PDA

View Full Version : Влюбена в най-добрия си приятел ?



Girl^in^love
06-20-2007, 11:54
Много е проста ситуацията - обичам го, на всичко съм готова за него. Дори да слушам как приятелката му, която той страшно много обича, го е зарязала, колко е нещастен от това. И да се опитвам да му давам съвети как да си я върне и как не трябва да се отказва. ](*,) Наистина съм влюбена в него, а той ме има само като най-добра приятелка и не спира да ми благодари че съм до него в този момент. Сигурно дори за миг не му е минавала мисълта, че може да бъдем и нещо повече от приятели. Ужасно ми е мъчно че страда, но не знам как да му покажа, че може би истинската любов е съвсем наблизо и той просто трябва да се огледа около себе си. Ако някой може да ме посъветва, ще бъда много благодарна :)

vlubenata01
06-20-2007, 12:07
Abe, az sam gore-dolu v sa6tata situaciq.E, nego ne go e zarqzlo gadje, no i az se vlubih v nai-doriq si priqtel.
Eto ti link-a, kadeto i az molih za pomo6t i mi dadoha saveti. http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=102352
P.P.: Moge bi sled vreme i ti trqbva da se prestra6i6 i da mu kaze6.Az tova smqtam da napravq , no ne znam kak.( ako ima6 idei mi otgovori, please!!!) :smt007 :smt007 :smt007

YSPEH

rosu
06-20-2007, 12:13
Опитай се да му кажеш, че ипитваш нещо повече от приятелство.Така рискуваш да те намрази, но все пак истината е най-доброто решение. ;-)

Girl^in^love
06-20-2007, 12:27
Знаете ли какво ми каза днес! Бившата му искала да са само приятели, но той не можел да си представи, че с нея може да има същите отношения каквито примерно с мене ](*,) ](*,) Знам, че не е искал нито за секунда да ме нарани, понеже и представа си няма какво всъщност изпитвам към него, но все пак....Стана ми много гадно :? На моменти страшно много ми се иска да му кажа, че го обичам пък после да става каквото ще. Но като си помисля, че може да го възприеме едва ли не като някакво предателство и се отказвам... :smt010