PDA

View Full Version : Priqtel za celuvki



Sladka greshnica
06-20-2007, 11:18
Zdraveite.Iskam da spodelq s vas problema si.Toi ne e neshto seriozno i ne me tormozi koi znae kolko mnogo.I vse pak:
Vsichko zapochna nachaloto na 2007g.Togava s moqta priqtelka izlizahme s dve momcheta.Az bqh mnogo tyjna i nqmah jelanie za nishto.Iedin priqtel(da go narechem A.) i moqta priqtelka(M.) reshiha da me zapoznaqt s edno momche s nadejdata,che shte se poluchi neshto i shte jivna malko.Zapochnahme da izlizame.Licheshe si che i az i toi se haresvame.Az ne go pokazvah,no na nego mu licheshe.Kato izlizahme i stoqhme na nqkoi po zakytano mqsto vse me geshkashe i mi govorqshe nqkvo milo.Az obache se dyrpah i ne iskah.MIna dosta vreme i s nego ostanahme sami na edna peika.Toi zapochna da mi govori nqkakvi raboti i izvednyj ... tio me celuna.Az mu otvyrnah ii taka nqkolko pyti.A. i M. razbraha i zapochnaha da ni pritiskat da trygnem,no nishto ne stana.I sega predii nqkolko dena izlizahme golqma kompaniq i toi me vikna da se razhodim,az se syglasih.Kogato stignahme do edna peika toi sedna i me vikna,kato me pridyrpa da sedna v nego.Govorihme si za kakvo li ne i otnovo pochnahme da se celuvame.Posle se vyrnahme pri drugite i vsichko beshe kakto predi ... samo priqteli.I sega se zamislih i kato che li nie sme priqteli,koito kato imat nujda ot celuvki i se tyrsqt edin drug.Zvuchi mi nqkak stranno,no taka izglejda.Zashtoto i dvata pyti kato se celuvah s nego hodeh s drugi momcheta prez tova vreme,a imah nujda ot raznoobrazie,a toi prosto iskashe neshto hubavo.Znam,che e typo i ne biva da prodyljavam da go pravq,no mi haresva.Tova,che e neangajirashto i ne sym dlyjna da mu davam obqsnenie za kakvoto i da bilo ... a prostoo si pravq kefa i sled tova sme si otnovo samo priqteli ...

P.S. Nz kakvo da pravq!Da mu kaja,che ne iskam povehce da se celuvam s nego.Ili da prodylja taino da si se celuvam s nego i da se pravim,che nishto ne e stanalo.NZ nz ... obyrkana sym.

lovers
06-20-2007, 11:24
Мацко в случай че не ходиш с някой само тогава в противен случай смятям че не е редно...! [-X Но пък защо не поговорите някой ден за нещо по-сериозно от :smt008 !Тук чувствата са водещи.Ако смятяш че така ти е супер и нямяш никакви огризения продължавай нямя нищо лошо ако сте необвързани и двамата!

sth_different
06-20-2007, 14:37
XAhxah br e macka!Tai se prai.. az v momenta se uredih taka s edno mom4e ni6to obvyrzva6to.. I mn mu se kefq i vsy6tiq moment mojem i da si prikazvame za kvoto i da e ne samo da se natiskame! Tva mu e hubavoto 4e ne e angajira6to i ima trypka!Znae6 4e ne si dlujna da se suobrazqva6 s nego i 4e ne e ni6to obvyrzva6to malko e kofti 4e hodi6 v sy6tiq moment s drugo mom4e, no kakto ti kaza raznoobrazieto... e ot golqmo zna4enie, ako i za teb i za nego nqma problem mu se radvai na mom4eto!

tuzaro
06-20-2007, 14:43
как така ги намирате само за целувки и нищо повече и аз искам така :(

Polin4eto
06-20-2007, 14:43
Много интересна ситуация. Странно, другите момчета, с които ходиш, не могат ли да задоволят нуждата ти от целувки? Или мислиш за това момче по-скоро като за приятел, отколкото за нещо повече? Ако ти харесват нещата така, както са сега, остави ги така. Поне ще имаш резервен вариант ако скъсаш с другото момче :)
http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=20472