PDA

View Full Version : Търся информация за Мария Уиза Басейна



Levane
06-20-2007, 11:35
Парво да кажа незнам дали Уиза е вярното написано не искам отговори как се пише и толкос само по темата някаква информация колко се плашта акфа парк ли е вече и такива ако имат сайт на самия басейн някой ако го знае да казва..

06-20-2007, 11:43
Ти си много зле...
Да не си чувала за Мария Луиза......... Нямам думи! :-s

Levane
06-20-2007, 11:46
Ти си много зле...
Да не си чувала за Мария Луиза......... Нямам думи! :-sти си по зле да си чувал /а че аз съм момче ?! даже снимка пред тебе че си слап/а и мисля че не можеш и да четеш щото пише отгоре само ПО ТЕМАТА

06-20-2007, 12:08
ХАХАХАХАХАХАХАХА ....това ако е момче аз съм кастрат ХАХАХАХАХАХАХ
](*,) :smt017 #-o :-s
абе "пич" защо си с женски дрехи бе? хахахахахахахахахахахах утепа ме направо!!!

zloto
06-20-2007, 12:15
Този същия май беше пуснал темата за розовите дрехи при момчетата...
А иначе не съм чувала за басейн, който да се казва Мария Уиза...

Levane
06-20-2007, 12:27
ХАХАХАХАХАХАХАХА ....това ако е момче аз съм кастрат ХАХАХАХАХАХАХ
](*,) :smt017 #-o :-s
абе "пич" защо си с женски дрехи бе? хахахахахахахахахахахах утепа ме направо!!!Абе МалоУмници ли сте ве майка ама само конплексари това е потник ве тапанар сляп ли си ве малоумник аз сам същия с розавата блуза проблем ли имате ей ама сте тапи заклеам се беги в тоя форум само конплексари.. нищо друго

Levane
06-20-2007, 12:29
Този същия май беше пуснал темата за розовите дрехи при момчетата...
А иначе не съм чувала за басейн, който да се казва Марив Уиза...
Незнам какво си ама ти явно НЕ МОЖЕШ ДА ЧЕТЕШ МАРИВ ЛИ ПИШЕ ?! я земи си сложи очила

Levane
06-20-2007, 12:30
ХАХАХАХАХАХАХАХА ....това ако е момче аз съм кастрат ХАХАХАХАХАХАХ
](*,) :smt017 #-o :-s
абе "пич" защо си с женски дрехи бе? хахахахахахахахахахахах утепа ме направо!!!Абе МалоУмници ли сте ве майка ама само конплексари това е потник ве тапанар сляп ли си ве малоумник аз сам същия с розавата блуза проблем ли имате ей ама сте тапи заклеам се беги в тоя форум само конплексари.. нищо друго

ядосахте гейчето ](*,)
аз не се ядосвам не се засягам от конплексарчета

Levane
06-20-2007, 12:33
и образованието не те е засегнало като гледам... :lol:
Тебе нали тее засегнало много ... :roll:

shadow4e
06-20-2007, 12:35
От две години не работи. Не ми се вярва тази да го пуснат, поне така обясняваше бат" Бойко по Нова тв.

Ходи в Дианабад или в Спартак. Входът в Дианабад мисля, че е 5 лв, но от 1-ви сигурно ще го намалят. Миналата година май беше 3 лв.

Отноно дрехите... аз го казах и в миналата тема... особено в розова блуза със сигурност ще те объркват в гръб. Но щом така се харесваш и знаеш, че не си гей и че нямаш такива наклонности, това е най-важното.

ninsy
06-20-2007, 12:36
я стига бе спрете че докато стигна до смислено съобщение и аз да прочета за тоз басейн :-D направо ще ми гръмне главата

та верно ся аква парк ли е кво е

shadow4e
06-20-2007, 12:37
Миналото лято като минах оттам, нямаше нищо.

ninsy
06-20-2007, 12:39
ее моя е сега ми се обади да ми каже че е минал и че е затворено нито пищело нещо нито нищо :cry:

Levane
06-20-2007, 12:40
От две години не работи. Не ми се вярва тази да го пуснат, поне така обясняваше бат" Бойко по Нова тв.

Ходи в Дианабад или в Спартак. Входът в Дианабад мисля, че е 5 лв, но от 1-ви сигурно ще го намалят. Миналата година май беше 3 лв.

Отноно дрехите... аз го казах и в миналата тема... особено в розова блуза със сигурност ще те объркват в гръб. Но щом така се харесваш и знаеш, че не си гей и че нямаш такива наклонности, това е най-важното.
Мерси за отговора амм аз до колкото разбрах е бил отворен и вече е било акфа парк... а за блузката секи си има вкус вчера я носих и никой не ме збарка но винаги има първи пат но секи с стила си вкуса и тн ;)

Levane
06-20-2007, 12:43
що си смени аватара бе, акфапарко?? :lol:
Ей малак изрод такав с по голям размер и ми го делват ве малоумен ли си леле какви тъпи хора има особенно като теб земи се скрий некаде и стига флоуди тъп чикиджия !

Levane
06-20-2007, 12:49
какъв си лош... :lol:ест ...

machoka
06-20-2007, 13:45
Тц тц, не стига че от село дошъл, ами и с претенции...

Тука некултурни гости не се приемат.

Айде чао.