne sxvanax :smt017 dori ne go i pro4etox do kraq ama do kolkoto sxvanax mai ne6to ne si dobre ...

lovers
06-20-2007, 11:29
Да го зарежеш.Щом те е блокнал ли нз там значи неиска да има нищо между вас.Просто го забрави знам че е трудно но с времето ще ти мине!

I HATE HIM
06-20-2007, 11:38
az po4ti ni6to ne sxvanax :smt017 dori ne go i pro4etox do kraq ama do kolkoto sxvanax mai ne6to ne si dobre ...

Този пост беше абсолютно извънредно ненужен.

beb4ety
06-20-2007, 11:40
:roll: SORRY ama ne svanax !!! :roll:

malkoto_sladur4e
06-20-2007, 11:59
Оф Боже!Лапешки простотии! :smt013 :smt019

NorenRed
06-20-2007, 12:06
Еми, като не сте схванали си мълчете!!! Това, че пича те е отрязъл си е лошо, ама не може да очакваш на абсолючно всеки да се харесаш. По света има адски много различни хора с адски много различни манталитети,интереси и т.н. Просто не си му допаднала или той може да имал някакъв проблем с някой (някого) по това време. Според мен просто трябва да се регнеш наново в майспайс-а и отначало да започнеш, като разбира се не му казваш за миналия лог. Ако, пък, потръгнат нещата може и да го попиташ защо те бан-нал.
Успех (ако пробваш).

kindergarden
06-20-2007, 12:15
Оф Боже!Лапешки простотии! :smt013 :smt019
:-D :smt005 :smt082 :smt042 :smt043 :smt044
по темата ами явно си сгрешила ама не знам няма логика да те блокира без причина,но явно трябва да го забравиш така или иначе само ти е харесал на външен вид не се отчайвай ще си намериш някой различен който те заслужава,но имаш право да си разочарована споко ще забравиш за това и всичко ще мине \:D/

VerryBerry
06-20-2007, 12:17
6tom te e blokiral-blokira6 go i ti(moje dori da go iztrie6),da tegli6 1 maina i da ne si trovi6 nervite s nego

MoHuTo
06-20-2007, 12:25
Ами явно момчето не иска да си контактува с теб..не може всички да те харесват, всеки човек си има вкус, едно му харесва, а друго не..по-добре се примири, според мен това е най-удачно.

koalka
06-20-2007, 14:21
Вие не се познавате, не е трябвало да очакваш толкова много от него.Да е различен, да е мил и т.н.Не винаги това, което казват по чата е истина, така че...

Забрави за станалото, ти така и така не го познаваш.Нямаш чувства към него, била си привлечена от външността му.Остави нещата така.

paola_Rey
06-20-2007, 17:30
:roll: emi spored men trqbva da zabravi6 za vsi6ko svarzano s nego,vremeto lekuva povqrvai

BeBsItO
06-20-2007, 18:46
:-k abe trea si bqsna ama na sebe si!! kak moje6 da si tolkova povarhnostna i samo zaradi edna snimka da iska6 da ste fr. pa i na mene mi e mn lesno da ti napi6a 4e sam travestit+ gei v sa6toto vreme afroamerikanka s indiiski primesi i aziatski 4erti no jiveq na severniq polus ???? ti 6e mi poverva6 li???? kvokato e napisal 4e e razli4en ....bojke miliiii taq tapotiq krai nema

sexy_for_you
06-20-2007, 18:55
Оф Боже!Лапешки простотии! :smt013 :smt019 кой го казва? :-D :-D :-D лапето на форума.
По темата:Явно този човек просто се е представял за друг и явно не те заслужава.По-добре не се впрягай и се опитай да го забравиш,докато е време.Пък и ти не го познаваш достатъчно.Много хора се представят за други.Тъй че споко и не мисли за това.Просто не си попаднала на подходящия.

S_L_A_D_U_R_K_A
06-20-2007, 19:10
М не го взимай толкова на сърце, разбирам те , но няма какво да направиш по въпроса, явно както сама каза си му понахалствала и тоя е решил да се направи на интересен! Няма смисъл да се тровиш за човек, който даже на познаваш ](*,)

06-20-2007, 23:24
Оф Боже!Лапешки простотии! :smt013 :smt019


A ti kva si ma?Typa malka kurva!Dano e sgazi vlak nqkade!