PDA

View Full Version : F*CK all kifliiiiii



nareneniq
06-20-2007, 11:41
kajete si mnenieto za taka nare4enite "ku4ki" ili nadufki ili nz kakto iskate gi nare4ete koito naranqvat vse pove4e mom4eta i nakraq se 4udqt 6to stavat jenkari ? az primerno predi bqh mn svqsno mom4e no sq nz kvo e obi4 kvo e lubov prevarnah se v absolutniq jenkar zaradi takiva ku4ki....

malkoto_sladur4e
06-20-2007, 11:52
Аз много мразя тези момичета и знам,че точно заради тях повечето момчета са и стават курвари!Много е жалко,но е така ! :(

FiRe_LaDy
06-20-2007, 11:56
nenavijdam takiva momicheta.I zaradi tqh i malkoto svestni koito sa ostanali - stavat jenkari. :smt075

INLOVE_f
06-20-2007, 11:56
Ми мацките нямат с кво да се занимават (или нямат достатъчно мозък за друго) и за тва ходят от момче на момче, ама за тва че момчетата стават курвари само заради тези издънки от женски пол, не съм мн съгласна :!:

VerryBerry
06-20-2007, 12:10
kato si bil svqsno mom4e si ostani takova,napuk na ku4kite i rano ili kasno 6te te spoleti lubovta..
gre6kata na jenkarite e 4e ponqkoga ot ''jenkarstvoto'' si izpuskat dosta svesni momi4eta..
struva si da se zamisli6
po temata-i az ne gi odobrqvam,ama znam 4e i te 6te si namrerqt maistora

MoHuTo
06-20-2007, 12:16
Аз много мразя тези момичета и знам,че точно заради тях повечето момчета са и стават курвари!Много е жалко,но е така ! :(

rosu
06-20-2007, 12:26
Аз познавам една такава и смятам, че не е нужно изобщо да си казваме мнението, защото всички момичета мислят едно и също по тази тема.На повечето момичета се е случвало някоя "кучка" да отнеме гаджето им...
за съжаление :smt014 А момчетата многоооо си падат по тях...

06-20-2007, 15:25
srina mi se jivota zaradi tiq pa4i

Th3MaN
06-20-2007, 16:54
Трябва да покажете че сте по добри от тях за да ви забележим Те се показват натискат се и ние ги забелязваме. А на тех само това им е целта. Пък като ни прецакат 2-3 и после почваме да прецакваме и ние и накрая кво става? :-k

teenage_drama_queen
06-20-2007, 16:57
kato si bil svqsno mom4e si ostani takova,napuk na ku4kite i rano ili kasno 6te te spoleti lubovta..
gre6kata na jenkarite e 4e ponqkoga ot ''jenkarstvoto'' si izpuskat dosta svesni momi4eta..
struva si da se zamisli6
po temata-i az ne gi odobrqvam,ama znam 4e i te 6te si namrerqt maistora

podkrepqm :wink:

06-21-2007, 07:28
mi nqma kvo da se lujeme mom4etata to4no takiva haresvat-naduti,gadni i gotini...i posle momi4etata bili vinovni!!!!mi kato mom4etata haresvat samo takiva estestveno e,4e momi4etata 6e siakt da stanat takiva

lovers
06-21-2007, 07:36
И аз немога да ги трая...Аз примерно ако неискам да става нищо с момчето му казвам на момента за да не го задълбавам в некви любовни мъки!А не го залъгвам после да ми викат тая кучка го залъгваше а сега го зареза...абе кво да ви кажа секви ги има!

lovers
06-21-2007, 07:37
mi nqma kvo da se lujeme mom4etata to4no takiva haresvat-naduti,gadni i gotini...i posle momi4etata bili vinovni!!!!mi kato mom4etata haresvat samo takiva estestveno e,4e momi4etata 6e siakt da stanat takivaНо и тука има нещо вярно!Съгласна съм!

malkoto_sladur4e
06-21-2007, 07:53
Ама не е вяррно!Много момчета не могат да понасят надути ф (както например моя приятел.) :wink:

frozenrose
06-21-2007, 09:36
Хаха Наранения а не си ли се замислял за обратния вариант-че кучките се превръщат в такива заради курварите [-X Щото аз преди като давах сичко за тях не бях кучка и кво праеха си с мен квот си искат ](*,) А сега като не ми пука за тях и ги въртя са мн по-милички :wink: Ест жал ми е че залъгвам толкова свестни момчета но те явно тва искат защото като бях "добро момиче" не ми обърнаха внимание :!:

06-21-2007, 09:50
тъпо е заради минали историй да прецакваш свестни момчета. Замисли се. Друг е въпроса, че ходя със хубаво момиче, което си се държи като кифла... и лети в облаците. Точно за тва върта още няколко.. и един ден кифлата ше падне от облаците.

06-21-2007, 09:51
Хаха Наранения а не си ли се замислял за обратния вариант-че кучките се превръщат в такива заради курварите [-X Щото аз преди като давах сичко за тях не бях кучка и кво праеха си с мен квот си искат ](*,) А сега като не ми пука за тях и ги въртя са мн по-милички :wink: Ест жал ми е че залъгвам толкова свестни момчета но те явно тва искат защото като бях "добро момиче" не ми обърнаха внимание :!:
за този коментар ми беше мнението

geTeTo_c_awp-to
06-21-2007, 10:04
"Кифлата духа пласйор прави пари к*рвата духа куката пак спи..." :-D

06-21-2007, 10:17
"Кифлата духа пласйор прави пари к*рвата духа куката пак спи..." :-D
KingSize rulz !

radito
06-21-2007, 10:19
Хаха Наранения а не си ли се замислял за обратния вариант-че кучките се превръщат в такива заради курварите [-X Щото аз преди като давах сичко за тях не бях кучка и кво праеха си с мен квот си искат ](*,) А сега като не ми пука за тях и ги въртя са мн по-милички :wink: Ест жал ми е че залъгвам толкова свестни момчета но те явно тва искат защото като бях "добро момиче" не ми обърнаха внимание :!:
напълно съм съгласна! трябва да има интрига :lol:

naranieniq
06-21-2007, 10:25
emi donqkade me nakarahte da se zamislq i da ne bada takav jenkar mersi za komentarite

MaLkO_bIjU
06-21-2007, 10:59
mi to4no tfa dokazva 4e mom4etata haresvat to4no takiva momi4eta...a posle mrunkat za kvo?!??za kvo se oplakvat ne moga da razbera.vseki sam si izbira kakuv da stane,verno 4e i obstoqtelstvata igraqt golqma rolq,na nqkoi prosto im haresva da sa izpolzvani za tova hodqt s taka nare4enite naduti ku4ki-------->vapros na izbor si e.za vseki vlak si ima putnici

MaLkO_bIjU
06-21-2007, 11:05
a ti(naraneniq) 6tom si jenkar zna4i ne si nameril momi4eto koeto da te nakara da misli6 samo za nego,povqrvai mi nqkoi den 6e sre6tne6 nqkoe momi4e(bez zna4enie dali e kurva ili ne) koeto 6e e specialno i drugite 6e ti izglejdat bezrazli4ni

krasivata_luvica
06-21-2007, 11:17
готини са си мацките :wink:

Sam90
06-21-2007, 11:29
ами виж сега...както има момичета, които нараняват, така има и момчета. Ти би трябвало да прецениш човека, преди да тръгнеш с него - вярно, не винаги става, но все пак никой не е имунизиран. Всички сме страдали и сме минавали през подобни неща. Ако допуснеш всеки път, когато някой те нарани, ти да се съсипваш и даже да се променяш, тогава по-добре се откажи още сега, защото живота е пълен с хора, които биха ти направили зло.

Digitаl
06-21-2007, 12:21
всъщност, единственото което има значение в момента е това, че съм гладен.
коалке, кво има за ядене ма ?
алеандро, знаеш въпроса ми който все още е актуален, нали ?
барби, знам че не си руса кюфте такова.

Гадове такива, имам лични съобщения които не мога да проверя. Лоши модки !

RhytmiX
06-21-2007, 13:15
Аз много мразя тези момичета и знам,че точно заради тях повечето момчета са и стават курвари!Много е жалко,но е така ! :(
Nai-silnata omraza e mejdu nai-prili4a6tite si hora ;)..k'vo pove4e da se kaje